CHIŃSKIE WOJSKA UŻYWAŁY BRONI MIKROFALOWEJ, BY „UGOTOWAĆ” WROGA

Chińskie wojska zastosowały niecodzienną taktykę, by odeprzeć grupę indyjskich żołnierzy podczas starcia granicznego w Himalajach. Zmienili okupowane szczyty wzgórz „w kuchenkę mikrofalową”, tak twierdzi naukowiec z Pekinu.

„Ugotowany” wróg

Jin Canrong, profesor stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Renmin twierdzi, że indyjscy żołnierze zostali zmuszeni do wycofania się bez wystrzelenia ani jednej kuli, gdy siły chińskiej armii użyły tajnej broni elektromagnetycznej.

Chińskie wojsko użyło broni mikrofalowej do „ugotowania” indyjskich żołnierzy i zmuszenia ich do wycofania się z impasu granicznego Himalajów.

Broń podobno sprawiała, że ​​żołnierze indyjscy wymiotowali i nie mogli ustać na nogach, co pozwoliło Chińczykom odzyskać dwa strategicznie ważne szczyty w Himalajach bez żadnej wymiany żywego ognia.

Profesor twierdzi, że broń była skierowana na dwa krytyczne wzgórza na południowym brzegu jeziora Pangong Tso, przekształcając „szczyty gór w kuchenkę mikrofalową”.

Granica indyjsko-chińska o długości 3800 km była od dawna przedmiotem sporu, a oba kraje rozpoczęły o nią wojnę w 1962 roku.

Chociaż przez lata zdarzały się powtarzające się incydenty bitewne, żołnierze z obu stron w dużej mierze przestrzegali długiego protokołu, aby unikać strzelania z broni na granicy na dużych wysokościach.

Ale od czerwca 2020 roku konflikt się nasilił, kiedy to co najmniej 20 indyjskich żołnierzy i nieznana liczba chińskich żołnierzy zginęło w krwawej walce z użyciem kamieni i pałek w odległej dolinie na nierównej granicy między indyjskim regionem Ladakh a chińskim płaskowyżem tybetańskim.

W sieci krążyły nawet zdjęcia pobitych i związanych linami żołnierzy indyjskich.

Broń mikrofalowa w użyciu

Broń mikrofalowa jest reklamowana przez Chiny jako „nieśmiercionośna broń ukierunkowana na energię”, która wywołuje „natychmiastowe uczucie pieczenia i sprawia, że ​​cele uciekają”.

Opisywana również jako „promienie ciepła”, działa poprzez podgrzewanie cząsteczek wody pod skórą, powodując uczucie pieczenia, które ustępuje, gdy cel opuszcza dany obszar.

To uczucie zostało kiedyś opisane w dzienniku medycznym jako odpowiednik dotknięcia gorącej żarówki.  

Narzędzia te znane są jako broń mikrofalowa, ponieważ dają podobny efekt do urządzeń kuchennych, chociaż technicznie rzecz biorąc, promieniowanie ma postać fal milimetrowych, a nie mikrofal.

Chiński pojazd tak zwany Poly WB-1 z taką bronią został po raz pierwszy wystawiony na pokazie lotniczym w 2014 roku.

Mówi się, że został dostarczony chińskim siłom morskim.

Rząd Stanów Zjednoczonych, który opracował własną wersję nazwaną Active Denial System, twierdzi, że sprzęt może być używany do „kontroli tłumu, rozpraszania tłumu, ochrony konwojów i patroli, bezpieczeństwa punktów kontrolnych, bezpieczeństwa obwodowego” i innych celów.

Według The Times incydent w Himalajach może być pierwszym użyciem broni mikrofalowej przeciwko wrogim żołnierzom.

Wcześniej używano jej do niszczenia elektroniki i systemów naprowadzania pocisków lub szkodzenia ludziom.

Podejrzewa się, że broń mikrofalowa została wykorzystana przeciwko amerykańskim dyplomatom i ich rodzinom w chińskim mieście Guangzhou w 2018 roku i mogła być również odpowiedzialna za objawy zgłoszone przez wysłanników amerykańskich i kanadyjskich oddelegowanych do Hawany dwa lata wcześniej.

Sklep z odpromiennikami www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: ELEKTROMAGNETYCZNA KONTROLA ŚWIADOMOŚCI – AMERYKAŃSKI ORGAN UJAWNIA WAŻNY DOKUMENT!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.