WODA PLAZMOWANA MA POTENCJAŁ, O KTÓRYM „MEDYCYNA” MILCZY

Stosunkowo nowym podejściem jest wykorzystywanie wody plazmowanej do celów leczniczych. Okazuje się jednak, że zbierane informacje zwrotne od osób, które zdecydowały się na stosowanie wody plazmowanej w różnych schorzeniach, dają jeden komunikat – TO RZECZYWIŚCIE DZIAŁA! Tymczasem „medycyna” milczy na ten temat. Dlaczego? Cóż… przecież to się kłóci z ideą koncernów farmaceutycznych…

PAW Water, czyli jak doszło do plazmowania wody?

Spółka PAW Water powstała w 2020 roku.  PAW z j. ang plasma activated water – woda aktywowana plazmą. Pięć lat doświadczeń w produkcji wody plazmowanej – tyle potrzeba było, aby Adam Dyszy – prezes spółki, z wykształcenia specjalista elektroniki medycznej, połączył pasje do nowoczesnych technologii z alternatywnym podejściem do zdrowia człowieka.

Wiele lat testów urządzeń do plazmowania wody pozwoliło stworzyć maszyny, które dają maksymalną wydajności i efektywność plazmowania.

Do budowy urządzeń stosuje się komponenty z najwyższej półki, wykorzystując różne kombinacje metali szlachetnych takich jak złoto, srebro, platyna, rod, ruten i pallad.

Czym jest woda plazmowana?

Bazę wody plazmowanej PAW Water stanowi czysta woda pobierana ze źródła „Kończanka”. Jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych, odznacza się wysoką zawartością krzemu i krzemionki.

Taka baza poddana działaniu zimnej plazmy zyskuje pierwotną strukturę (zgodną z porządkiem występującym w naturze) o idealnej harmonii i bardzo wysokiej biodostępności.

Jest to woda o niskiej mineralizacji – łącznie 339 mg/L, alkaliczna o pH 7,8. Nie jest napowietrzana, więc ma cechy wody surowej, pierwotnej, jest oczyszczana przez mechaniczny atestowany filtr.

Bardzo ważną właściwością zimnej plazmy jest wysoka reaktywność jej składników. Dzięki temu woda plazmowana zwana również ultra lekką wodą lub wodą zdeklastrowaną zyskuje nowe, a może raczej pierwotne, wspaniałe właściwości. 

Woda poddawana działaniu niskotemperaturowej plazmy jest deklastrowana, czyli rozbijana na malutkie cząsteczki (nanoczasteczki).

Ma zatem większą biodostępność, co jest przedmiotem zainteresowania instytutów i jednostek badawczych, zwłaszcza pod kątem jej właściwości zdrowotnych, oczyszczających i nawadniających na poziomie komórkowym oraz przeciwdziałających nowotworom.

Jej malutkie uporządkowane nanocząsteczki wnikają w strukturę i natleniają komórki oraz usuwają z nich wolne rodniki.

Co to jest tlen reaktywny i singletowy?

W kontekście zimnej plazmy i wody plazmowanej wiele mówi się o tlenie reaktywnym i singletowym. Dzięki poddaniu wody procesowi zimnej plazmy w wodzie powstają mikroskopijne klastry – uporządkowane i przywrócone do naturalnego porządku oraz reaktywne formy tlenu i tlen singletowy, który ma lepsze właściwości utleniające od tlenu w stanie podstawowym.

Ta forma tlenu wpływa na metabolizm i przemiany biologicznych energii w komórce, co sprawia, że woda plazmowana ma doskonałe działanie na nasz organizm.

Badania wpływu wody plazmowanej na poziomie komórkowym na organizmy żywe wykazały jej działanie naprawcze uszkodzonych komórek oraz odcinków DNA. Poza tym ma właściwości, które sprzyjają usuwaniu toksyn i neurotoksyn już na poziomie komórkowym.

Potencjał leczniczy wody plazmowanej

Woda plazmowana Paw Water oraz Paw Water Extreme przede wszystkim ma właściwości przeciwutleniające, oczyszcza i nawadnia organizm na poziomie komórkowym oraz wypłukuje toksyny z organizmu. Cały czas zbierane są informacje zwrotne od osób, które ją stale stosują.

Paw Water Extreme

Fakty są takie, że zebrana obszerna dokumentacja fotograficzna ujawnia wielki potencjał leczniczy wody plazmowanej m.in. w kontekście leczenia nowotworów skóry, martwicy tkanek, trądzika różowatego, egzemy itp.

Woda plazmowana pomaga przy wielu chorobach nie tylko u ludziom, ale i zwierzętom oraz roślinom. Dzięki niej krew, tlen i składniki odżywcze zaczynają krążyć efektywniej w całej objętości organizmu.

Niezwykle ważną rolę woda plazmowana odgrywa w leczeniu chorób ze spektrum autyzmu. Zespół PAW Water skoncentrował się na pomocy tym dzieciom i zaangażował w nią rodziców, którzy poszukują pomocy w znalezieniu przyczyn i sposobów eliminacji schorzeń u swoich dzieci.

Prowadzona jest grupa na Facebooku: „Autyzm – działamy skutecznie”, gdzie rodzice dzielą się świadectwami poprawy stanu zdrowia swoich pociech. Okazuje się, że głęboka detoksykacja wodą plazmowaną PAW Water połączona z suplementacją, daje znakomite efekty rozwojowe u dzieci autystycznych.

paw water

Woda plazmowana sprawdza się również w profilaktyce zdrowotnej. Stosujący ją podkreślają większą dynamikę w ciele, lepszą kondycję i wydolność organizmu, dlatego staje się popularna w grupie sportowców uprawiających biegi górskie.

Dłuższe picie wody plazmowanej sprzyja również zanikowi cellulitu. 

Aby przyjrzeć się fenomenowi wody plazmowanej przeprowadzono eksperyment w zawodach gołębi pocztowych.

Gołębie pojone tą wodą wykazały niespotykaną do tej pory kondycję i szybkość przelotu.

Właściciel gołębi, który zdecydował się na to doświadczenie zdobył pierwsze miejsce w okręgu.

Woda plazmowana ma ogromny potencjał rozwojowy na najbliższe dziesięciolecia, dając nadzieję na zwiększenie roli natury w uzdrawianiu różnych dolegliwości. 

www.wodaplazmowana.eu

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.