HISZPAŃSKA ZAGŁADA MIESZKAŃCÓW DOMÓW OPIEKI PO SZCZEPIONCE PFIZERA

W środkowej Hiszpanii trwa zagłada po eksperymentalnych zastrzykach przeciw Covid-19. Zdrowi dotąd mieszkańcy domów opieki, umierają po przyjęciu szczepionki lub masowo chorują i otrzymują pozytywne wyniki testów.

Wszystkich 78 mieszkańców i 12 pracowników domu opieki w środkowej Hiszpanii po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19 Pfizera ma teraz pozytywne wyniku testu na Covid-19.

7 podopiecznych zmarło zaraz po podaniu szczepionki.

Przed zastrzykami dom opieki był podobno „wolny od wirusów” podczas poprzednich „fal” Covid-19.

Cała sytuacja ma miejsce w rezydencji Lagartera przeznaczonej dla osób starszych w rejonie Toledo, na południowy zachód od stolicy Madrytu.

13 stycznia 2021 roku wszyscy mieszkańcy, w tym personel domu opieki, zostali zaszczepieni pierwszą dawką szczepionki Pfizer, a po sześciu dniach pierwsze objawy zaczęły pojawiać się u dziesięciu mieszkańców.

Niektórzy pracownicy zaczęli chorować na wirusa pięć dni po szczepieniu.

21 stycznia kierownictwo zatwierdziło decyzję o przetestowaniu wszystkich mieszkańców domu i poddaniu ich kwarantannie w swoich pokojach.

Wyniki testów z 25 stycznia wykazały, że wszyscy mieszkańcy zarazili się wirusem oprócz jednej osoby, u której później również wynik testu był pozytywny.

W grudniu hiszpański Sąd Najwyższy nakazał śledztwo w sprawie zgonów w domach opieki, które były podczas wczesnej „pandemii”, stanowiły 69 procent wszystkich ofiar śmiertelnych Covid-19 w okresie od 6 kwietnia do 20 czerwca 2020 roku.

Rezydencja Lagartera dla osób w podeszłym wieku upiera się, że obecna epidemia zgonów i zachorowań była pierwszą z „fal pandemii”, bo dotąd placówka pozostawała wolna od koronawirusa.

⇒ Czytaj także: KILKADZIESIĄT ZGONÓW W CIĄGU 10 DNI PO AKCJI SZCZEPIEŃ COVID NA GIBRALTARZE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.