BILL GATES ZARZUCA AMERYCE ODSUNIĘCIE SIĘ OD GLOBALIZMU W DOBIE KORONAWIRUSA

Bill Gates zaatakował Amerykę za odrzucenie globalizmu podczas kryzysu koronawirusowego. Miliarder oskarżył rząd USA o „zwrócenie się do wewnątrz” poprzez odmowę współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO), Unią Europejską i Chinami podczas „pandemii”.

Zarzuty wobec USA

Bill Gates wraz z małżonką uczestniczyli na dziewiątym dorocznym i pierwszym wirtualnym szczycie Forbes 400 w sprawie filantropii.

Para omówiła plany, które mają dać zapewnienie, że leczenie i szczepionki przeciwko Covid-19 nie trafią tylko do krajów rozwiniętych, ale będą równo rozdzielone.

Podczas szczytu, założyciel Microsoftu z goryczą zaatakował również decyzje administracji prezydenta Donalda Trumpa z ostatnich miesięcy:

Zazwyczaj Stany Zjednoczone odgrywają rolę w globalnym rozwiązywaniu problemów… Dlatego, zamiast wycofywać się z WHO, powinny być zaangażowane, współpracując z innymi krajami, a nie tylko próbując nas obwiniać – powiedział Bill na szczycie.

Stwierdził, że stawiając Amerykanów na pierwszym miejscu, Stany Zjednoczone stworzyły  „próżnię” w światowym przywództwie.

Gates oskarżył administrację Trumpa o większe zainteresowanie „próbą zrzucenia winy” na rozprzestrzenianie się wirusa niż samą walką z wirusem:

Próbujemy połączyć wysiłki różnych krajów. Europejscy przywódcy próbują wypełnić tę próżnię – powiedział współzałożyciel Microsoft ponad 200 filantropom zebranym online na jego wykładzie. [Bezczynność USA] niszczy rodzaj relacji, podziwu i pewności siebie, jakie ludzie mieli w nas jako kraju – dodał Gates, który poruszył kluczową rolę WHO w walce z ospą i polio.

Współzałożyciel Microsoftu dodał, że wierzy, iż „racjonalność pojawi się od kogoś”, a Stany Zjednoczone wkrótce przyłączą się do globalistycznych wysiłków WHO.

Prezydent Donald Trump niedawno wycofał amerykańskie fundusze z WHO ze względu na obawy dotyczące relacji organizacji zdrowia ONZ z rządzącą Komunistyczną Partią Chin.

Melinda Gates również opowiedziała się za globalną pracą Billa na rzecz zdrowia, dodając później, że kiedy dostępna będzie szczepionka, jako pierwsi powinni dostać ją „czarni Amerykanie”.

Ostrzeżenie Gatesa

W wywiadzie dla CNN z dn. 26 czerwca 2020 roku Bill Gates powiedział, że Stany Zjednoczone muszą być przygotowane na to, że wirus może powrócić w październiku i listopadzie w większej liczbie „jeśli nie ograniczymy naszego zachowania bardziej, niż w tej chwili”.

Miliarder uważa, że ​​ze względu na to, że wiele osób odmawia noszenia maseczek i nie utrzymuje dystansu społecznego, kraj ten zmierza w kierunku kolejnej wielkiej rundy infekcji jesienią, kiedy temperatury zaczną się ochładzać.

„Filantrop” dodał, że był rozczarowany tym, że Stany Zjednoczone na czele z prezydentem Trumpem nie odegrały głównej roli w zapobieganiu „pandemii” i jej zakończeniu.

I choć mówił konkretnie o Stanach Zjednoczonych, nie wykluczył, że w takiej samej sytuacji są kraje na całym świecie.

Przecież wzmocnienie wirusa i rozprzestrzenienie się go dalej w październiku i listopadzie WHO przewidziała już na całym świecie.

Czegóż to Bill Gates i jego fundacja nie robi w ramach swoich „filantropijnych wysiłków”…

Byleby tylko dopiąć swego i „wyszczepić” + zaczipować całą populację.

⇒ Czytaj także: WHO NA JESIEŃ ZAPLANOWAŁA DRUGĄ TURĘ „PANDEMII”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.