„NIE MA MOWY O POWROCIE DO NORMY MINIMUM DO LATA 2021” – OSTRZEGA SZCZEPIONKOWY LIDER

Lider zespołu ds. szczepionek przeciwko koronawirusowi na Uniwersytecie Oksfordzkim pochwalił się swoimi przewidywaniami. Ostrzegł, że życie społeczeństw na świecie nie wróci do normy minimum do lata 2021 roku.

Profesor Andrew Pollard z Oksfordu poinformował, że maseczki noszone na twarzy i zasady dystansu społecznego pozostaną z nami na dłużej.

Zadeklarował też, że szczepionka przeciw Covid-19 będzie dostępna za kilka miesięcy, ale tylko dla kluczowych pracowników w pierwszej fazie jej wprowadzenia.

Życie wróci do normy najwcześniej latem. Możemy potrzebować masek do lipca 2021 roku – powiedział Pollard podczas seminarium z absolwentami Oksfordu.

Jeśli oczywiście otrzymamy szczepionkę, która będzie skuteczna w zapobieganiu chorobie. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób kontrolowania wirusa, ale w perspektywie średnioterminowej nadal będziemy potrzebować lepszych metod leczenia – ostrzegł profesor i dodał – Nawet gdybyśmy mieli wystarczająco dużo szczepionki dla wszystkich, moim zdaniem jest to mało prawdopodobne, abyśmy bardzo szybko znaleźli się w sytuacji, w której można by po prostu porzucić zasady dystansowania fizycznego.

Politycy i doradcy ds. zdrowia rządów na całym świecie wielokrotnie powtarzali, że surowe środki blokujące będą musiały obowiązywać do czasu udostępnienia szczepionki.

Dopóki nie osiągniemy wysokiego poziomu odporności w populacji, abyśmy mogli zatrzymać wirusa, tak aby najbardziej wrażliwi ludzie byli odporni, będzie istniało ryzyko. Początkowo będziemy w sytuacji, w której noszenie maseczek i dystans społeczny nie ulegną zmianie – powtórzył Pollard.

Tylko w przypadku znacznego spadku liczby zachorowań rządy będą mogły złagodzić te środki. To bardzo łatwo przenoszący się wirus – mówił dalej.

W ten oto sposób wracamy do punktu wyjścia – po co i dlaczego – „spadł” na nas koronawirus i nałożono takie, a nie inne blokady.

Na testy szczepionek napływają miliardowe fundusze.

Zniewolona i wymęczona środkami blokującymi ludzkość ma dość, więc łatwiej nią manipulować.

A manipulacja sprowadza się do jednego – uwolnimy was, zniesiemy nakazy, zakazy i obostrzenia, jeśli tylko przyjmiecie „cudowną” szczepionkę, którą bardzo szybko i za ogromne pieniądze stworzyliśmy.

Teraz „tylko” musicie ją kupić, zwróć nam koszty wielokrotnie, przyjąć, a my wam damy „wolność”.

⇒ Czytaj także: USTAWA ANTYCOVIDOWA WPROWADZA „MIMOCHODEM” PRZYMUS SZCZEPIEŃ?!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.