ZASZCZEPIENI 2 – FILM, KTÓRY JEST UKRYWANY PRZED ŚWIATEM

Zaszczepieni (Vaxxed) to film, który po emisji poruszył opinię publiczną na całym świecie. Jego kontynuacji Vaxxed 2 nie można zobaczyć, a przynajmniej nie w dostępnych, popularnych mediach. Po spektakularnym sukcesie pierwszej części filmu, producenci postanowili iść o krok dalej i ujawnić, jak przemysł szczepionkowy żeruje na zdrowiu dzieci i oszukuje opinię publiczną.

Sukces „Zaszczepionych”

W 2016 roku miała miejsce premiera filmu dokumentalnego „Vaxxed” („Zaszczepieni – od tuszowania faktów do katastrof”) w reżyserii Andrew Wakefielda.

Materiał okazał się tak kontrowersyjny i niewygodny dla przemysłu szczepionkowego, że został on wykluczony z festiwalu filmowego Tribeca w 2016 roku, mimo że był wspierany przez współzałożyciela Tribeca, Roberta De Niro, który ma autystycznego syna.

Twórcom filmu zarzucono, że rozpowszechnienia on nieuzasadnione twierdzenia, że ​​szczepionki powodują autyzm i inne problemy rozwojowe.

Z promowaniem filmu walczył też Facebook i YouTube, serwisy, które umiejętnie blokowały jego upublicznianie.

Jednak i tak emisja dokumentu nastąpiła, trafił on też do zbiorów wideo alternatywnych serwisów, gdzie wersję w języku polskim można obejrzeć i dziś (link na dole artykułu).

Po spektakularnym sukcesie i obnażonej prawdzie w części pierwszej filmu, w 2019 roku postanowiono wydać jego drugą część, niestety tym razem skrzętnie ukrywaną przed światem.

Ochrona przed cenzurą

Drugi dokument („Zaszczepieni 2: Prawda ludu”) został opublikowany 6 listopada 2019 r. w około 50 lokalizacjach w całych Stanach Zjednoczonych, ale szczegóły premiery były ściśle strzeżoną tajemnicą, aby uniknąć prób zablokowania go przed emisją.

Miejsca premiery były utrzymywane w tajemnicy do 24 godzin przed odtworzeniem filmu, ze względu na ekstremalne zagrożenia przemocą i terroryzmem wobec producentów filmowych Vaxxed2.

vaxxed-2-film.jpg

Powiadomienia o lokalizacjach otrzymywali tylko zarejestrowani użytkownicy portalu Vaxxed2.com, którzy kupili wcześniej bilety.

W połowie grudnia dostęp do pełnej wersji filmu będzie można wykupić na Brighteon.com.

Czym nas zaskoczy?

Producenci Vaxxed2 w studiu InfoWars udzieli ekskluzywnego wywiadu na temat premiery tego potężnego filmu, który ma ostatecznie ujawnić informacje o epidemii obrażeń spowodowanych przez szczepionki, które zabijają i okaleczają dzieci w Ameryce (i na całym świecie).

W wywiadzie jasno powiedziano, że w Ameryce rozpętano „strefę wojenną” masowej śmierci bezbronnych dzieci poddawanych szczepieniom.

Dzieci są hospitalizowane, okaleczane i zabijane z powodu niebezpiecznych składników, które celowo dodaje się do szczepionek, ale nikt, kto bierze udział w tym procederze, nie może o tym głośno mówić.

Przemysł szczepionkowy żeruje na dzieciach, na naiwności rodziców, oszukuje opinię publiczną, agresywnie atakuje każdą epidemię (nawet spowodowaną szczepionkami) i naciska na gigantów medialnych, by cenzurowali każdą prawdę o niebezpieczeństwach związanych ze składnikami szczepionek.

Producenci dokumentu podkreślają, że nie ma tu troski o dobro obywatela, a jest walka o zyski, bo mamy do czynienia z przemysłem zdominowanym przez pokręconą kombinację czystego zła i szalonej nauki.

Z niecierpliwością czekamy ogólnodostępnej premiery filmu.

→ Sięgnij po więcej → Vaxxed – od tuszowania faktów do katastrofy

⇒ Czytaj także: FACEBOOK I GOOGLE BĘDĄ UKRYWAĆ PRAWDĘ O SZCZEPIONKACH?! – NOWY WYMIAR CENZURY

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=n3KRrWCeUjc

https://www.youtube.com/watch?v=C4lZdy7L1wY