W POLSCE WPROWADZĄ OBOWIĄZEK „EDUKACJI” SEKSUALNEJ I NAUKI O LGBT?!

Obowiązek edukacji seksualnej w polskich szkołach to pomysł, na który wpadł Rzecznik Praw Obywatelskich. Adam Bodnar stwierdził, że rodzice przekraczają swoje uprawnienia, kiedy odmawiają posłania dziecka na takie zajęcia. Jego postawa w sprawie „edukacji” seksualnej powinna zaalarmować wszystkich rodziców w Polsce!

Przekroczenie rodzicielskich uprawnień

Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar, wyraził swoje zaniepokojenie tym, że rodzice chcą mieć realny wpływ na to, czego uczy się w szkole ich dziecko.

Jest to jego reakcja na wydany przez Fundację Pro-Prawo do Życia poradnik „Jak powstrzymać pedofila?” oraz zawarte w nim oświadczenie dla rodziców, które Polacy przynoszą do szkół, aby powstrzymać deprawację ich dzieci.

Rzecznikowi nie podoba się,  że wielu rodziców podpisuje i przekazuje szkole oświadczenia, w  których deklarują brak zgody na to, by ich dziecko brało udział w zajęciach lub wydarzeniach, podczas których poruszane są zagadnienia „edukacji seksualnej, antykoncepcji, profilaktyki ciąż wśród nieletnich i chorób przenoszonych drogą płciową, dojrzewanie i dorastanie, równość, tolerancja, różnorodność, przeciwdziałanie dyskryminacji i wykluczeniu, przeciwdziałanie przemocy, LGBT, homofobia, tożsamość płciowa, gender”.

Zdaniem Bodnara, rodzice w ten sposób przekraczają swoje rodzicielskie uprawnienia.

A i fakt, że tym samym zobowiązują szkołę do zawiadomienia odpowiednich instytucji państwowych – takich jak kurator oświaty czy Minister Edukacji Narodowej – o przypadkach organizowania takich zajęć na terenie szkoły, zdaniem rzecznika, nie działa na korzyść „edukacji” seksualnej.

Jawny totalitaryzm

Rzecznik Praw Obywatelskich bezwzględnie przejawia jawny totalitaryzm i dąży do tego, aby ograniczyć wpływ Polaków na to, co przekazuje się w szkołach ich dzieciom.

Bodnar od początku popiera wprowadzanie w polskich miastach tzw. kart LGBT oraz lekcji szkolnych opartych o pedofilskie Standardy Edukacji Seksualnej, których założenia już dawno temu zostały opracowane przez niemieckich urzędników i wdrożone w Niemczech.

Chce, aby w Polsce mógł być realizowany scenariusz niemiecki, gdzie lekcje „edukacji” seksualnej są obowiązkowe, a nieposyłanie na nie dzieci grążą kary.

Wprowadzając w Polsce obowiązek seksualizacji dzieci, będziemy tylko krok od karania rodziców za brak zgody na udział ich dzieci w indoktrynacji i deprawacji.

Stanowisko Rzecznika Praw Dziecka

Na kontrowersyjne stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie „edukacji” seksualnej dzieci i jego niezadowoleniu w postawie rodziców, nie pozostał obojętny Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak.

Po tym, jak prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział wprowadzenie do stołecznych szkół zewnętrznych edukatorów seksualnych, zgodnie z ogłoszoną przez niego Deklaracją LGBT+, Pawlak poprosił bowiem Rzecznika Praw Obywatelskich, by ten podjął działania w obronie konstytucyjnych praw rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi poglądami.

Jednak Bodnar wydaje się pozostawać nieugięty w swych przekonaniach.

To zdumiewające, że Adam Bodnar, który ślubował obronę konstytucyjnych praw wszystkich obywateli, nie tylko nie chce ich bronić, ale żąda zmian, które będą pogwałceniem Konstytucji. Nie ma i nigdy nie będzie mojej zgody na takie działanie. Mówię zdecydowane „nie” pomysłom wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej do polskich szkół. Mówię zdecydowane „nie” wpuszczeniu edukatorów seksualnych na szkolne korytarze. Mówię też zdecydowane „nie” wprowadzeniu standardów WHO do polskiego programu nauczania – podkreśla Rzecznik Praw Dziecka.

Mikołaj Pawlak sprzeciwia się również obwinianiu rodziców i oskarżaniu ich o brak umiejętności, a nawet chęci wychowywania własnych dzieci.

Nie możemy doprowadzić do tego, by w Polsce mówienie prawdy o pseudo edukacji seksualnej, ideologii LGBT oraz powiązaniach homoseksualizmu i pedofilii było traktowane jako przestępstwo.

Czasami wystarczy aktywność tylko jednego rodzica, aby zablokować postępy „edukatorów” seksualnych i aktywistów LGBT w całej szkole!

→ Sięgnij po więcej → „Jak powstrzymać pedofila? Poradnik dla rodziców i nauczycieli”.

⇒ Czytaj także: „RÓŻNORODNOŚĆ SEKSUALNA” I TRANSSEKSUALIZM PROMOWANE W PRZEDSZKOLACH

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.