PRZEJŚCIE Z 3D DO 5D

W czasie zmiany wymiaru planetarnego ci, którzy podnieśli swoją częstotliwość poza dawne wibracje, nie będą poddawani fizycznej śmierci. Będzie to nieszkodliwe, ponieważ zostaną zakotwiczeni na planecie, podczas gdy przesunie się ona z trzeciego wymiaru do piątego wymiaru. W jaki sposób to się stanie? Wyobraź sobie kształt ósemki w kształcie klepsydry. 3D znajduje się po jednej stronie, a 5D po drugiej stronie klepsydry. W środku klepsydry ta wąska szczelina reprezentuje bramę lub portal 4D dla przesunięcia planetarnego, które występuje, kiedy płaszczyzny dwuwymiarowe zaćmiewają się nawzajem.

Jest to wysoce naładowana membrana fotonów, która działa jako most o długości fali, aby połączyć jedną stronę pasma częstotliwości wymiarowej z następnym najwyższym pasmem.

Wszystkie żywe istoty na planecie mają dwa równoległe ciała.

Organizm biologiczny to węgiel / materia i wchodzi w interakcje z ciałem eterycznym. Ciało eteryczne istnieje w postaci plazmy / antymaterii.

Aby świadomie doświadczyć przesunięcia wymiarów, eteryczne ciało musi mieć tę samą długość fali co eteryczna częstotliwość planety.

Osoby, które nie podniosły swojej częstotliwości, nie będą w stanie fizycznie poradzić sobie z falą energii o wysokiej częstotliwości, gdy planeta wejdzie przez bramkę wymiarową. Ich ciała oderwą się od planet eterycznego ciała podczas zmiany.

Tak działa proces „selekcji duchowej

Obecne nieszczęścia, których doświadczamy obecnie na planecie z destrukcyjnymi działaniami, takimi jak wojna, zanieczyszczenie, odpady nuklearne, mają bezpośredni wpływ na siłę życiową planety, ponieważ każda negatywna energia przechowywana w naszych eterycznych ciałach filtruje bezpośrednio do eterycznego ciała planety.

W ten sposób kontrolerzy próbują powstrzymać planetę przed przejściem do następnego wymiaru.

Dla tych z nas, którzy są kompatybilni z wyższymi częstotliwościami podczas przejścia zmiany, będziemy czuć się, jakbyśmy istniały, ale nie istnieją.

Nasza świadomość jest energią i będzie podróżować jako energia, a my faktycznie będziemy płynąć jako energia świetlna przez bramę wymiarową, ale możemy jej nie odczuwać, ponieważ przejście przez bramkę wymiarową zajmie około sekundy, a my zostaniemy zreorganizowani na druga strona w 5D.

Kiedy przechodzimy ten skok częstotliwości, nasze eteryczne ciało, które zawiera plan naszego fizycznego ciała, automatycznie zmaterializuje nasze ciało.

Nasze ciało będzie miało taki sam wygląd fizyczny jak teraz, z wyjątkiem naszego nowego ciała będzie Kryształ / Krzemionka, ponieważ wyższe częstotliwości z rozbłysków słonecznych zmieniły atomową strukturę naszego ciała.

Tylko antymateria wzniesie się i przejdzie przez bramkę wymiarową.

Oznacza to, że tylko naturalnie występujące rzeczy na planecie się wzniosą.

Wszystkie wykonane przez człowieka przedmioty i materiały syntetyczne w rzeczywistości 3D rozpadną się podczas zmiany.

Więc większość obecnej technologii ludzkości nie będzie istniała po zmianie.

Planeta zajmie około 24 godzin, aby w pełni rozwinąć się w następny wymiar.

Podczas zmiany człowiek / syntetyczne obiekty zaczną zanikać i znikną z naszego widoku, ale jednocześnie zacznie się pojawiać i materializować nowa Ziemia wokół nas.

Przesunięcie będzie działało jak filtr 3D, dowolny przedmiot lub obiekt, który ma częstotliwość 3D, będzie wirował poza planetę i znika, gdy przechodzimy do 5D.

Przesunięcie wymiarowe będzie katalizatorem niektórych wielkich transmutacji na planetę.

Wszystko będzie wyglądało jaśniej, a pojawią się nowe kształty i kolory, które definiują naszą nową płaszczyznę rzeczywistości.

Zauważysz, że niektórzy członkowie rodziny i przyjaciele nie są z tobą.

Proszę zrozumieć, że większa część populacji na świecie z jakiegokolwiek powodu nie zdecyduje się wejść na nową Ziemię.

Jesteśmy teraz w decydujących momentach, jest to chwila prawdziwości dla każdej istoty na planecie

Czy zdecydują się na całkowite zanurzenie i zalanie wyższą częstotliwością wymiarów lub odrzucenie energii?

Ludzie, którzy powiedzą „nie„, wyplenią planetę, przechodząc normalny proces fizycznej śmierci i odradzą się do miejsca, które odpowiada poziomowi świadomości, na innej planecie 3D podobnej do Ziemi.

Najważniejsze jest to, że wszyscy będą się wznosić w czasie zmiany planetarnej, ale nie wszyscy zdecydują się wznieść na nową Ziemię.

⇒ Czytaj także: ZIEMIA 2.0 (5D)

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.