DANIA ODRZUCA PRZYMUS SZCZEPIEŃ! LICZNE PROTESTY POSKUTKOWAŁY

Dania odrzuciła prawo, które dałoby rządowi uprawnienia do przymusowego szczepienia ludzi szczepionką na koronawirusa. Z przegłosowania nowej ustawy zrezygnowano po masowych protestach publicznych trwających dziewięć dni.

„Prawo epidemiologiczne” dałoby rządowi duńskiemu uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdej osobie zarażonej Covid-19, ale to ta część dotycząca wymuszonych szczepień wywołała największą wrzawę.

Duński urząd ds. zdrowia byłby w stanie zdefiniować grupy osób, które muszą zostać zaszczepione, aby „powstrzymać i wyeliminować niebezpieczną chorobę”.

W nowym prawie przyjęto, że osoby, które odmówią przyjęcia szczepionki przeciw koronawirusowi, mogą – w niektórych sytuacjach – zostać zmuszone do ich przyjęcia siłą, przy czym w samym zatrzymaniu może pomóc policja.

Kiedy w Danii ogłoszono „prawo epidemiologiczne”, ludzie zaczęli stawiać opór.

dania-protest.jpg

9 dni intensywnych protestów poskutkowało, bo ostatecznie ustawa o przymusie szczepień została odrzucona przez rząd.

Mając w zasięgu wzroku szczepionkę na koronawirusa, rządy na całym świecie zastanawiają się, jakie środki karne zastosować wobec tych, którzy odmawiają jej przyjęcia.

Już teraz takie platformy jak Ticketmaster oraz niektóre linie lotnicze rozważają zakaz wchodzenia do obiektów i latania dla ludzi, którzy nie mogą udowodnić, że przyjęli szczepionkę przeciw koronawirusowi.

O ile więc publiczne protesty mogą uniemożliwić władzom przeprowadzenie przymusowych szczepień, w przyszłości osoby, które odmówią przyjęcia szczepionki, mogą zetknąć się z praktycznie niemożliwym prowadzeniem jakiegokolwiek życia towarzyskiego, korzystaniem z transportu publicznego, a nawet znalezieniem pracy.

⇒ Czytaj także: KODEKS NORYMBERSKI I ETYKA PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.