BĄDŹ ENERGIĄ, KTÓREJ CHCESZ DOŚWIADCZAĆ – Odkrywamy Zakryte
BĄDŹ ENERGIĄ, KTÓREJ CHCESZ DOŚWIADCZAĆ

Bądź energią, której chcesz doświadczać. Robiąc to, możemy znacznie mocniej odnaleźć drogę do siebie i w rezultacie urzeczywistnić wszystko, co całkowicie odpowiada naszym ideom. W ciągu dnia jednak konieczne jest opuszczenie własnej strefy komfortu dla odpowiedniej manifestacji energii.

Ważne jest, abyśmy pokonali siebie, aby przekroczyć wszystkie narzucone sobie ograniczenia i blokady.

Nie bez powodu mówią, że prawdziwe życie zaczyna się poza własną strefą komfortu.

Prawdą jest, że jeśli chcesz doświadczyć czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś, musisz zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś.

W naszej własnej strefie komfortu, czyli można również powiedzieć, że w ramach naszych codziennych zajęć, trwale manifestujemy jedną i tę samą sytuację życiową, która z kolei opiera się na tych codziennych strukturach.

Jeśli chcesz doświadczyć zupełnie nowych rzeczy, powinieneś zacząć przezwyciężać siebie, aby tworzyć zupełnie nowe struktury.

Ostatecznie wygląda to tak: całe nasze życie jest wytworem naszej własnej wyobraźni.

Wszystko, co postrzegamy na zewnątrz, ostatecznie jest odbiciem naszego własnego stanu psychicznego, dlatego cały świat zewnętrzny reprezentuje nasz własny stan wewnętrzny.

Dlatego zawsze tworzymy to, kim jesteśmy i co manifestujemy w naszym życiu, a to odpowiada naszej wewnętrznej przestrzeni.

W rezultacie wszyscy ludzie, a także wszystkie warunki życia stanowią bezpośrednią manifestację naszego własnego świata wewnętrznego, a nasz własny świat wewnętrzny jest z kolei kształtowany przez wszystko, czego doświadczamy (także w ciągu jednego dnia – nasza podstawowa energia).

Dotyczy to oczywiście wszystkich czynności z naszej strony, niezależnie od tego, czy chodzi o dietę (naturalną lub nienaturalną), ćwiczenia (dużo lub mało), pracę (z satysfakcją lub bez) itp.

Cóż, wszystko to charakteryzuje obecną wersję nas samych i dlatego zawsze manifestujemy na zewnątrz to, co odpowiada tym codziennym doświadczeniom.

Jeśli więc chcemy doświadczyć czegoś zupełnie innego, to musimy zrobić coś, czego inaczej byśmy nie zrobili.

Musimy całkowicie przezwyciężyć siebie i obrać nowy kierunek.

Nic się nie zmienia, dopóki nie zmienisz siebie.

Wtedy nagle wszystko się zmienia…

Dlatego powinniśmy zadać sobie jedno pytanie: czego chcemy doświadczać na zewnątrz?!

Na przykład, jeśli chcesz cieszyć się bezpieczną sytuacją życiową, najpierw bądź silny wewnątrz, zabezpiecz się i rób rzeczy, które się z tym wiążą.

Puść coś, co na przykład sprawiło, że przez długi czas nie mogłeś cieszyć się bezpieczeństwem i co uniemożliwia ci bycie silnym i bezpiecznym.

Może to tylko (i aż) program lub konstrukt w twojej głowi, który po „wypuszczeniu” go sprawi, że cierpienie się skończy, a potem zadzieją się cuda.

Po prostu twórzmy w swoim umyśle to, kim jesteśmy i wysyłajmy do naszego życia to, co odpowiada naszej podstawowej energii.

Używając silnych energii, rozpoczynamy zupełnie nowe życie oparte na dostatku, który zostanie zamanifestowany tym, czego chcemy rzeczywiście doświadczać.

⇒ Czytaj także: RYTM DNIA I ENERGII WEDŁUG AJURWEDY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.