NADCHODZĄ OBOZY ŚMIERCI… – ŻYDOWSKA PRZEPOWIEDNIA

Nadchodzą obozy śmierci… Żydówka Ellie Katsnelson w lipcu 2014 roku przepowiedziała nadejście ponurego życia Gojów w obozach śmierci. Czarne chmury nadciągają nad cały świat. Ten artykuł jest zredagowanym skrótem i zbiorem najważniejszych wypowiedzi z jej długiego komentarza.

Przyjaciele, nadchodzą obozy koncentracyjne dla Gojów, obozy FEMA.

Witamy w „uroczych” komunistycznych rezydencjach, w których więźniowie mają być wprowadzani w stan otępienia przy pomocy leków przeciwdepresyjnych, uspokajającej muzyki i nieprzerwanej transmisji telewizyjnej w każdym pokoju.

Wszyscy mają być pod kontrolą inteligentnych telewizorów, które będą nagrywać wszystkie rozmowy i szpiegować ich najbardziej intymne chwile.

My Żydzi nigdy nie pozwolimy, aby te nadzieje rozwinęły się w praktyce.

Udaremnimy wszelkie wysiłki, aby tylko znaleźć lepszą przyszłość dla siebie.

Wprowadzane będzie regularne bicie w celu zaszczepienia w Gojach uległości i utrzymania dyscypliny.

Będą zachęcać do szpiegowania, a każdy wysiłek ze strony więźniów, aby złagodzić surowość ich życia lub podważyć nasz dyscyplinujący reżim, zaowocuje szybką i drastyczną karą.

Stali przestępcy zostaną zlikwidowani bez litości.

W miarę upływu czasu większość więźniów będzie stopniowo akceptować obóz i rozkoszować się swoimi codziennymi upokorzeniami w masochistyczny sposób, a obóz odwzajemni ich miłość, nagradzając informatorów i umieszczając najbardziej okrutnych tyranów na stanowiskach władzy.

Podobnie jak w świecie zewnętrznym, tak w obozach jenieckich dla Gojów najbardziej skorumpowani ludzie zostaną awansowani na stanowiska władzy i będą wydawać wszystkie rozkazy wykonawcze, podczas gdy inni mężczyźni i inne kobiety będą zmuszeni uginać kolana i zachować posłuszeństwo.

Łobuz i bandyta, tajny zabójca, sadysta, tylko oni będą mieli zagwarantowane wysokie stanowisko w naszym Nowym Porządku Świata.

ABSOLUTNIE NIC!, co Wy, Goje czynicie dla nas, Żydów, nie sprawi, że będziemy Wam współczuć.

Stwórca […] nie dodał jeszcze do naszego żydowskiego mózgu komór miłości i wdzięczności.

Dla każdego Żyda, a ja tu włączam siebie, KAŻDY JEDEN ŻYD BEZ WYJĄTKU nosi w sobie taki bezkomorowy mózg – pozbawiony miłości, szlachetności, altruizmu, idealizmu.

Och, gdybyś tylko nas znał! Zło, źli Żydzi! Zło nie do odkupienia, iskry w szalejącym piecu mózgu Szatana.

Podobnie jak w Związku Radzieckim po rewolucji bolszewickiej w 1917 r., kiedy Żydzi doszli do władzy absolutnej pod rządami Lenina i Stalina, antysemityzm będzie ostateczną zbrodnią w naszym Nowym Porządku Światowym.

Każdy, kto zostanie przyłapany na czytaniu Protokołów Mędrców Syjonu w naszej nowej dzielnej rzeczywistości pod rządami żydostwa, zostanie skazany na śmierć.

Rzeczywiście, ci, którzy krytykują Izrael lub czynią lekceważące uwagi na temat, zostaną potraktowani w obozach FEMA ze szczególną surowością.

Ich usta będą zakneblowane, a ich policzki i języki zostaną przekłute metalowymi przedmiotami, drut kolczasty zostanie wykorzystany do zszywania ust.

W ten sposób i innymi jeszcze bardziej pomysłowymi metodami, Goje wkrótce nauczą się cnót politycznej poprawności i trudnej sztuki trzymania ust zamkniętych na kłódkę.

Kiedy przyzwyczaisz się do życia w obozach, na zewnątrz każdego ogrodzenia powstaną widoki tak przerażające i dziwne, że będziesz się zastanawiać, czy dalsze życie ma sens.

Wykopane w doskonałej linii prostej i rozciągające się tak daleko, jak na to pozwala horyzont, zimne, czarne, masowe groby będą łaknie oczekiwać tych wszystkich, których my, Żydzi, uznaliśmy za godnych kuli, to będziecie wy, Goje.

„Depozyty” – takie będzie wasze nowe oznaczenie, a nie „ofiary”.

Depozyty przybędą w środku nocy, w czarnych, nieoznakowanych, nienumerowanych ciężarówkach.

Z boku każdej takiej ciężarówki pojawi się ogromna taca z przymocowanym przenośnikiem taśmowym, niosąca martwe ciała w niekończących się rzędach: ciała niemowląt, które właśnie nauczyły się oddychać, małych dzieci, które dopiero nauczyły się chodzić i wspaniałych młodych dziewcząt oraz przystojnych młodych mężczyzn w wiośnie ich życia.

Światło w ich oczach będzie teraz martwe, a uśmiechy na ich ustach zostaną zamrożone.

Powoli i mechanicznie, bez śladu ludzkiego uczucia, te ciała – a niektóre nadal będą żywe! – zostaną wrzucone do rowu, aby nakarmić nimi robaki.

Każdy ślad naszych zbrodni zostanie wymazany, ponieważ naturalnie pragniemy uniknąć wstydliwych wpadek z przeszłości, w których niestety ujawniono naszą ukrytą rękę: takich jak afera Lavona, incydent z USS Liberty i, niestety, nasza najbardziej katastrofalna jak dotąd nieudana operacja, fałszywa flaga – atak na Amerykę 11 września 2001 r.

Musisz nam to przyznać – jesteśmy sprytni. Wiemy, jak ukształtować Wielkie Kłamstwo.

Tak, możemy skłonić łatwowiernych Gojów do uwierzenia w prawie wszystko!

To dlatego, że mamy do dyspozycji media, czyli środki masowej hipnozy.

Mój stary przyjaciel Dostojewski powiedział kiedyś swoim rodakom Rosjanom: „Jeśli Żydzi kiedykolwiek zdobędą władzę w Rosji, obedrą Rosjan żywcem ze skóry”.

Zignorowali go, kosztem ich gorzkich pieniędzy.

Żydzi przyszli, Żydzi zobaczyli i Żydzi oskórowali Rosjan żywcem.

Tak dzieje się z ludźmi, którzy mają uszy, które słyszą, ale nie słuchają.

Jeśli waszym celem jest przeżycie, moi przyjaciele, pozwólcie, że Wam to powiem: wszystkie modlitwy na świecie nie pomogą Wam, kiedy oddacie broń Żydom!

Przyjaciele, posłuchajcie mnie. Zwróć uwagę na moje słowa.

Niech nie zostaną zdmuchnięte jak liście na wietrze.

Kiedy Żydzi przyjdą cię zabić, […] nie będziesz miał czasu na znalezienie Boga, ponieważ Bóg opuści Cię na długo przed przybyciem Żydów, aby położyć kres twojej nędznej egzystencji!

Tak, Bóg Cię opuścił z powodu twojej prymitywnej głupoty, tchórzostwa i niewolniczej mentalności!

Bóg kocha odważnych i szlachetnych.

Kocha tych, którzy wiedzą, jak bronić siebie, swoich żon, dzieci, swojego honoru.

Kocha tych, którzy są gotowi walczyć na śmierć i życie za wszystko, co jest im drogie.

Dlaczego Bóg miałby chronić kulącego się niewolnika, który kładzie szyję pod żydowskie jarzmo?

Mężczyzna, który pozwala swojej żonie i dzieciom wejść w niewolę, w okrutną niewolę, dlaczego Bóg miałby chronić tak żałosnego mężczyznę?

Ten dzień nadejdzie, przyjaciele, przyjdzie jak złodziej w nocy! Jest już za rogiem…

⇒ Czytaj także: COVIDOWA IZOLACJA OBYWATELA – KONTENEROWY OBÓZ FEMA POWSTANIE W LUBLINIE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.