PRAWDA WYCHODZI NA JAW! TAK CIĘ OSZUKIWALI DEZYNFEKCJĄ POWIERZCHNI

Wizyta w sklepie w 2020 roku gwarantowała Ci, że ​​pochłoniesz mnóstwo środka dezynfekującego, a drugie tyle wetrzesz w dłonie. Tak samo było w szkołach, przedszkolach zakładach pracy, przychodniach, pociągach, autobusach itd. Wszystko musiało zostać wytarte, spryskane i wyszorowane, aby pozbyć się Covida, który z pewnością „czyhał na Ciebie” na tej powierzchni. Teraz powoli mity te się obala, a prawda wychodzi na jaw!

W 2020 roku „kontakt bezdotykowy” stał się nowym celem.

Wszystkie fizyczne rzeczy i powierzchnie stały się nietykalnymi, bo mogły przetrzymywać zarazki koronawirusa.

Demonizacja powierzchni i pomieszczeń wynikała nie tylko z aktywnej wyobraźni wystraszonych ludzi.

Było to również zalecane, a nawet nakazane przez sanepid, ministerstwo zdrowia i inne organizacje ds. zdrowia na całym świecie.

Wydawano szereg instrukcji na temat potrzeby ciągłego utrzymywania strachu i nakazu szorowania oraz dezynfekcji wszystkiego, co się da.

Jednak 5 kwietnia 2021 roku na stronie amerykańskiego Centrum Prewencji i Kontroli Chorób (CDC) opublikowano dyskretną notatkę, w której napisano:

W większości sytuacji ryzyko infekcji przy dotknięciu powierzchni jest niskie.

Okazuje się, że nawet jeśli ktoś dotknie „skażonej” powierzchni, szansa na zarażenie wynosi tylko jeden na dziesięć tysięcy! Ale o tym wcześniej Cię nie poinformowano, prawda?

Kiedy spryskiwałeś dłonie żrącymi środkami dezynfekującymi i kiedy wdychałeś mnóstwo chemikaliów, wierzyłeś w te durne zapewnienia, że to dla Twojego zdrowia?

Kiedy wydawałeś kolejne złotówki na jednorazowe rękawiczki, też ufałeś, że to dla Twojego bezpieczeństwa?

Cóż… CDC powołało się na badania ilościowej oceny ryzyka drobnoustrojów w celu zrozumienia i scharakteryzowania względnego ryzyka przenoszenia wirusa SARS-CoV-2 oraz oceny potrzeby i skuteczności środków zapobiegawczych w celu zmniejszenia ryzyka.

Wyniki tych badań sugerują, że ryzyko zakażenia Covid-19 drogą przenoszenia przez powierzchnie jest niskie i generalnie mniejsze niż 1 na 10000, co oznacza, że ​​każdy kontakt z zanieczyszczoną powierzchnią ma mniej niż 1 na 10000 szans wywołania infekcji!

To tyle, jeśli chodzi o pieniądze wydane na środki czystości, rękawiczki, pracowników dezynfekujących powierzchnie, całą tę histerię i szał.

Nauka najwyraźniej się „zmieniła”.

Miną kolejne miesiące, a nawet i lata, zanim ludzie dowiedzą się o „nowych odkryciach” i zaczną działać zgodnie z nimi.

Kiedy mity o koronawirusie zostaną oficjalnie obalone i prawdy zostaną ujawnione, trudno będzie Ci wrócić do normy, jeśli nadal ufasz temu, że system chce dla Ciebie dobrze…

⇒ Czytaj także: GIS: ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE NIE SĄ PRZEZNACZONE DLA DZIECI!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.