CO KNUJĄ „ELITY”, CZYLI WYPUSZCZONY ZAJĄC

Jestem przekonany, że wielu z WAS oglądało liczne mityngi lekkoatletyczne. W biegach na dystansach średnich, by wycisnąć jak najlepszy wynik biegu, wypuszczano zająca, który ile sił w nogach ciągnął za sobą stawkę, zazwyczaj do ostatniego okrążenia.

Od lat, na świecie, pełną parą pracują setki laboratoriów biologicznych.

Po poznaniu ludzkiego genomu i zrozumieniu wielu mechanizmów funkcjonowania ludzkiego organizmu, dzięki biologii molekularnej, mnogość rodzajów broni, jakie można tam stworzyć, a jakimi można zaatakować ludzkość, jest trudna do wyobrażenia.

Jak wiemy, w pierwszej fazie operacji użyto przede wszystkim zmodyfikowanego białka kobry królewskiej (i innych węży).

Białko to jest od dawna dobrze znane nauce ze względu na jego stabilność, powolną biodegradację i silną toksyczność, atakuje system nerwowy, wywołuje duszności spowodowane przez atak na receptory w mózgu (receptory nikotynowe), odpowiadające za oddychanie i rozrzedzenie krwi, co powoduje drastyczny spadek saturacji.

Charakterystyczną cechą ataku białka kobry królewskiej jest wzrost poziomu d-dimerów.

W wielu przypadkach na atak zarazą nałożono atak bronią elektromagnetyczną, atakując mózgi ofiar, by zmultiplikować reakcję.

Sala audiencyjna papieża, znana również jako Sala Audiencyjna Pawła VI lub Sala Papieskich Audiencji, została zbudowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigiego Nervi.

 

sala watykańska kobra gad

 

Nie było może w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że sala ta ma kształt gada, kobry królewskiej, tej samej, jakiej białko użyto w pierwszej fazie operacji.

TO NIE JEST PRZYPADEK!

W 1977 roku sześć lat potem, pośrodku sceny umiejscowiono posąg Jezusa Chrystusa powstającego z atomowej apokalipsy.

Posąg został zaprojektował przez Pericle Fazziniego.

Symbole te oznaczają, że Watykan został zdobyty przez Szatana, nowy Jezus, Kościół, ma się odrodzić z popiołów atomowej apokalipsy.

Budowa Sali Audiencyjnej koresponduje z momentem, w którym załamywać się zaczął System Bretton Woods, gdy 15 sierpnia 1971 r. USA zawiesiły wymienialność dolara na złoto.

Po II wojnie światowej porządek świata był budowany na szacunku do boskiego stworzenia, do złota symbolizującego pewność i stabilność praw boskich.

Jak wiemy, już od XVII wieku uformowała się rosnąca w siłę grupa, kwestionująca boski porządek rzeczy.

Jej celem stało się zajęcie miejsca Boga na Ziemi, i grupa te realizuje ten cel przez przejęcie absolutnej władzy nad wszystkim, co żyje na Ziemi, przez przejęcie kontroli nad procesami życiowymi, nad materią martwą oraz przez osiągnięcie nieśmiertelności.

Przez wieki grupa ta dowodziła, że człowiek obecnej cywilizacji nie może być dziełem boskim, że jest brutalny, zepsuty, nikczemny, podły, przekupny, zdolny do bestialstwa i okrutnego mordu.

Używając pieniądza, wydobywała z ludzi głębokie pokłady zgnilizny, demonstrowała, jak człowiek jest zepsuty i zdemoralizowany.

W tych okolicznościach przekonuje, że trzeba zbudować całkiem nowy świat i zupełnie nowego człowieka, wytrzeć gumką całą przeszłość.

 

future man

 

By tego dokonać, potrzebna jest Wielka Trauma, wtedy, ci, którzy przeżyją, przyjmą nowy świat, a ich dzieci nie będą już pamiętać o przeszłości.

To, co wydarzyło się przez ostatnie dwa lata to nic innego jak wypuszczony zając.

Projektanci przemiany musieli przetestować mechanizm, przy okazji wyłapać wszystkich opornych, oznaczyć ich, ocenić skalę oporu, wymordować opornych.

Pisałem o tym wcześniej, że widzę ogromne podobieństwo pomiędzy tą zarazą a kryzysem bankowym w 2008 roku.

TO UWIKŁANIE

Rozmiar zepsucia środowiska lekarskiego jest porażający.

Jeżeli sądzicie, że ktokolwiek poniesie za to odpowiedzialność, to jesteście w wielkim błędzie.

Chwycą ich krótko za ich fartuchy i będą pędzić przed sobą jak stado bydła.

Każda następna fala zarazy przeora społeczeństwo bez żadnego oporu.

Na nie mniejszą skalę uwikłano krótko ostrzyżonych oficerów wojska, służb i policji.

Mając świadomość mordu, nie zareagowali.

Znakomita ich większość to tresowane psy, niezdolne do abstrakcyjnego myślenia, roboty reagujące na komendy: baczność i spocznij.

Cała ta trupia farma, po wykonaniu zadania, zostanie zutylizowana.

„Elity” się nimi brzydzą, nimi gardzą, starają się być jak najwyżej, by nie podać im nawet ręki i nie zarazić się trądem.

Czytaj także: ODWAGA CZYNI WOLNYM, CZYLI JAK POKONAĆ SYSTEM?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

 

1 thoughts on “CO KNUJĄ „ELITY”, CZYLI WYPUSZCZONY ZAJĄC

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.