MUSISZ CODZIENNIE KARMIĆ SWOJĄ DUSZĘ…

Musisz codziennie karmić swoją duszę… Karmić?! Ale czym?! Jak w ogóle można karmić duszę?! Otóż karmienie duszy może być obce zwłaszcza ludziom, którzy dopiero się przebudzają lub wkraczają w świat duchowy, albo są nowicjuszami zmierzającymi w kierunku rozwoju duchowego. Jest to jednak nieodłączny proces prawidłowego samorozwoju…

Dusza potrzebuje pokarmu

W toku całego życia twoja dusza łączy się z wieloma rzeczami i ludźmi.

Łączysz się z doświadczeniami, łączysz się poprzez połączenia karmiczne i łączysz się poprzez wzrost na wszystkich możliwych poziomach.

To są rzeczy, nad którymi wszyscy powinniśmy się najbardziej skoncentrować.

Karmienie swojej duszy oznacza karmienie jej wszystkimi pozytywnymi rzeczami, które możesz sobie ofiarować od początku dnia, aż do zaśnięcia.

Musisz upewnić się, że codziennie rezonujesz na poziomie duszy ze wszystkimi pozytywnymi afirmacjami.

Jak wszyscy wiemy, wszyscy jesteśmy istotami świetlnymi, mamy cel istnienia na tej ziemi i wrócimy do tego boskiego światła wszechświata.

W chwili, gdy zaczynasz swój dzień, zacznij go z wdzięcznością i ciesz się, że dany ci jest kolejny dzień, w którym możesz rozpocząć nowy rozdział swojego życia.

Spróbuj naprawić swoje błędy, naucz się czegoś nowego lub zyskaj okazję, by służyć wszechświatowi w dowolnej formie, np. ofiarowując darowizny, pomocy potrzebującym, dokarmianie zwierząt itp.

Wejdź do Światła Słonecznego, spróbuj poczuć związek z Matką Ziemią, stając boso na ziemi, aby pozostać uziemionym, wyobraź sobie jasne białe światło Słońca, które nadchodzi na ciebie i otacza cię jasnym światłem wokół twojej Aury, Ciała, Duszy, a ty świecisz tym światłem od wewnątrz i na zewnątrz.

Jest to czas, kiedy poczujesz jedność ze Świętym Boskim Światłem, kiedy możesz wypowiadać swoje pozytywne afirmacje.

Wszyscy jesteśmy duszą miłości

Skoncentruj się na byciu jednością z tym boskim światłem, rozmawiaj z nim, karm swoją własną jaźnią pozytywne i nowe obietnice, które dają ci poczucie zachęty, poczucia własnej wartości, pewności siebie i boskiej miłości Wszechświata.

Otwórz swoje serce, bądź otwarty i gotowy na przyjęcie wszystkiego, co jest dobre.

Nie bój się prosić o codzienne wskazówki, bo na początku drogi samorozwoju to właśnie one będą dostarczać codziennej dawki pokarmu dla twojej duszy.

Musimy upewnić się, że robimy wszystko, co możliwe, aby nasze dusze były aktywne, jasne, szczęśliwe i walczyły z uniwersalną miłością i błogosławieństwem.

Pamiętaj, kim jesteś i jak zsynchronizowanie się z boskimi i uniwersalnymi energiami może bardzo pozytywnie wpłynąć na życie.

Karm swoją duszę Boską Miłością, wizualizacjami swoich celów, pozytywnymi afirmacjami i błogosławieństwami oraz wskazówkami, które do ciebie przychodzą.

Pomoże ci to wzrastać jako osoba, jako dusza, a ponadto zaczniesz zauważać pozytywne zmiany w swoim życiu.

⇒ Czytaj także: DUSZA – TWOJA DROGA DO ŹRÓDŁA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.