JĘZYK ŚWIATŁA – MOWA SERCA – PRZEBUDZENIE DUCHOWEGO KODU DNA

Język Światła – Mowa Serca – Kiedy go używamy Przebudzamy duchowy kod DNA. Język Światła mówi na poziomie duchowym, molekularnym, komórkowym i energetycznym, aby leczyć i wznosić duszę, ciało, umysł i emocje. Język Światła (Język Wibracji i Serca), którym mówiliśmy w starożytności lub w przeszłości – być może na Ziemi (jak na Lemurii lub Atlantydzie) lub w innych wymiarach.

Wiele języków galaktycznych służy do komunikowania się z naszą rodziną gwiezdną, przewodnikami duchowymi i wielowymiarowymi aspektami duszy.

Niektóre są językami duchów natury.

Wszyscy mamy zdolność Języka Światła, kiedy używamy go, odradzamy nasz Duchowy Kod DNA.

Zakorzeniono tobie strukturę, geometryczną formę, która uruchamia pewne informacje w tobie.

Ta struktura Języka Światła jest sposobem na otrzymywanie informacji i energii, aby ułatwić rozwój.

Komórki w twoim ciele zawierają całą historię tego Wszechświata.

W idealnej sytuacji uświadomisz sobie istnienie tej złotej biblioteki w sobie i nauczysz się czytać, co tam jest.

Język Światła to seria harmonicznych dźwięków wydawanych werbalnie, które naśladują przebiegi światła.

W czasach starożytnych znany był jako „HIBURU”, znany również jako „JĘZYK NASION PIERWOTNYCH” – język, który ma moc tworzenia Wszechświatów!

Jest używany w starożytnych mantrach zawierających wiele Boskich Imion.

Język światła jest dostępny dla wszystkich i szybko wzrasta w siłę, aby zostać uznanym za potężną i godną szacunku formę narzędzia energetycznego, w którym ludzie używają go do badania subtelnego ciała i jako narzędzie duchowego przyspieszania, channelingu i uzdrawiania – otwiera drzwi do nieskończonych możliwości.

Każdy z nas jest w stanie mówić „Światłem”, jeśli pozwolimy na to, używając dźwięku, który jest zgodny z czystą intencją Źródła, kierując się naszym Umysłem i Sercem, możemy mówić, śpiewać lub tonować te dźwięki, aby wpływać na układ nerwowy wytwarzając głęboki efekt leczenia i wchodzenia w wyższe stany świadomości.

„Język Światła” jest szanowaną Sztuką używania dźwięku z ludzkiego głosu jako świętej formy wyrażeń energetycznych.

Ponowne przebudzenie tej zdolności oznacza również, że duchowe kodowania DNA i okablowanie mózgu są teraz wzmocnione, aby uzyskać dostęp do pola kwantowego Wszechświata.

Informacje pobierane przez mózg, szyszynkę i gruczoł wydzielniczy i przetłumaczone jako dźwięk przez ludzki głos, wpłyną następnie na DNA wszystkich żywych istot, a zwłaszcza świadomych indywidualnie i zbiorowo na swój najwyższy potencjał.

Czym jest Język Światła?

Jest bardzo pięknym, unikalnym i wzmacniającym sposobem wyrażania wibracji, uczuć, myśli, kształtów i kolorów werbalnie poprzez dźwięk, pismo, sztukę, taniec….

Język światła jest nie tylko zdolny do stymulowania komórek do wywoływania dobrego samopoczucia, jest także doskonałym narzędziem do wypełniania zrozumienia czasu i przestrzeni dla większej ekspansji wzrostu w życiu.

Może pomóc ludziom odczuć Jedność.

Możesz go użyć do precyzyjnego dostrojenia i uzyskania dostępu do prawej półkuli mózgu, stymulowania i rozwijania relacji z szyszynką.

Kiedy ludzie pytają – czy język światła jest czymś, co są w stanie się nauczyć, w rzeczywistości nie chodzi o uczenie się, ale raczej o pozwolenie i zapewnienie mu możliwości lub stworzenie platformy do wyrażania dźwięków, które już są w nich.

Aby zacząć najpierw, nie trzeba próbować zrozumieć, co to znaczy, ale raczej pozwolić na naturalny rytm Wszechświata, który Cię poprowadzi.

Zrozumienie powinno nastąpić, gdy komunikacja między prawym a lewym mózgiem jest w stanie wywołać efekt odczuwania obrazu lub wywołać „uczucie” w ciele, które później przekłada się na „poznanie”.

Dlaczego potrzebujemy mówić w językiem światła ? Dlaczego nie po prostu komunikować się w strukturalnym, znanym języku, Języku Macierzystym?

Odpowiedź – raczej jesteśmy zaintrygowani, zafascynowani lub przyciągnięci w pragnienie doświadczenia inaczej, poprzez wyrażanie naszych uczuć i myśli w inny sposób. Na przykład: muzyka i malarstwo zawsze były używane do przekazywania wiadomości i uczuć światu.

Język Światła lub „Język Wibracji”, ponieważ Dźwięk może być mówiony lub śpiewany bez potrzeby konstruowania przy użyciu odpowiednich gramatyk lub czasów, dających danej osobie absolutną swobodę odkrywania w nieskończonym polu ekspresji – nie podąża za sztywnymi prawami harmonicznymi ani potrzebą tworzenia tonów muzycznych.

To jednak podąża za sercem i umysłem osoby, która wyraża dźwięki. To daje osobie, która mówi lub śpiewa „językiem wibracji” szansę lub powód, aby głębiej połączyć się ze swoimi emocjami i myślami.

Kiedy zaczynamy łączyć kropki i układać je wraz z zasadami wibracji – fizyczno-emocjonalno-mentalnego dobrego samopoczucia wszystkich żywych świadomości, „Język Światła” nagle staje się potężnym medium, które wykracza poza logikę w twórczość, a więc wywołując głęboki wpływ na ciało – emocje – umysł – duchowość.

Język Światła pozwala nam odbierać informacje z obszarów wykraczających poza to, co jest powszechnie dostępne.

Dlatego jest to korzystne narzędzie, które pozwala nam wchodzić w interakcje z naszym zespołem doradczym, przyrodą, zwierzętami i sobą nawzajem na głębokim poziomie duszy.

Jak brzmi język świetlny?

Od dźwięków po kliknięcia i impulsy, od dźwięków i pieśni po dialekty mówione, język świetlny ma wiele wyrazów.

Niektórzy ludzie zaczynają słyszeć tajemniczy dialog lub język w swoich myślach lub mogą obudzić się ze snu, w którym telepatycznie rozmawiali w galaktycznych dialektach.

Wiele z nich spontanicznie wykonuje mudry rąk i ciał, śpiewając, tańcząc i tonując, gdy mówią językami, których nie nauczyli się i nie rozumieją.

Niektórzy widzą wizualizacje, takie jak święta geometria lub słuchają galaktycznych dialektów w swoim umyśle.

Te starożytne dźwięki mogą być uniwersalnym językiem źródłowym, wyprzedzającym te, które powstały później na Ziemi.

Pamięć” Języka Światła zdaje się pojawiać dla niektórych mających przebudzenie Kundalini lub po dostrojeniu się do Reiki lub jakiejś formy uzdrawiania szamańskiego.

Częstotliwości języka świetlnego wprowadzają intensywne energie, które pomagają w duchowej aktywacji, przetwarzaniu zmian w świadomości, ułatwianiu lekkiej restrukturyzacji ciała i uzyskiwaniu potrzebnych informacji / wskazówek.

Łączy nas z wyższymi światami, w których lepiej rozumiemy nasze „wielowymiarowe” doświadczenia.

Wielu, którzy otrzymali „dar mówienia językami” (języki aniołów), kiedy byli w otoczeniu duchowym, niedawno uświadomiło sobie ważność tej komunikacji z wyższymi światami świadomości.

Z metafizycznego punktu widzenia język światła pozwala nam komunikować się bezpośrednio ze Źródłem bez ingerencji zaprogramowanego ludzkiego umysłu podczas aktywacji kodów świetlnych, aby pomóc w uzdrowieniu i przywróceniu na wszystkich poziomach.

Te różne niewyuczone języki mogą być używane do uzdrawiania, aktywacji ciała światłem , podróży między wymiarami, manifestowania zasobów, odzyskiwania duszy, integracji aspektów duszy i kierowania energią.

Częstotliwości dostępne za pomocą języka świetlnego mogą wpływać na DNA, tym samym ponownie łącząc nas z planem i ulepszeniami szablonu dla boskiego człowieka.

Niektórzy praktykujący przekazują ten język, nie wiedząc o tym. Śpiew tonów związanych z terapią dźwiękową, intuicyjne mudry i gesty rąk oraz „doodling”, który wygląda jak egipskie hieroglify, figury geometryczne, języki obce lub formuły algebraiczne, są wyrazem Języka Światła .

Mogliśmy wykorzystać tę formę komunikacji w innych życiach lub wymiarach, takich jak w Złotym Wieku Lemurii.

Niektóre z języków Starseed są kanałem głosów galaktycznych istot światła, które pomagają nam w uzdrawianiu siebie i innych. Niektóre dźwięki języka światła naśladują głosy zwierząt.

Niektóre z nich to dźwięki, impulsy, kliknięcia i dźwięki związane z sygnałami emitowanymi przez Matkę Ziemię.

Jako mówcy mówiącymi językiem światła pozwalamy naszym głosom mówić o roślinach, żywiołach, kryształach i innych świadomych istotach, które nie mają „głosu” w naszym społeczeństwie.

Mówiony Język Światła (Język Serca) może wydawać się nierozpoznany przy pierwszym spotkaniu. Jednak często osoba, która słyszy, zdaje się ją rozpoznawać.

„Wiem to!” lub „To brzmi bardzo znajomo” to niektóre pospolite reakcje. Im bardziej chcesz poznać język światła, tym bardziej „normalny” staje się on i im więcej możesz z niego skorzystać.

Te nieznane języki są językami, którymi mówiliśmy w starożytności lub w przeszłości – być może na Ziemi (jak na Lemurii lub Atlantydzie) lub w innych wymiarach.

Wiele języków galaktycznych służy do komunikowania się z naszą rodziną gwiezdną, przewodnikami duchowymi i wielowymiarowymi aspektami duszy. Niektóre są językami duchów natury.

Język Światła mówi na poziomie molekularnym, komórkowym i energetycznym, aby leczyć ciało, umysł i emocje.

W jaki sposób wyraża się ten język?

Język Światła można wypowiadać, śpiewać, tańczyć, pisać, gestykulować (intuicyjny język migowy) lub wyrażać innymi artystycznymi manierami.

Gesty tego języka wyglądają jak intuicyjny język migowy.

Są to pozycje lub asany utrzymujące częstotliwości światła zdolne do zmiany lub wyrównania odcisków energetycznych, które powodowały cierpienie psychiczne lub emocjonalne.

Kiedy dostroisz się do Mowy Światła, przyspieszysz swój duchowy wzrost, ekspansję i transformację!

⇒ Czytaj także: ŚWIĘTA PRZESTRZEŃ SERCA – JEJ ZROZUMIENIE I DZIAŁANIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.