ORZECZENIE SĄDU POTWIERDZA: SZCZEPIONKA GARDASIL (HPV) ZABIJA LUDZI

Orzeczenie sądu potwierdza, że ​​szczepionka Gardasil firmy Merck zabija ludzi, ale czy ktokolwiek o tym głośno mówi? Rodzina Tarsell straciła 21-letnią córkę, gdy ta zmarła wkrótce po otrzymaniu tej szczepionki. Rodzice dziewczyny nie poddali się, byli bardzo zdeterminowani i chcieli pociągnąć do odpowiedzialności producenta szczepionki. Ostatecznie w sądzie udowodnili, że szczepionka Gardasil firmy Merck jest niebezpieczna i należy ją usunąć z harmonogramu szczepień.

Historia rodziny Tarsell

Christina Richelle Tarsell swój 21. urodziny obchodziła w listopadzie 2007 r.

Nie doczekała kolejnych urodzin, bo nagle zmarła w łóżku w czerwcu 2008 roku.

Christina-Richelle-Tarsell.jpg
Christina Richelle Tarsell

Raport z sekcji zwłok wykazał, że przyczyna śmierci młodej dziewczyny była nieznana.

Rodzina Chris chciała wiedzieć, co dokładnie stało się z ich córką i z pomocą adwokata prowadzili szeroko zakrojone dochodzenie.

Światowej klasy eksperci w dziedzinie immunologii dr Yehuda Shoenfeld oraz specjalista kardiologii i elektrofizjologii dr Michael Eldar ustalili, że dziewczyna umarła z powodu arytmii wywołanej autoimmunologiczną odpowiedzią na szczepionkę przeciw wirusowi HPV Gardasil, którą otrzymała zaledwie kilka dni przed śmiercią.

Jednak zgodnie z prawem, producenci szczepionek, tacy jak Merck, nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia i zgony spowodowane przez ich szczepionki.

Jedynym sposobem, w jaki rodzina Christiny mogła walczyć, było złożenie roszczenia przeciwko Sekretarzowi Zdrowia i Opieki Społecznej o pociągnięcie ich do odpowiedzialności.

Po 8 długich latach sądowych batalii, ostatecznie przyznano, że szczepionka Gardasil spowodowała śmierć córki państwa Tarsell.

Orzeczenie sądu: Gardasil zabija ludzi

Sprawa śmierci Christiny została po raz pierwszy podjęta przez sąd ds. szczepionek, który jest systemem mającym na celu zrekompensowanie rodzinom szkód spowodowanych przez szczepionki, a jednocześnie pomaga uniknąć publicznej kontroli i upublicznienia świadomości ukrytych niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami.

Jak to działa? Otóż producenci szczepionek wpłacają podatek akcyzowy do tego systemu za każdą sprzedawaną szczepionkę.

Te pieniądze są wykorzystywane do wypłaty odszkodowania wybranym rodzinom, które udowodnią pod względem medycznym, że rzeczywiście ich bliscy zostali poszkodowani przez szczepionkę.

System ten chroni producentów szczepionek przed pozwami i sprawami w prawdziwym sądzie, zapewniając, że szczepionki będą nadal produkowane dla „dobra wszystkich”.

Ostateczne orzeczenie sądu ds. szczepionek w sprawie śmierci Christiny zostało potwierdzone przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej.

Uznano, że szczepionka Gardasil firmy Merck powoduje problemy autoimmunologiczne, które mogą doprowadzić do nagłego osłabienia i / lub śmierci.

Orzekający w tej sprawie, sędzia Williams, przyznał zwycięstwo Tarsellom z zaznaczeniem, że mają prawo do odszkodowania, bo ​​szczepionka okazała się po prostu zbyt niebezpieczna dla organizmu ich córki.

Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) jest nadal powszechnie polecana na całym świecie zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców, mimo że amerykański sąd orzekł ponad cieniem wątpliwości, że szczepionka ta może zabijać ludzi.

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA GARDASIL I WIRUS HPV – MEDYCZNY ATAK NA ZDROWIE I PŁODNOŚĆ…

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.