FIRMY FARMACEUTYCZNE ROZSZERZAJĄ TESTY SZCZEPIONEK COVID NA NOWORODKI I KOBIETY W CIĄŻY – Odkrywamy Zakryte
FIRMY FARMACEUTYCZNE ROZSZERZAJĄ TESTY SZCZEPIONEK COVID NA NOWORODKI I KOBIETY W CIĄŻY

Minęło zaledwie kilka tygodni nowego raku, a firmy farmaceutyczne takie jak AstraZeneca i Janssen już ogłaszają „postęp”. Tym razem rozszerzają testowanie szczepionek Covid-19 na kobiety w ciąży i noworodki…

AstraZeneca, która odpowiada za produkcję oksfordzkiej „szczepionki przeciwko Covid-19” twierdzi, że rozszerza próby testów na dzieci w wieku sześciu lat.

Inny producent szczepionek przeciwko Covid-19, firma farmaceutyczna Janssen, która stanowi część firmy Johnson and Johnson, chce rozpocząć testy na noworodkach, a nawet kobietach w ciąży.

Pierwsze próby prawdopodobnie będą miały miejsce w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W zeszłym roku wiele osób nie wierzyło, że nadchodzące wówczas „szczepionki” przeciw Covid-19 będą miały charakter globalny, że będą podawane w wielokrotnych dawkach i że plan „elit” będzie zakładał zaszczepienie wszystkich na planecie Ziemia.

Minęło zaledwie kilka tygodni 2021 roku i co widzimy?

„Szczepionki” Covid-19 firm, które są odrzucane w niektórych krajach lub zatwierdzone wyłącznie do użytku w sytuacjach nagłych, teraz mają być wprowadzane dla kobiet w ciąży i noworodków.

W tym momencie wiemy, że nie tylko zamierzają wyszczepić cały świat, w tym dzieci, ale wiemy też, że będzie wiele serii szczepień do powtórzenia.

Czas pokaże, czy lada chwila nie każą światu przygotowywać się do obowiązkowych szczepień w regularnych odstępach w nadchodzących latach.

To właśnie działanie zmierza do Nowego Porządku Świata, dziś dla zmylenia dumnie nazywanego przez globalistów „Wielkim Resetem”…

⇒ Czytaj także: KANADYJSKI POLITYK UJAWNIA NOWY PLAN COVIDOWEGO ZAMKNIĘCIA I „WIELKIEGO RESETU” ŚWIATA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.