CZESKA MIKROBIOLOG: KOLEJNE FALE KORONAWIRUSA TO SZTUCZNIE ZMODYFIKOWANY SZCZEP

Czeska mikrobiolog Soňa Peková stwierdziła w wywiadzie, że szczep koronawirusa, który spowodował drugą i trzecią falę, został sztucznie zmodyfikowany.

Czeska mikrobiolog Soňa Peková stwierdziła w wywiadzie dla Reflex, że według niej szczepionka Covid-19 może nie zadziałać na brytyjskie mutacje koronawirusa i nie jest pewne, co szczepionka zrobi z organizmem ludzi za pięć czy dziesięć lat.

Przyznała też, że sama nie zostanie zaszczepiona.

Nie sądzę, żeby szczepionka zadziałała. Została opracowana przeciwko czemuś, czego już tu nie ma. […] szczepionki, które już istnieją, mogą mieć problem ze szczepami, które obecnie tu krążą.

Mikrobiolog rozumie, że firmy farmaceutyczne bardzo potrzebują zwrotu zainwestowanych pieniędzy, więc będą dążyć do tego, aby sprzedać jak najwięcej swoich produktów.

Zaznaczyła jednak, że przemysł farmaceutyczny nie ma wystarczającego doświadczenia w medycynie ze szczepionkami modyfikowanymi genetycznie w tak rewolucyjnym projekcie jak szczepionki na koronawirusa.

Nie znamy ich długoterminowego profilu bezpieczeństwa. Nie obawiałbym się wysypu natychmiastowych efektów, ale takich, które mogą wystąpić za pięć do dziesięciu lat. Jeśli ktoś ma teraz trzydzieści lat, to może to być ryzyko. Ja się nie zaszczepię – powiedziała mikrobiolog.

Według niej to, co krążyło i krąży jesienią i zimą to inne szczepy, inne wirusy, które nie są potomkami pierwszej fali „pandemii”.

Według niej każda fala była spowodowana innym, nowym wirusem i nie ma nic wspólnego z pierwszą falą, która zniknęła.

Z kolei brytyjska mutacja to już czwarty szczep z rzędu.

Wiosenny wirus był pierwszy, drugi we wrześniu, trzeci w grudniu, a nowy, brytyjski, jest czwartym… był SARS-CoV-2 wiosną, SARS-CoV-3 we wrześniu i SARS-CoV-4 w grudniu aż do teraz. A brytyjska mutacja powinna się nazywać SARS-CoV-5. Każda fala zachowuje się klinicznie trochę inaczej, wirus ma inny genom, inny program – sprecyzowała Peková.

Gdyby druga lub trzecia fala pochodziła z pierwszej, widzielibyśmy mutacje, które wirus wychwycił w czasie w wirusach drugiej i trzeciej fali. Ale tak nie jest. Nie mam pojęcia, skąd się one wzięły… to coś innego. I nie wiem, gdzie jest jaskinia, z której lecą – zauważyła mikrobiolog.

Dodała również, że wirusy są według niej sztucznie modyfikowane.

Moje przesłanie nie zmieniło się od wiosny: znajdź jaskinię, z której wylatują wirusy, zamknij ją, zamknij jej pracowników i zarząd. Wielu twierdzi, że powinniśmy przygotować się na kolejną pandemię. Mój Boże, w żadnym wypadku. Nie może to stanowić precedensu – powiedziała Peková w wywiadzie.

Jednocześnie dodała, że ​​wirus pozostający w obiegu nie zachowuje się wcale tak, jak zachowują się naturalne wirusy.

Zaapelowała również o czujność i obiektywne spojrzenie na to, co dokładnie dzieje się na świecie w danym momencie.

⇒ Czytaj także: SPARS, CZYLI OPRACOWANO PLAN NOWEJ „PANDEMII” NA LATA 2025-2028

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.