MANICURE Z MIKROCZIPAMI – NOWOŚĆ W DUBAJSKICH SALONACH KOSMETYCZNYCH!

Kobiety w Dubaju gromadzą się w salonach, aby otrzymać „manicure z mikroczipami”. Maleńkie mikroczipy, które działają jak cyfrowe identyfikatory, są umieszczane na paznokciach klientek, by mogły służyć m.in. do płatności zbliżeniowych i cyfrowych.

Założycielka salonu kosmetycznego Lanour Beauty Lounge, Nour Makarem, poinformowała, że w jej salonie wprowadzono nową usługę manicure z mikroczipami. Pochwaliła się, że skorzystało z niej już ponad 500 klientek.

Czipy wykorzystują technologię komunikacji zbliżeniowej (NFC) do łączenia się z innymi urządzeniami mobilnymi.

Instalowane są w nich informacje takie jak imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, konta w mediach społecznościowych.

Salon chwali się, że nowa metoda ułatwia życie, a tymczasem rządy na całym świecie przeforsują wszczepialne mikroczipy pod pretekstem zapewnienia ludzkości bezpieczeństwa biologicznego.

Nie zapominajmy, że sam pionier „Wielkiego Resetu”, Klaus Schwab, przyznaje we własnej książce, że wszczepialny mikrochip jest ostatecznym celem NWO.

„Niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne — od komputerów po zestawy słuchawkowe – żyjemy w rzeczywistości wirtualnej, więc prawie na pewno wkrótce zostaną wszczepione do naszych ciał i mózgów” — napisał założyciel Światowego Forum Ekonomicznego.

⇒ Czytaj także: NIEMCY I SZWAJCARIA RATYFIKUJĄ PROJEKT CZIPOWANIA LUDZI ID2020

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.