CZEGO NATURA UCZY NAS O PROMIENIOWANIU MIKROFALOWYM? – Odkrywamy Zakryte
CZEGO NATURA UCZY NAS O PROMIENIOWANIU MIKROFALOWYM?

Czego możemy się nauczyć od natury o promieniowaniu mikrofalowym? Czy natura w ogóle jest dobrym nauczycielem? Czy jest coś, co ludzie – w szczególności nauka o zaawansowanych technologiach – mogą i powinni nauczyć się, studiując przyrodę, na temat częstotliwości elektromagnetycznych, częstotliwości radiowych, a w szczególności różnych mikrofal?

Sztuczny twór

Mikrofale nie są częstotliwościami wytwarzanymi przez naturę. Są stworzone przez człowieka.

Ciało ludzkie jest istotą elektromagnetyczną, która działa na tak zwanym rezonansie Schumanna lub w przybliżeniu 7,83 Hz.

Mikrofale działają w zakresie od 300 MHz do 300 Gigaherców GHz, czyli od 300 000 000 Hz do 300 000 000 000 Hz na sekundę!

Gdzie są więc badania potwierdzające bezpieczeństwo fizjologii człowieka przy narażeniu na częstotliwości tylu herców na sekundę, pochodzących zarówno z promieniowania termicznego, jak i nietermicznego?

Niektórzy badacze uważają, że częstotliwość Schumanna wynosi obecnie około 15 do 25 Hz z jeszcze większymi skokami.

natura-promieniowanie.jpg
foto.depositphotos.com

Jeśli tak jest, to czy to możliwe, że elektromagnetyka stworzona przez człowieka ma teraz wpływ na naturę?

Są też inni pracujący na duchowych ścieżkach, którzy uważają, że rosnący rezonans Schumanna wskazuje na wznoszenie się ludzkiej świadomości na wyższe poziomy, gdy planeta Ziemia podróżuje przez części Wszechświata, przez które wcześniej nie przeszła.

Czy to może być jeden z powodów geoinżynierii pogodowej i zapewnienia sztucznej pokrywy chmur, która blokuje nam widok czystego, błękitnego nieba?

Czy wieże ogniw mikrofalowych i rozpylane toksyny geoinżynieryjne do zarządzania promieniowaniem słonecznym, zawierające nanocząstki metaliczne, w szczególności aluminiowe, współpracują ze sobą?

Aktywiści, którzy rozumieją fizjologiczny wpływ i problemy technologii mikrofalowych na ludzkie zdrowie, alarmują, że działanie wież komórkowych i mikrofalowych (w tym anten 3G, 4G i 5G) oraz częstotliwości elektromagnetyczne, nie pozostają bez wpływu na fizjologię człowieka.

Mikrofale oddziałują na rośliny i drzewa

W Journal of Plant Physiology opublikowano artykuł „Wpływ promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości mikrofalowej na emisję i zawartość terpenów w roślinach aromatycznych”, w którym stwierdzono:

Napromienianie mikrofalowe spowodowało cieńsze ściany komórkowe, mniejsze chloroplasty i mitochondria oraz zwiększoną emisję związków lotnych, w szczególności monoterpenów i lotnych składników zielonych liści (GLV). Efekty te były silniejsze w przypadku mikrofal o częstotliwości WLAN. 

Inne badanie mówi o uszkodzeniach drzew i innych roślin przez mikrofale.

maszt-drzewa.jpg
foto.depositphotos.com

Czy zauważyłeś, że drzewa w bezpośredniej linii mikrofal mają proporcjonalne uszkodzenia swoich liści?

Pomyśl nad tym, jak długo kilkanaście lat temu utrzymywały się jesienią liście na drzewach.

Teraz niegdyś wspaniałe klony czy dęby są pozbawione liści już w połowie października, a w dawnych latach ich liście byłyby wspaniale złocistożółte aż do końca listopada.

Co jest odpowiedzialne za ten stan? Mikrofale czy rozpylanie smug chemicznych?

Co więcej, holenderskie badania wykazały różnice we wzroście i pęknięciach w korze drzew liściastych, które rosną w pobliżu masztów telefonii komórkowej.

Gdzie w dużych miastach słychać ptaki, które kiedyś budziły nas każdego ranka swoim pięknym śpiewem? W rzeczywistości nie ma już tylu ptaków!

Nic więc dziwnego, że mikrofale wpływają na ludzi, zwłaszcza podczas korzystania z telefonów komórkowych i ciągłego noszenia smartfona przy ciele, trzymania go przy uchu i blisko twarzy.

Technologia fal milimetrowych 5G tworzy ostateczną dystopię.

Promieniowanie fal milimetrowych jest „bronią wojskową” i nie można tego lekceważyć.

Każdy powinien zrozumieć powód (powody) rozmieszczenia tak wielu anten 5G we wszystkich państwach NATO.

Co to będzie oznaczać dla ciebie i twojej rodziny, dla zdrowia, żywności, środowiska naturalnego?

To globalny nadzór, który z pewnością jest niczym innym jak „wojną” z Matką Naturą i wszystkimi żywymi istotami.

Wojsko opracowało technologię 5G jako  broń  i przekazało ją przemysłowi mikrofalowemu do wprowadzenia.

Wszystkie inteligentne urządzenia, które konsumenci kochają i od których są uzależnieni, będą szpiegować na każdym kroku ciebie i twoje gospodarstwo domowe, a następnie pobrane dane zostaną przekazane agencjom monitorującym „Wielkiego Brata” za pośrednictwem inteligentnych liczników.

Natura sprzeciwia się i buntuje tym nowoczesnościom…

Czy my jesteśmy zbyt zajęci wszystkimi naszymi głupimi „inteligentnymi” technologiami mikrofalowymi, by nawet tego nie zauważyć?

Czy musimy żyć w wyjałowionym, pozbawionym flory i fauny środowisku?

Czy to jest właśnie warte tego całego technologicznego postępu?

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: JAK MINIMALIZOWAĆ ZAGROŻENIA DLA DZIECI ZE STRONY SMARTFONÓW I WI-FI?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.