BUNT LEKARZY W AUSTRII: RZĄD SZKODZI OBYWATELOM KORONAWIRUSOWĄ POLITYKĄ

Austriaccy lekarze z „Inicjatywy na rzecz informacji o koronawirusie na podstawie dowodów” – w skrócie ICI podczas specjalnej konferencji prasowej jasno wyrazili swoje stanowisko w kwestii „pandemii”. Ich zdaniem rząd Austrii wykorzystuje taktykę zastraszania obywateli, a stosowane przez władze środki są bardziej szkodliwe niż sam wirus. ICI w tym celu zwołało nawet referendum.

Przeszacowane niebezpieczeństwo

W konferencji prasowej, która odbyła się na początku października, wzięli udział znani eksperci medyczni.

Zgadzają się, że ryzyko związane z „pandemią” Covid-19 zostało przedstawione w całkowicie przesadzony sposób.

W rezultacie narzucane przez rząd środki są znacznie bardziej niebezpieczne niż wirus.

Austriaccy lekarze zarzucają rządowi, że w swojej polityce koronawirusa w dużej mierze ignoruje naukę.

Prof. dr Andreas Sönnichsen z Wydziału Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu podczas konferencji prasowej przeanalizował, jak doszło do tych działań.

Wysokie wskaźniki śmiertelności w innych krajach doprowadziłyby do masowego przeszacowania niebezpieczeństwa wirusa.

Sönnichsen wyjaśnia:

Wskaźniki umieralności wynikają z warunków życia, stanu i orientacji systemu opieki zdrowotnej oraz różnych metod liczenia stosowanych w statystykach. Rezultatem były nieproporcjonalne środki zapobiegawcze, które powodują więcej szkód psychologicznych, ekonomicznych i zdrowotnych niż korzyści.

Nie doszło nawet do przeciążenia szpitali, a tego bardzo się obawiano.

Nie miały też miejsca masowe zgony, chociaż tak przepowiadał rząd.

Sönnichsen przedstawił jasne dane, które pokazują, jak daleko od rządowych przepowiedni znajdowała się Austria.

Otóż w szpitalach wykorzystywano średnio 5 proc. maksymalnej pojemności i 26 proc. łóżek na oddziałach intensywnej terapii.

Zamieszanie i strach

W konferencji prasowej udział wziął również specjalista chorób zakaźnych, wirusologii i medycyny tropikalnej, prof. Martin Haditsch, który od początku krytykował środki podejmowane przez austriacki rząd.

Stwierdził, że rząd nie działał zgodnie z odkryciami naukowymi, a zamiast tego rozsiewał strach i zamieszanie.

Poza tym podkreślił, że stosowane do wykrycia koronawirusa testy PCR były używane nieprawidłowo:

Testy PCR są doskonałe do diagnozowania chorych, ale nie do badania osób zdrowych i nie są również zatwierdzone do tego celu. Są teraz nadużywane.

Jego stanowisko poparł dr Christian Fiala, naukowiec, ginekolog i lekarz rodzinny, który również skrytykował konsekwencje niewłaściwego stosowania testów PCR.

„Chorzy ludzie” byliby sztucznie testowani na masową skalę, testując ludzi bez objawów. Doprowadziło to do dużej liczby pozytywnych „przypadków korony”, których w rzeczywistości nie ma.

Dzięki takim, a nie innym wynikom rząd mógł swobodnie wprowadzać nowe ograniczenia, chociaż wiele z nich spowodowało ogromne szkody osobiste, zdrowotne, społeczne i gospodarcze.

Podczas konferencji prasowej lekarze ICI przedstawili scenariusz referendum o „Odszkodowanie za środki przeciwko Covid-19”, w którym wzywają do wycofania wszystkich podjętych niewłaściwych działań.

Chcą, aby za pomocą środków konstytucyjnych wszystkie ustawy Covid-19 zostały wycofane, odpowiednie kary uchylone, zapłacone mandaty zwrócone, a za szkody uznane na mocy poprzedniego prawa epidemiologicznego należało się odszkodowanie.

Referendum udostępniono do podpisu online, w odpowiednich urzędach gminnych lub u władz miejskich.

⇒ Czytaj także: LEKARZE W AUSTRALII DOMAGAJĄ SIĘ ZAKOŃCZENIA BLOKAD Z POWODU COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.