„EDUKACJA” SEKSUALNA DZIECI W NIEMCZECH

Niemiecki portal Deutsche Welle opublikował propagandowy filmik, który zachwala i reklamuje obowiązkową „edukację” seksualną prowadzoną w tym kraju. Pluszowe eksponaty w postaci penisa i waginy wykorzystywane w przedszkolach, mają ponoć zwracać uwagę małych uczniów nie tylko na aspekt fizyczny, ale i na emocjonalne podejście do seksu. A im szczeble edukacji wyższe, tym gorzej…

Przedszkolak, który w ramach zajęć plastycznych maluje genitalia na kartkach papieru, czy 9-latek, który otwarcie rozmawia o seksie?

Proszę bardzo – takie rzeczy dzieją się w Niemczech, ponieważ tam od najmłodszych lat dzieciom wpaja się wiedzę i umiejętności na temat seksu, które później tylko się utrwala.

Niemiecka instytucja rządowa BZgA, odpowiedzialna za „edukację” seksualną w tym kraju, opublikowała poradnik dla nastolatków pt. „Seksualna różnorodność”, z którego uczniowie dowiadują się m.in. o zaletach biseksualizmu, panseksualizmu itp.

Musimy mieć świadomość, że dotykanie pluszowych penisów, rysowanie genitaliów i oswajanie się z „seksualną różnorodnością” z pewnością nie jest potrzebne dzieciom.

Jest za to niezbędne pedofilom, których nie brakuje.

Niemieckie media ciągle donoszą o zatrzymaniu kolejnych homoseksualnych pedofilów.

Jeden z nich pracował w niemieckim Wurzburgu w tamtejszym przedszkolu jako logopeda, a jego partnerem życiowym był wicedyrektor tegoż przedszkola.

Mężczyzna przez wiele lat wykorzystywał kilkuletnich chłopców i nagrywał dziecięcą pornografię w przedszkolnych salkach.

Z kolei we Frankfurcie zapadł wyrok pozbawienia wolności tylko na 4 lata homoseksualnego pedofila, który pracował jako psycholog wyspecjalizowany w pomocy dzieciom z ADHD oraz w… leczeniu pedofilów!

Jeżeli nic nie zrobimy, wkrótce tak samo będzie w Polsce.

Jeżeli nie powiemy STOP i nie zatrzymamy tej fali seksualizacji, polskie dzieci będą „edukowane” według tych samych standardów!

Już teraz w największych polskich miastach, np. w Warszawie i Gdańsku lobby LGBT wywiera naciski na wprowadzenie takich derywujących zajęć do szkół.

Dlatego tak ważne jest informowanie o tym zagrożeniu, pokazywanie prawdy, wspieranie rodziców i nauczycieli w walce o dobro przyszłych pokoleń.

Jeśli chcesz poznać więcej o informacji o powiązaniach „edukacji” seksualnej z pedofilią i lobby LGBT oraz chcesz dowiedzieć się, jak powstrzymać tę lawinę zgorszenia, zajrzyj na stronę Stop Pedofilii, gdzie znajdziesz potrzebne poradniki, informacje o organizowanych akcjach oraz najważniejsze informacje na ten temat z kraju i ze świata.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.