NAPISAŁA O KORUPCJI W BRANŻY SZCZEPIONEK, ZNALEZIONO JĄ MARTWĄ

Autorka Jennifer Jaynes, która niedawno napisała powieść, ujawniającą korupcję i wrogie zamiary ze strony przemysłu szczepionkowego, została znaleziona martwa w poniedziałek 25 listopada 2019 roku. Za przyczynę śmierci młodej kobiety podawane jest samobójstwo. Jednak niektórzy twierdzą, że jej zgon nie był przypadkowy…

Thriller medyczny czy reportaż?

Jennifer Jaynes była znana w USA jako bestsellerowa autorka książek, które pokazywały prawdziwe oblicze przestępczości, wykorzystywania dzieci i głęboko zakorzenione oszustwa w branży szczepionek.

Napisała także książki dla dzieci, które koncentrowały się na uczeniu dzieci, jak ważne jest spożywanie zdrowych pokarmów.

Najnowsza powieść Jennifer zatytułowana „Malice”, która ukazała się ponad rok temu, z pewnością wymagałaby od niej zagłębiania się w branżę szczepionek i ewentualnego rozmawiania z demaskatorami / poufnymi osobami w ramach opisania w nich szczegółowych wydarzeń.

Jennifer-Jaynes-malice.jpg

Otóż „Malice” to thriller medyczny obracający się wokół osoby doktora Daniela Wintersa, który przezwyciężył uzależnienie od alkoholu, aby zostać uznanym pediatrą.

Wszystko idzie dobrze w jego nowym życiu, aż do wprowadzenia przez przemysł farmaceutyczny Respiry, nowej szczepionki, która szturmuje świat pediatryczny.

Respira ma zapobiegać przeziębieniom, grypie i innym chorobom u dzieci.

Szef Daniela jest nieugięty, uważa, że Respira jest cudownym lekiem, który będzie zbawczą łaską dla rodziców.

Ale gdy coraz więcej przekupionych lekarzy podaje nową szczepionkę coraz większej liczbie dzieci, zaczynają się pojawiać działania niepożądane.

Gdy zebrano wiele dowodów przeciwko szczepionce, nawet Daniel Winters staje się niepewny co do jej bezpieczeństwa i staje przed trudnym wyborem.

Daniel wiedział o innym pediatrze i jego rodzinie, którzy zostali zamordowani w domu po tym, jak próbował dociec prawdy.

Istnieje ryzyko, że ten los mógłby spotkać także jego, jeśli będzie podążał za swoim sumieniem.

Książka wydaje się promować silny sprzeciw wobec szczepionek i zmusza czytelnika do przeanalizowania swoich przemyśleń na temat „wielkiej farmacji”.

Na ile autorka zacierała w niej linie między faktami a fikcją? – tego już się nie dowiemy, a na pewno nie od samej Jennifer…

Niewyjaśniona śmierć

Według AmarketNews.com, 25 listopada 2019 r. Jaynes została znaleziona w swoim domu martwa z dwoma ranami postrzałowymi zadanymi w głowę.

Śmierć uznano za „samobójstwo”, co nasuwa pytanie, w jaki sposób ktoś sam może dwukrotnie strzelić sobie w głowę?

Jennifer-Jaynes.jpg
Jennifer Jaynes

Tydzień później w sieci pojawiły się artykuły z wypowiedziami sierżanta Larry’ego Christiana, rzecznika miejscowego biura szeryfa, który oficjalnie stwierdził, że śmierć Jennifer Jaynes nastąpiła z powodu tylko jednego strzału w głowę i było to samobójstwo.

W międzyczasie pojawili się także „życzliwi”, którzy twierdzili, że byli w bliskim kontakcie z Jennifer i zauważyli, że kobieta cierpiała na ataki depresji i inne problemy natury psychicznej, co być może skłoniło ją do tego, że odebrała sobie życie.

Mimo to wielu fanów autorki nie przyjmuje takich wyjaśnień do wiadomości i podejrzewa, że Jaynes mogła zostać zamordowana przez przemysł szczepionkowy, który od dawna opowiada się za oszustwami kryminalnymi, przekupstwem i łapówkami, dziwacznymi eksperymentami medycznymi na ludziach, skoordynowanymi oszustwami naukowymi i innymi ohydnymi przestępstwami, które kobieta bez skrupułów opisywała w swoich książkach.

Biorąc pod uwagę fakt, ilu holistycznych lekarzy buntujących się przeciw systemowi medycznemu, zmarło w tajemniczy sposób w ostatnim czasie, nic dziwnego, że samobójstwo autorki rozwiewającej niewygodne tajemnice, budzi wiele wątpliwości.

⇒ Czytaj także: LEKARZ SPRZECIWIAŁ SIĘ SZCZEPIENIOM, ZOSTAŁ ZAWIESZONY W PRAWIE WYKONYWANIA ZAWODU

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.