WHO APELUJE DO RODZIN O NOSZENIE MASECZEK PODCZAS ŚWIĄTECZNYCH SPOTKAŃ – Odkrywamy Zakryte
WHO APELUJE DO RODZIN O NOSZENIE MASECZEK PODCZAS ŚWIĄTECZNYCH SPOTKAŃ

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaapelowała do rodzin o zachowywanie dystansu społecznego i noszenie maseczek na twarzy podczas świątecznych spotkań.

WHO, która twierdzi, że Europa balansuje na krawędzi trzeciej fali koronawirusa, uważa, że ​​nowe wytyczne „znacząco przyczynią się” do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, ratując w ten sposób życie i zapobiegając zachorowaniu bliskich.

Nowe wytyczne WHO informują:

Spotkania w pomieszczeniach, nawet w mniejszym gronie, mogą być szczególnie ryzykowne, ponieważ gromadzą grupy ludzi młodych i starszych, z różnych gospodarstw domowych, z których nie wszyscy mogą stosować te same środki zapobiegania zakażeniom.

Spotkania świąteczne powinny odbywać się w miarę możliwości na zewnątrz, a ich uczestnicy powinni nosić maseczki i zachowywać fizyczny dystans. W przypadku przebywania w pomieszczeniu kluczowe znaczenie ma ograniczenie liczebności grupy i zapewnienie dobrej wentylacji w celu zmniejszenia ryzyka narażenia.

Noszenie maseczek i praktykowanie dystansu społecznego w otoczeniu przyjaciół i rodziny może wydawać się niewygodne, ale w znacznym stopniu przyczynia się to do zapewnienia wszystkim bezpieczeństwa i zdrowia.

Organizacja oczekuje, że bożonarodzeniowe spotkania zaostrzą rozprzestrzenianie się wirusa i sprawią, że styczniowy szczyt zachorowań będzie bardzo śmiertelny.

Kolejne proroctwo czy pewność, że tak właśnie będzie, bo plan już jest opracowany?

⇒ Czytaj także: WHO WZYWA RZĄDY DO POZBAWIENIA OBYWATELI SWOBÓD

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.