BURMISTRZ WŁOSKIEGO MIASTA NAŁOŻYŁ GRZYWNY ZA… NOSZENIE MASECZEK

Burmistrz włoskiego miasta Sutri na północ od Rzymu nałożył grzywny za noszenie maseczek, z wyjątkiem przypadków, gdy jest to wymagane przez prawo, twierdząc, że „tylko złodzieje i terroryści noszą maski”. Tym samym jest to jego symboliczny akt sprzeciwu wobec Covid-owej propagandzie.

Włoski polityk i parlamentarzysta Vittorio Sgarbi, który jest również burmistrzem miasta Sutri, od początku „pandemii” Covid-19 jest krytykiem noszenia maseczek i innych ograniczeń nałożonych przez włoski rząd w celu rozwiązania problemu z koronawirusem.

Niedawno Sgarbi ogłosił, że w Sutri „każdy, kto będzie nosił maseczkę bez potrzeby, zostanie ukarany grzywną”, jednocześnie zwracając uwagę, że w mieście nie ma przypadków zakażenia koronawirusem.

Zgodnie z dekretem Prezesa Rady Ministrów, używanie maseczek na zewnątrz w mieście Sutri jest zabronione z oczywistych względów zdrowotnych oraz wewnątrz pomieszczeń, z wyjątkiem dużych zgromadzeń – czytamy w zarządzeniu burmistrza miasta.

Polityk uznał, że we wszystkich innych przypadkach osoby noszące maseczkę zostaną ukarane grzywną zgodnie z przepisami dotyczącymi porządku publicznego, które zabraniają zakrywania twarzy, noszenia kasków ochronnych lub używania jakiejkolwiek innej odzieży utrudniającej rozpoznanie osoby.

Burmistrz uważa również, że pewne praktyki obowiązku zakrywania twarzy wprowadzone przez włoski rząd są po prostu śmieszne.

Nie widzi sensu w tym, że ludzie mają zdejmować maseczkę na czas poświęcony spożywaniu posiłku w restauracji, ale po zjedzeniu muszą ją założyć.

Takie praktyki uznał za „śmieszne formy ostentacji, które nie mają nic wspólnego z potrzebami zdrowotnymi”.

Dobrze, że wśród rządowych „elit” są osoby, które nie boją się otwarcie wyrażać swoich poglądów i zachowują zdrowy rozsądek w tych czasach Covid-owej propagandy.

⇒ Czytaj także: DENTYŚCI PRZESTRZEGAJĄ PRZED KONSEKWENCJAMI NOSZENIA MASECZEK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.