COVI-PASS USTALI, CZY MOŻESZ PÓJŚĆ NA SIŁOWNIĘ LUB NA ZAKUPY

COVI-PASS, czyli „cyfrowy paszport zdrowia”, który ma zostać wprowadzony w 15 krajach na całym świecie, ustali, czy możesz pójść na siłownię lub do centrum handlowego. Zadecyduje też, czy potrzebujesz badania lekarskiego lub, czy możesz udać się na rozmowę o pracę w świecie post-COVID-owym.

COVI-PASS – cyfrowy paszport zdrowia

Brytyjska firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, we współpracy z kilkoma firmami technologicznymi, wprowadza COVI-PASS, czyli „cyfrowy paszport zdrowia”, który będzie zawierał historię testów COVID-19 i inne „istotne informacje zdrowotne”.

Ma zostać wprowadzony w 15 krajach na całym świecie.

Według strony internetowej producenta COVI-PASS jest „prawdopodobnie najbezpieczniejszym na świecie zdecentralizowanym cyfrowym paszportem zdrowia, który weryfikuje i uwierzytelnia informacje zdrowotne”.

Celem paszportu jest umożliwienie „bezpiecznego powrotu do pracy” i wznowienie „interakcji społecznych” poprzez dostarczenie władzom „aktualnych i uwierzytelnionych informacji zdrowotnych” o obywatelach.

Tym samym o tym, czy wejdziesz na siłownię, do centrum handlowego, fryzjera czy do pracy, zadecyduje system.

Cele Billa Gatesa

Cele te odzwierciedlają plan Billa Gatesa, który promował od początku blokady COVID-19.

Miliarder, który jest zwolennikiem „wyszczepienia” całej populacji, opowiada się za drakońskimi środkami szeroko pojętej kontroli podejmowanymi w odpowiedzi na wirusa.

Jak na ironię, Gates otwarcie opowiada się za przyjęciem technologii masowego śledzenia i inwigilacji w USA, mówiąc: „Na razie Stany Zjednoczone mogą pójść za przykładem Niemiec”.

Reklamuje też zalety „dobrowolnego przyjęcia opcji korzystania z narzędzi cyfrowych”, dzięki czemu będziemy pamiętać, gdzie byliśmy i z kim mieliśmy kontakt.

COVI-PASS obiecuje działać jak cyfrowy paszport zdrowotny, umożliwiając użytkownikom uznanym za niezainfekowanych uczestnictwo w publicznych spotkaniach i korzystania z innych „przywilejów”.

covi-pass.jpg
Źródło: www.covipass.com

Gates przewiduje, że możliwość uczestnictwa w wydarzeniach publicznych na masową skalę w najbliższej przyszłości będą zależeć od odkrycia skutecznego leczenia i oczywiście skutecznej szczepionki.

Te ostrzeżenia miliardera idealnie współgrają ze wskazanymi celami COVI-PASS.

Warto zaznaczyć, że rozwój cyfrowych paszportów zdrowotnych jest również realizowany we współpracy z Redstrike Group  – firmą konsultingową ds. marketingu sportowego, która współpracuje z Premier League nad ich projektem analizy sprzedaży biletów.

Te mogą być udostępnione do sprzedaży tylko osobom, które  uzyskały negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Zagrożona wolność i prywatność

Jak dotąd obawy związane z zagrożeniem wolności i prywatności w cyfrowym paszporcie zdrowia nie były nagłaśniane w mediach.

Z góry założono, że świat już zaakceptował takie pełne metody kontroli populacji.

Podczas gdy „pandemia” Covid-19 z pewnością zrobiła wiele, aby zachęcić opinię publiczną do takiego sposobu myślenia, kampania na rzecz normalizacji tego rodzaju totalitarnego chwytania władzy trwa od wielu lat, a Bill Gates stoi na czele tej promocji.

Projekt Innovation for Uptake, Scale and Equity in Immunization (INFUSE) został uruchomiony w Davos w Szwajcarii w 2016 r.

Program ten został opracowany przez organizację finansowaną przez Fundację Billa i Melindy Gatesów o nazwie  GAVI  (The Vaccine Alliance), która wzywa do wdrożenia cyfrowej identyfikacji zdrowia dla dzieci.

Organizacja działa wraz z partnerami takimi jak Fundacja Rockefellera i Microsoft.

Trudno więc argumentować przeciwko idei, że uniwersalny paszport zdrowotny, który będzie cyfrowym zbiorem danych, jest niczym innym jak ostatecznym spełnieniem dystopijnego koszmaru.

⇒ Czytaj także: PASZPORTY ZDROWOTNE DLA BRYTYJCZYKÓW?! – BIOMETRIA FILAREM „NOWEJ NORMALNOŚCI”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.