„EDUKATORZY” LGBT ZACHĘCAJĄ MŁODZIEŻ DO HOMOSEKSUALNYCH ORGII

„Edukatorzy” LGBT z grupy Stonewall za pieniądze z budżetu miasta wydali broszurę pt. „Poznań w kolorach tęczy”. Publikacja otwarcie opisuje… orgie homoseksualne z udziałem młodych chłopców, którym oddają się środowiska stojące za „edukacją” seksualną dzieci i młodzieży w Polsce.

„Edukatorzy” seksualni z Grupy Stonewall – największej grupy lobby LGBT w Poznaniu i Wielkopolsce, która odpowiada za „edukację” seksualną dzieci i młodzieży w szkołach na terenie Poznania i Wielkopolski oraz organizuje „szkolenia” dla nauczycieli.

Niedawno grupa otrzymała 23 000 zł dotacji od urzędu miasta w Poznaniu na organizację propagandowych warsztatów promujących homoseksualizm w szkołach.

Za te pieniądze wydali broszurę „Poznań w kolorach tęczy” zachęcającą otwarcie do homoseksualnych orgii.

Bez ogródek opisują jedną z takich orgii „Twink”, co w języku ideologii i propagandy LGBT oznacza młodego, kilkunastoletniego chłopca.

Seks grupowy pod wpływem narkotyków i alkoholu jest powszechnym standardem w środowisku LGBT, co potwierdził kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów były prezes Stonewall Arkadiusz Kluk.

Problemem dla niektórych może być raczej to, że Poznań to miasto średniej wielkości, z dużą, ale jednak skończoną liczbą gejów. – Miałem kolegę (…) który miał zwyczaj umawiać się na trzy randki dziennie w niewielkich odstępach czasu i po jakimś czasie stwierdził, że musi poszerzyć pole działania o resztę Polski, bo w Poznaniu to już wszystkich zaliczył – pisze jeden z autorów broszury.

Grupa otwarcie zachęca młode pokolenia Polaków do oddawania się aktom homoseksualnym.

W połowie 2020 roku członkowie Stonewall otrzymali od Urzędu Miasta Poznań kolejne dofinansowanie ze środków publicznych, tym razem w kwocie 5 000 zł, na projekt pt. Stonewall TV, w ramach którego na Youtube tworzone są poradniki do „edukacji” seksualnej.

W ramach tego cyklu powstały m.in. poradniki na temat:

– Czy seks analny musi boleć?

– Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?

– Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?

W ten oto sposób w ramach tzw. edukacji seksualnej, która tak bardzo forsowana jest obecnie w Polsce promowany jest homoseksualizm.

Wielu rodziców i nauczycieli myśli, że „edukacja” seksualna polega na wprowadzaniu dzieci i młodzieży w dorosłość oraz przekazywaniu rzetelnej i neutralnej światopoglądowo wiedzy na temat dojrzewania i seksualności.

To fałszywe przekonanie.

Celem „edukacji” seksualnej jest oswojenie jak największej liczby młodych Polaków z perwersjami seksualnymi oraz werbunek kolejnych osób, zwłaszcza młodych, na orgie seksualne, co najlepiej widać po materiałach tworzonych przez „edukatorów” seksualnych.

⇒ Czytaj także: SEKS MĘSKO-MĘSKI – „EDUKATORZY” SEKSUALNI MAJĄ PROGRAM NA NOWY ROK SZKOLNY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.