ZMARŁ ZASZCZEPIONY LEKARZ, KTÓRY WYŚMIEWAŁ ANTYCOVIDOWCÓW

Zmarł zaszczepiony lekarz, który szydził z antycovidowców i antyszczepionkowców. Doktor Witold Rogiewicz z warszawskiej kliniki w ostatnim czasie znany był z tego, że zachęcał do szczepień przeciwko Covid-19 i publikował filmiki, w których wyśmiewał teorie spiskowe…

Nie wiemy jak to napisać…

W nocy odszedł nagle nasz Przyjaciel i Współpracownik – dr Witold Rogiewicz. Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomością. Przesyłamy wyrazy ogromnego współczucia Rodzinie, którą bardzo kochał. Przez ostatnie miesiące Jego współpracy z OVIkliniką bardzo zżyliśmy się z dr Rogiewiczem, był dla nas częścią zespołu – ze swoją wiedzą, profesjonalizmem i poczuciem humoru, które uwielbialiśmy.

Nie możemy  uwierzyć…

Taki wpis umieszczono 15 lutego 2021 r. na stronie OVIklinika, w której pracował dr Witold Rogiewicz – ginekolog, specjalista medycyny estetycznej.

Wcześniej 51-letni lekarz przyjął dwie dawki szczepionki na Covid-19, co ochoczo ogłaszał w mediach społecznościowych i czym mocno podpadł osobom, które nie są zwolennikami szczepień.

W nagraniach kpił z antyszczepionkowców, z wiary w złe plany Billa Gatesa, poszczepionkowego autyzmu i 5G.

Wyśmiewał obawy innych, a sam zmarł po 3 tygodniach od przyjęcia drugiej dawki.

Oczywiście do wiadomości publicznej nie podano żadnej informacji o przyczynie śmierci lekarza z Warszawy, aczkolwiek wymowne jest tu słowo „nagle” w pożegnaniu napisanym przez współpracowników doktora.

Czy zgon lekarza może mieć związek ze szczepionką, którą przyjął?

⇒ Czytaj także: LEGENDARNY BASEBALLISTA ZMARŁ 18 DNI PO OTRZYMANIU SZCZEPIONKI MODERNA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.