WHO WZYWA RZĄDY DO POZBAWIENIA OBYWATELI SWOBÓD

WHO wezwała rządy państw na całym świecie do „zarządzania” społeczną aktywnością swoich obywateli w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. W skrócie – Światowa Organizacja Zdrowia wzywa do pozbawienia obywateli swobód, jakie im jeszcze zostały.

Dr Michael Ryan, dyrektor Globalnej sieci alarmowania i reagowania na epidemię podlegającej Światowej Organizacji Zdrowia, na briefingu prasowym powiedział dziennikarzom, że aktywnościami społecznymi i swobodą obywateli powinny zarządzać głównie rządy.

Ryan mówił o wielu typach obszarów publicznych, takich jak lotniska, transport publiczny i miejsca, takie jak ośrodki narciarskie, którymi rządy muszą „zarządzać”, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się Covid-19.

Wezwał rządy na całym świecie do zweryfikowania „wszelkich form zgromadzeń, które prowadzą do tego, że ludzie zbierają się w grupach i przemieszczają się masowo”.

Dodał, że rządy powinny podjąć odpowiednie plany i określić, jak zamierzają zmniejszyć ryzyko tych zachowań.

Ryan ostrzegł, że jeśli rządy dojdą do wniosku, że te zachowania nie mogą być pozbawione ryzyka, powinny nawet „ograniczać lub zakazać tych procesów”, a więc pozbawić obywateli swobód.

Innymi słowy, podobnie jak Święto Dziękczynienia – Święta Bożego Narodzenia są według WHO niepotrzebne i powinny zostać odwołane w zachodnim świecie.

A wszystko to po tym, jak WHO wezwała trochę wcześniej do zaprzestania blokad związanych z „pandemią” Covid-19…

⇒ Czytaj także: WHO WZYWA DO ZAPRZESTANIA BLOKAD W WALCE Z COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.