EMOCJONALNE ZNACZENIE UZALEŻNIEŃ…

Uzależnienia wiążą się z rdzeniem rodziny, nadopiekuńczością matki i nieobecnością ojca….. Oba przypadki braku bezwarunkowej miłości….. Każde uzależnienie ma na celu uniknięcie kontaktu z emocjami, może być uczuciem egzystencjalnej pustki, braku miłości, samotności, odłączenia od naszej wyższej istoty…..

Jeśli przeanalizujemy etymologicznie słowo UZALEŻNIENIE, oznacza „niepowiedziane”.

Czego nie mogę lub nie chcę wyrazić…..

Kokaina …. pomaga radzić sobie z nienawiścią do ojca, wyrażać to, czego nie odważę się wyrazić, ponieważ kokaina mnie nie hamuje….. Złudzenie wielkiego przebudzenia, które ułatwia relacje z innymi…. Chcę odzyskać moją czystość lub to, czego już nie mogę wygenerować, na przykład podziw innych…..

Cocaine and 10 dollars kokaina dolar

Marihuana …. pomaga radzić sobie z separacją pary oraz moją tożsamością lub stanowiskiem w stosunku do tej separacji. Osoba, która szuka siebie, która nie wie, po co przybyła na planetę…. Konflikt tożsamości….

marihuana cbd

Alkoholizm …. wiąże się z chęcią ucieczki od fizycznych lub emocjonalnych obowiązków w obawie przed zranieniem i ponownym zranieniem….. (konflikt z mamą).

alkoholizm

Tytoń …. Tytoń jest powiązany z konfliktami matki, która żyje w głębokiej sytuacji samotności. Brak komunikacji z matką lub zbyt duża ochrona. Brak wolności i niezależności….

Otyłość …. próba zaspokojenia głodu miłości jedzeniem. Im więcej jemy, tym bardziej jesteśmy głodni. Jesz, aby spróbować przezwyciężyć przeszłe lub niezasymilowane doświadczenia.

Czekolada ….. potrzeba miłości i słodyczy tatusia. Konflikt z nieobecnością, brakiem miłości lub dewaluacją ojca.

Cukier …. Potrzeba osłodzenia życia poprzez zrekompensowanie uczucia braku miłości, czułości i radości w osobie.

sugar cukier

Uzależnienie od seksu …. Próba wypełnienia fizycznego, duchowego myślenia, że kochać się, to mieć miłość.

Uzależnienie od pracy …. Życie ze zbyt dużą liczbą przywiązań i strachu, aby nie cierpieć z powodu niedoboru. Uwierz w udowodnienie, że moje życie jest produktywne i że inni uznają, że jestem coś wart.

Uzależnienie od ćwiczeń ….. Trudność w zaakceptowaniu siebie. Zależy od jego stanu fizycznego (na zewnątrz), aby wypełnić i wypełnić pustkę (wewnątrz) niepewności we własnej istocie.

Uzależnienie od ćwiczeń fizycznych

„Jeśli cierpisz z powodu tego rodzaju uzależnienia, musisz dotrzeć do źródła swojej historii i przebaczyć to, co jest do wybaczenia w sobie, uzdrowić wewnętrzne dziecko i nie brać życia jako kary lub cierpienia, wzmocnienia, pokory, wartości musi pracować nad modlitwą, a przede wszystkim miłością własną…

Skuteczna pomoc psychologiczna kliknij TUTAJ

⇒ Czytaj także: IBOGAINA – NIELEGALNY ZABÓJCA NAŁOGÓW

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.