BILL GATES SUGERUJE, ŻE TRZEBA ZMUSIĆ LUDZI DO PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI NA COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
BILL GATES SUGERUJE, ŻE TRZEBA ZMUSIĆ LUDZI DO PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI NA COVID-19

Bill Gates nie poprzestaje na „przekonywaniu” ludzkości do przyjmowania szczepionek. Po tym, jak dr Anthony Fauci, dyrektor amerykańskiego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych powiedział, że szczepionka koronawirusowa może być gotowa do wprowadzenia do końca 2020 roku, Bill Gates stwierdził, że jest tylko jedna przeszkoda, którą należy pokonać. Jaka? Oto odpowiedź.

Skuteczność na poziomie 70 proc.

Dr Anthony Fauci, dyrektor amerykańskiego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych ocenił w rozmowie z CNN, że szczepionka na COVID-19 może być gotowa do powszechnego użycia do końca 2020 roku.

Podkreślił, że jej przewidywalna skuteczność będzie sięgała 70-75 proc., więc na pewno nie będzie tak skuteczna, jak szczepionka na odrę (jej skuteczność określa się na 97-98 proc.).

Dr Fauci ostrzegł również, co trzeci Amerykanin deklaruje, że nie zaszczepi się przeciwko COVID-9, nawet jeśli szczepionka będzie łatwo dostępna i tania.

Te informacje nie przeszły obojętnie obok znanego miliardera – Billa Gatesa.

Pozostawić bez wyboru

Miliarder związany z firmą Microsoft w wywiadzie udzielonym CNN przypomniał widzom, że skoro bezpieczna i skuteczna szczepionka będzie już gotowa, ludzie muszą się przekonać do jej przyjęcia.

Będziesz miał wybór, czy zażyjesz szczepionkę, czy nie”, powiedział Gates, „więc jest to ta ostatnia przeszkoda.

W rozmowie z Andersonem Cooperem w siedzibie CNN, Bill Gates nalegał, aby Stany Zjednoczone zmieniły swoją strategię wobec „pandemii”.

Gates wydawał się zdenerwowany tym, że Waszyngton nie przestrzegał ściśle jego instrukcji oraz nie pozwolił na wykonywanie testów i rząd nie zastosował takich samych środków jak wszyscy inni.

„Inne kraje ograniczają swobodne zachowanie”, nakładają restrykcyjne blokady i kwarantanny oraz przyjmują kompleksowe śledzenie kontaktów – zauważył Gates, nazywając jednocześnie zachowanie mieszkańców Stanów Zjednoczonych „zawstydzającym”.

Gates, który wielokrotnie wyrażał chęć zaszczepienia światowej populacji szczepionkami pochodzącymi z finansowanych przez siebie laboratoriów badawczych, przyznał, że sam zastrzyk może zostać wdrożony, zanim zadziała idealnie.

Miliarder wydawał się jednak nie przejmować informacjami doktora Fauci, że ponad jedna trzecia Amerykanów wyraziła obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionki koronawirusowej, powołując się na upolitycznienie problemu, za szybki harmonogram jej wprowadzania oraz inne problemy.

Zdaniem Billa Gatesa około 70-80 procent światowej populacji będzie musiało się zaszczepić, jeśli będzie chciało zacząć normalne życie: brać urlopy, robić zakupy, podróżować, być uczestnikiem wydarzeń sportowych itd.

Jednocześnie zasugerował, że chcąc uczestniczyć w życiu publicznym, nie będą mieli wyboru – albo przyjmą szczepionkę, albo „pa pa” – radź sobie sam.

Jeśli więc nie prośbą i groźbą, to przymusem – takie jest podejście Billa Gatesa do masowego zniewolenia ludzkości.

⇒ Czytaj także: RACHUNEK TWOJEGO (JESZCZE) SUMIENIA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.