KORONAWIRUS I APEL DO SŁUŻB MUNDUROWYCH – POSTAWCIE SIĘ PO STRONIE LUDZKOŚCI!

Służby mundurowe z zasady mają służyć dobru swojego narodu. Tymczasem w obecnej sytuacji „epidemii” koronawirusa ludzie, którzy zakładają mundur, decydują się na wykonywanie obcych rozkazów, które ów naród pacyfikują. Do czego dojdzie? Czy w kulminacyjnym momencie tej sytuacji mundurowi będą musieli postawić się po jednej ze stron – albo po stronie zgniłego systemu, albo po stronie ludzkości?

Pionek „elity”

Najlepszym dowodem podporządkowania się zasadom narzuconym przez rząd jest niedawne zachowanie policji podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie.

Mundurowi skrzętnie wypełniali polecenia rządzących, nakładając na protestujących absurdalne mandaty i karząc, w zasadzie za co tylko się da.

Obecnie na ulicach miast policja w asyście wojska rozdaje mandaty lub kieruje sprawy do sądów, Polakom przemieszczającym się zbyt blisko siebie, przekraczającym „zakazaną granicę” lub po prostu bez określonego i podkreślmy – uzasadnionego i ważnego – w myśl obostrzeń celu wychodzącym z domu.

W tej chwili okupacja i bezprawie zaciska pętle na szyi Polek i Polaków.

Ludzie, którzy mają stać po stronie innych ludzi i służyć im, nagle stają się pionkami chorej „elity”, która wydając absurdalne ograniczenia, wykorzystuje ich do swojej obrony.

Apel do służb mundurowych

Nieważne, czy jesteś policjantem, strażakiem, żołnierzem, pracujesz w służbie leśnej, straży granicznej, miejskiej itp.

Jeśli zakładasz mundur, mamy nadzieję, że jesteś też człowiekiem.

I pod tym odzieniem wierzchnim skrywa się dobre serce i prawdziwa chęć służenia swojemu narodowi.

Czym my mielibyśmy was atakować?!

Przeciwko czemu i komu występujecie?!

Komu służycie?!

Pod czyją dyktaturą działacie?!

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że czekający nas po obostrzeniach rządu kryzys gospodarczy i finansowy sprawi, że to wy – tak wy służący teraz „elicie”  – przestaniecie być wynagradzani (o nagrodach i profitach już nie mówiąc)?!

Musicie mieć świadomość tego, że jesteście pionkami, marionetkami w rękach nielicznych grup, które wydają takie a nie inne rozporządzenia i nie mówią ani nam, ani wam prawdy.

W ich manipulacji jesteście tylko graczami, których wykorzystują do swoich rozgrywek.

Całą nagrodę zgarną z kolei oni – ci, którym na przejęciu pełnej kontroli nad społeczeństwem zależy najbardziej.

Nie zostawią nikogo na wysokim, dowodzącym stanowisku, kto będzie miał wiedzę, którą mógłby się podzielić z innymi i zaszkodzić rządzącym.

Naprawdę czujecie się bezpiecznie i tak ufacie swoim „guru”?!

Pomyśl nad tym, kim jesteś?

Czy masz sumienie traktować innego człowieka przechadzającego się ulicą jak przestępcę?

Czy nie widzisz w nim innego, zwykłego obywatela, który chce odetchnąć od czterech ścian blokowisk i zaczerpnąć świeżego powietrza na łonie natury?!

Kim jesteś?

Masz serce? Masz sumienie, czy może wyprano ci mózg na tyle, byś zagorzale służył zgniłemu systemowi i był święcie przekonany, że tak jest dobrze?!

Wyobraź sobie, jak byś postąpił, gdyby to twoją matkę, żonę, męża, partnera, dziecko, babcię itp. ktoś inny z twojej „firmy” potraktowałby jak śmiecia.

Jak kogoś, komu nie należą się prawa wolności obywatelskiej, komu należy się mandat za to, że chciał zaczerpnąć odrobinę witaminy D.

Jeśli masz odwagę nosić broń, miej również odwagę zmierzyć się z samym sobą, z własnym sumieniem.

Pokaż na co cię stać, ile jesteś w stanie zrobić dla człowieka takiego samego jak ty – dla twojego bliźniego, współbrata, sąsiada, obywatela Polski, który nie poddaje się absurdalnym regułom narzucanym przez rządzących.

Wszyscy jesteśmy jednością, jesteśmy w tej samej sytuacji niedorzecznych przepisów ustanawianych przez tych, którym wydaje się, że mogą wszystko.

Popatrz na to z innej perspektywy – z punktu widzenia człowieka, który chowa się pod mundurem, a nie z perspektywy systemowej marionetki.

Apelujemy więc jako obywatele do wszystkich służb mundurowych – MIEJCIE SUMIENIE I NIE WYSTĘPUJCIE PRZECIWKO SWOJEMU NARODOWI!

Jeśli masz kogoś w rodzinie lub znasz kogoś z policji, lub wojska, lub innych przedstawicieli służb mundurowych, to koniecznie wyślij mu ten materiał!

To OD NAS ZALEŻY, CO SIĘ STANIE.

I na koniec – koniecznie obejrzyj do końca nagranie umieszczone poniżej!

Film instruktażowy dla Policji w czasie epidemii wirusa i nie tylko..

⇒ Czytaj także: SZWECJA ZACHOWUJE ZDROWY ROZSĄDEK I MÓWI „NIE” KORONAWIRUSOWEJ KWARANTANNIE

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=2dRA8sfLtjo