CZYNNIK RH MINUS – CZY JESTEŚ POTOMKIEM ISTOT POZAZIEMSKICH?

Czynnik RH minus (RH-) dotyczy tylko 15% ludzkiej populacji. Nowa teoria sugeruje, że ludzie z krwią RH- należą do rasy pozaziemskiej. Robert Sepehr w książce „Species with Amnesia: Our Forgotten History” podkreśla, że ludzkość to nie jedna rasa, lecz gatunki hybrydowe.

Krew krwi nierówna

Ludzką krew klasyfikuje się nie tylko pod względem przynależności do jednej z czterech grup krwi: A, B, AB, 0, ale także pod kątem czynnika RH.

Nazwa czynnika pochodzi od odkrytego w 1939 roku przez Philipa Levine i R. E. Stetsona składnika krwi u małp z gatunku Macacus rhesus (pierwsze dwie litery słowa „rhesus” dały skrót RH).

 Macacus-rhesus.jpg
Macacus rhesus fot.123rf.com

Czym jest czynnik RH?

Czynnik ten wskazuje na obecność na powierzchni czerwonych krwinek (erytrocytów) specyficznego typu przeciwciał, głównie antygenu D.

85% populacji go posiada, zatem ich czynnik RH określa się jako dodatni.

Osoby, u których czerwone krwinki nie reagują z surowicą anty-D, mają ujemny czynnik RH.

Dlaczego jednak jedni mają te przeciwciała, a tak nieliczna grupa ich nie ma? W jaki sposób naukowo wyjaśnić tę różnicę?

Poświęcono wiele lat badań w poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania. Jedna z teorii zaskakuje i … przeraża?

Czynnik RH minus – czynnik obcych

Zgodnie z nową, zaskakującą teorią, dawno temu na Ziemię przybyły istoty pozaziemskie, które przy pomocy genetycznych manipulacji stworzyły nową rasę człowieka, rasę „niewolników” z krwią o czynniku RH minus.

Co ciekawe, osoby z czynnikiem RH- wykazują większą odporność na różnego rodzaju bakterie i wirusy.

Naukowcy uważają, że teoria o pozaziemskim pochodzeniu istot z RH- wyjaśnia, dlaczego matki z takim czynnikiem krwi odrzucają płody z RH dodatnim.

anunnaki.jpg
fot.depositphotos.com

Ich zdaniem modyfikacja genetyczna sprawiła, że czynniki te mają tak dużą tendencję do wzajemnego „odpychania” i „zwalczania się”.

Potomkowie Anunnaków czy biblijnych gigantów

Uważa się, że owe manipulacje genetyczne są spuścizną po przedstawicielach potężnej cywilizacji – Anunnaków, czyli „przybywający z nieba na ziemię”.

Połączyli swoje geny z genami człowiekowatych, tworząc w ten sposób człowieka, którego zadaniem było wykonywać służbę w niewolniczej pracy.

Współcześnie coraz częściej mówi się o tym, że potomkowie rasy Anunnaki żyją na naszej planecie.

Manipulacje genetyczne wydały na świat potomków z podobnymi tej rasie cechami i genami.

Jedną z takich charakterystycznych cech jest właśnie ujemny czynnik RH.

Interesujący jest fakt, że krew RH- jest charakterystyczna np. dla brytyjskiej rodziny królewskiej.

rodzina-króleswka.jpg
fot.123rf.com

Z kolei największa koncentracja osób z ujemnym czynnikiem RH występuje wśród mieszkańców północnych terenów Hiszpanii i południowych obszarów Francji, czyli kraju Basków.

Niektóre założenia o pochodzeniu czynnika RH- sięgają biblijnych wspomnień o gigantach, nefilimach, którzy mogli być potomkami upadłych aniołów (w znaczeniu „synów Bożych” zaczerpniętych z Księgi Hioba).

„A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały” (Rdz 6,1-2), co może oznaczać, że spłodzeni z pożądliwości i poligamii giganci stanowili rodzaj ludzkiej hybrydy, nowej rasy, genetycznej modyfikacji, której skutkiem było pojawienie się czynnika RH-.

Czy to prawda?

Czy nadal osoby z czynnikiem RH- łączy tajemnicza więź z istotami pozaziemskimi?

Czy życie na Ziemi ulegnie kiedyś ponownie gwałtownym zmianom?

Te pytania nadal nurtują, pozostawiając wiele do zastanowienia…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.