ZWOLENNICZKA NASTOLETNIEJ PROSTYTUCJI POWOŁANA W ONZ NA EKSPERTA DS. PRAW CZŁOWIEKA

Zwolenniczka nastoletniej prostytucji i była aborcjonistka dr Tlaleng Mofokeng zrobiła szybką karierę w ONZ. Na początku września Organizacja Narodów Zjednoczonych wyznaczyła ją na swojego głównego eksperta w dziedzinie zdrowia i praw człowieka.

Od prostytucji do praw człowieka

Dr Tlaleng Mofokeng szybko awansowała w ONZ, z „rzecznika zdrowia seksualnego i praw seksualnych” na najwyższe stanowisko specjalnego doradcy ds. w dziedzinie zdrowia i praw człowieka.

Rola ta zapewni lekarce z RPA globalną możliwość dążenia do dekryminalizacji handlu seksualnego.

Źródło: Internet

W ubiegłym roku Mofokeng jako autorka przewodnika na temat zdrowia seksualnego i seksualnej przyjemności oraz gospodarz telewizyjnego show o seksie, wywołała burzę po publikacji artykułu w Teen Vogue, w którym zachęcała nastolatki do rozważenia „prostytucji”.

Jestem lekarzem, ekspertem w dziedzinie zdrowia seksualnego, ale kiedy się nad tym zastanowić, czy nie jestem prostytutką? I w pewnym sensie, czy nie wszyscy nimi są? – pytała Mofokeng w swoim artykule „Dlaczego seks to prawdziwa praca”.

Następnie próbowała znormalizować prostytucję:

Nie wszystkie prostytutki uprawiają seks z penetracją, ale niezaprzeczalnie jest to duża część prostytucji. Usługi świadczone przez prostytutki między wyrażającymi zgodę osobami dorosłymi mogą obejmować towarzystwo, intymność, nieseksualne odgrywanie ról, taniec i rozbieranie się. Te role są często z góry określone i wszystkie strony powinny czuć się z nimi swobodnie. Wielu pracowników przyjmuje różne role ze swoimi klientami […], które z czasem mogą przekształcić się w więzi emocjonalne i psychologiczne.

Pomysł sprzedaży intymności i opłacenia usług może być potwierdzeniem dla wielu ludzi, którzy potrzebują więzi międzyludzkich, przyjaźni i wsparcia emocjonalnego.

Niektórzy ludzie mogą mieć fantazje i upodobania, które są w stanie spełnić dzięki usługom prostytutki – pisała w swym artykule.

W artykule dla Teen Vogue Mofokeng skrytykowała również Stany Zjednoczone za ustawodawstwo, które „utrudnia prostytutkom reklamowanie się w Internecie”.

Poparcie ONZ i Gatesów

Mimo że doktor Mofokeng wzywa do normalizacji prostytucji i oficjalnie przyznała się, że jako wykwalifikowany lekarz „świadczyła usługi aborcyjne od ponad dziesięciu lat”, została doceniona przez ONZ.

Najpierw Rada Praw Człowieka ONZ w Genewie zatwierdziła mianowanie jej na specjalnego sprawozdawcę ds. prawa do zdrowia, a później nadano jej rolę eksperta ds. praw człowieka.

Mofokeng była członkiem, założycielem i wiceprzewodniczącą Koalicji na rzecz Sprawiedliwości Seksualnej i Reprodukcyjnej w RPA i została doceniona przez Fundację Billa i Melindy Gatesów za jej przywództwo w dziedzinie planowania rodziny w 2016 roku.

⇒ Czytaj także: ORGANIZACJA ABORCYJNA PRZYZNAJE SIĘ DO ABORCJI W CELU POZYSKIWANIA „CZĘŚCI NIEMOWLĄT”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.