BĘDĄ TESTOWAĆ SZCZEPIONKI COVID-19 NA DZIECIACH OD 2 LAT! – Odkrywamy Zakryte
BĘDĄ TESTOWAĆ SZCZEPIONKI COVID-19 NA DZIECIACH OD 2 LAT!

Covaxin, który stał się pierwszą szczepionką przeciwko Covid-19 testowaną na dzieciach w wieku od 12 do 15 lat, będzie teraz testowany również na małych dzieciach. Prezes i dyrektor zarządzający Bharat Biotech dr Krishna Ella ogłosił, że ich szczepionka może być teraz testowana na dzieciach już w wieku 2 lat.

Co to jest Covaxin?

Covaxin to autochtoniczna szczepionka przeciw Covid-19 opracowana przez firmę Bharat Biotech z siedzibą w Indiach.

Szczepionka została opracowana we współpracy z Indian Council of Medical Research (ICMR) oraz National Institute of Virology (NIV).

Co więcej, Covaxin był pierwszą szczepionką przeciwko Covid-19, z którą rozpoczęto testy na dzieciach we wrześniu 2020 roku.

Zgodnie z raportami firmy, Covaxin został przetestowany u około 1000 osób w badaniach klinicznych fazy I i II, uzyskując obiecujące wyniki w zakresie bezpieczeństwa i immunogenności, przy akceptacji w międzynarodowych recenzowanych czasopismach naukowych.

Dyrektor generalny Bharat Biotech twierdzi, że ich szczepionka będzie przełomowa, gdyż ma kosztować „mniej niż butelka wody”.

Testy na najmłodszych

Jak wspomniano wcześniej, testy na dzieciach od 12 r.ż. szczepionką Covaxin rozpoczęto we wrześniu 2020 roku.

Teraz prezes i dyrektor zarządzający Bharat Biotech dr Krishna Ella ogłosił (04.01.2021 r.), że ich szczepionka może być testowana na dzieciach już w wieku 2 lat.

W swoim obszernym poście opublikowanym na Twitterze mężczyzna napisał, że indyjskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, którego jest prezesem, planuje badanie kliniczne szczepionki przeciw Covid-19 na dzieciach w wieku od 2 do 15 lat.

Ponadto dr Krishna Ella wspomniał również, że inne koncerny oszukują w sprawie bezpieczeństwa szczepionek na koronawirusa:

Covaxin wykazał mniej niż 10% działań niepożądanych, podczas gdy inne mają 60-70% działań niepożądanych. AstraZeneca podawała ochotnikom 4 g paracetamolu, aby stłumić takie reakcje. Nie daliśmy paracetamolu żadnemu wolontariuszowi. Zapewniam, że nasza szczepionka jest w 200% bezpieczna – napisał.

Oprócz Covaxinu, testy na dzieciach w wieku od 12 lat rozpoczęto szczepionkami Pfizer i Moderna odpowiednio w październiku i grudniu 2020 roku.

Prezes Bharat Biotech zwrócił również uwagę na to, że ich szczepionka przeciwko polio, którą podali noworodkowi, okazała się skuteczna i najbezpieczniejsza dla dzieci.

Szczepionkowy wyścig trwa… w końcu biznes jest intratny, więc koncerny walczą o każdego klienta w każdy możliwy sposób.

⇒ Czytaj także: PORTUGALSKA PIELĘGNIARKA ZMARŁA „NAGLE” PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI NA COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.