Uwaga rodzice! Jeśli myśleliście, że wasze dzieci są bezpieczne w sieci, bo zablokowaliście im dostęp do materiałów i stron pornograficznych, to jesteście w błędzie. Od 19 lipca 2020 roku na uczniów czyha nowe zagrożenie w polskim Internecie. Otóż organizacja zrzeszająca radykalnych aktywistów LGBT uruchamia nowy kanał video dotyczący „edukacji” seksualnej młodych Polaków z perspektywy osób homoseksualnych.

 „Edukacja” seksualna z perspektywy LGBT+

Za nowy program „edukacji” seksualnej dla uczniów odpowiadają osoby ze stowarzyszenia Grupa Stonewall z Poznania.

Założycielem Stonewall jest Arkadiusz Kluk, który publicznie określił się jako pedofil lubiący szczupłych, młodych chłopców.

Grupa ta cieszy się również poparciem władz Poznania, od których otrzymała ostatnio 23 000 zł dotacji na organizację propagandowych warsztatów promujących homoseksualizm w szkołach na terenie miasta.

Teraz aktywiści Stonewall uruchamiają kanał tv w Internecie, którego celem będzie „wypełnianie luk wiedzy o seksualności”.

Filmy poświęcone będą „edukacji” seksualnej z perspektywy osób LGBT+.

Założyciele kanału zamierzają „edukować” młodych Polaków we współpracy z zaprzyjaźnionymi „edukatorami” seksualnymi, jednak jeszcze dokładnie nie wiadomo kto poprowadzi internetowe zajęcia dla dzieci.

Witamy w Stonewall TV

Witamy w Stonewall TV, oficjalnym kanale stowarzyszenia Grupa Stonewall. W każdą niedzielę o 20:00 publikujemy nowy filmik o seksie osób LGBT+. Zapraszamy ekspertów i rozmawiamy na tematy, o których z pewnością nie usłyszycie w szkole!

Taki przekaz jest skierowany do uczniów na nowym kanale YouTube Grupy Stonewall.

Jego twórcy informują także, że w emitowanych filmach znajdzie się zachęcenie młodych Polaków m.in. do seksu analnego, gejowskiego i lesbijskiego stosunku seksualnego, używania zabawek i akcesoriów erotycznych, tematów związanych z gotowością na seks oraz seksu transpłciowego.

Wokół edukacji seksualnej w Polsce narosło mnóstwo mitów i uprzedzeń. Państwo nie wywiązuje się z obowiązku dostarczania nam wiedzy w tym zakresie, który wynika m.in. z wielu ratyfikowanych przez Polskę konwencji. Nie chcemy czekać, aż sytuacja polityczna ulegnie zmianie, wolimy wziąć sprawy w swoje ręce. Brak edukacji seksualnej negatywnie wpływa na nasze poczucie bezpieczeństwa i komfort życia – twierdzi Anna Adamowicz z Grupy Stonewall.

Twórcy kanału uważają, że polskim dzieciom i młodzieży brakuje rzetelnej, neutralnej światopoglądowo wiedzy, przez co młode osoby ze środowiska LGBT+ są skazane na poszukiwania informacji na własną rękę, co nie zawsze ma dobry finał.

Rodzicu! Zachowaj czujność!

Wobec powyższych działań „edukatorów” seksualnych zachęcamy wszystkich rodziców, nauczycieli, pedagogów, psychologów i osób mających kontakt z młodzieżą do zachowania czujności i poinformowania znajomych o tym zagrożeniu.

Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie środowiska chcą „edukować” seksualnie nasze dzieci.

Nie mają pojęcia, że w Polsce prowadzone są deprawacyjne akcje ukierunkowane na dotarcie do dzieci i młodzieży z pominięciem wiedzy i świadomości rodziców.

Nie wiedzą, że istnieją takie organizacje jak poznańska Grupa Stonewall, że „edukatorami” seksualnymi są znani z perwersyjnych zachowań aktywiści LGBT, że Internet jest pełen kanałów zachęcających do homoseksualizmu, masturbacji i eksperymentów seksualnych.

Większość Polaków nie ma o tym pojęcia, bo uważają, że niebezpieczeństwo nie może czyhać na kanałach skierowanych do dzieci.

A to właśnie tam coraz częściej promują swoją działalność deprawatorzy seksualni.

Apelujemy, aby ta informacja o czyhających na dzieci zagrożeniach, została przez was, drodzy rodzice, intensywnie rozpowszechniona!

Prosimy też, abyście zainteresowali się, co wasze dziecko ogląda na ekranie smartfona lub komputera.

Nie bójcie się rozmowy z nastolatkami.

Oni często pogubieni w tym nowoczesnym świecie, sami szukają własnej drogi i nie potrafią odróżnić dobra od zła.

Pomóżcie im dostrzec demoralizację i ostrzegajcie przed tego typu treściami.

Więcej bieżących informacji o działalności seksedukatorów znajdziesz na: www.stronazycia.pl

⇒ Czytaj także: POZNAŃSKA GRUPA AKTYWISTÓW LGBT BĘDZIE UCZYĆ W SZKOŁACH O SEKSIE GRUPOWYM

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.