JAK ZHAKOWAĆ MATRIX?

Aby zhakować lub złamać Matrix, musisz zrozumieć, na czym jest zbudowany! Człowiek to nie tylko ciało, ale także duch — energetyczno-informacyjna esencja. Mamy energię daną nam przez Źródło od urodzenia!

Nasz system informacji o energii jest uzupełniany i wspierany przez Źródło małymi porcjami energii przez całe nasze życie!

Mamy świadomość, która wymaga energii i gdzie leży nasz światopogląd.

Mamy DNA — głębszy system informacyjny, który kontroluje wiele nieświadomych procesów zachodzących w naszym ciele i postrzeganiu świata.

Matrix to sieć oparta na zniekształconych i fałszywych informacjach!

Ta matryca niczego nie tworzy!

matrix 4

Ten system bierze tylko to, co zostało stworzone przez Boga, zniekształca to i używa do własnych celów!

Matryca to system – pasożyt, który pasożytuje na ludzkim społeczeństwie, ludzkiej energii i innych ludzkich zasobach i możliwościach!

W tym celu Matrix wykorzystuje naturalne motywy ludzi, które nakłada na nich sam Stwórca!

Jakie podstawowe, naturalne pragnienia tkwią w nas?

Chęć kochania, nawiązywania przyjaźni, uczenia się, jednoczenia się, dzielenia się czymś dobrym.

I tak dalej.

Ale najważniejszym impulsem natury ludzkiej jest pragnienie CZCIĆ, to znaczy podziwiać, dziękować, kochać, doceniać i cenić, szukać najcenniejszej i najważniejszej rzeczy w życiu, czyli samego sensu życia!

matrix 4

Najwyższa wartość!

Matrix wykorzystuje te naturalne skłonności osoby, ale zniekształca informacje lub podstawową wiedzę i przedstawia je człowiekowi jako coś naturalnego i niepodważalnego.

Ten proces przetwarzania świadomości zaczyna się od samego dzieciństwa, kiedy dziecko nie wykształciło jeszcze krytycznego myślenia.

Dzieci nie mają z czym się porównywać, więc wszystkie informacje o świecie zewnętrznym i o sobie – odbierają jako prawdę…

⇒ Czytaj także: PRAWDZIWA GŁĘBIA MATRIXU, CZYLI JAK PODSTĘPNIE ZNIEWOLONO NASZE UMYSŁYPortal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.