UNIWERSYTET W TEKSASIE NAUCZA O „PRZYJEMNOŚCI SEKSUALNEJ NIEMOWLĄT”!

Uniwersytet w Teksasie w ramach kursu „Psychologia i zachowania seksualne” zaoferował studentom kontrowersyjny wykład. Jego uczestnicy mogli dowiedzieć się, czym jest i jak przebiega seksualna przyjemność u niemowląt…

Wykład zorganizował Wydział Psychologii Uniwersytetu Północnego Teksasu w ramach kursu „Psychologia i zachowania seksualne”.

Jeden z uczestników zajęć sfotografował slajd z prezentacji na temat „Seksualności w dzieciństwie i wieku dojrzewania”, a wykładowca potwierdził, że taka lekcja rzeczywiście się odbyła.

Wykład pod tytułem „Przyjemność seksualna i reakcja u niemowląt” zaskoczył zebranych.

W sylabusie zajęć (dostęp) rzeczywiście przewidziano, że jednym z celów kształcenia studentów będzie omówienie przykładów pokazujących, w jaki sposób u niemowląt obu płci rodzi się zdolność do seksualnej przyjemności i reakcji na nią.

Podczas zajęć studenci będą musieli zgłębić także takie tematy jak: „kwestie płci”, „pobudzenie seksualne i reakcja”, „zachowania seksualne”, „orientacje seksualne” oraz temat „seksualności w dzieciństwie i okresie dojrzewania” i „seksu na sprzedaż”.

Czy to kolejna próba „przyzwyczajania” tym razem młodych dorosłych do obcowania z tematem seksualizacji dzieci od najmłodszych lat?

⇒ Czytaj także: SEKSEDUKATORKI W POLSCE: PORNOGRAFIA I PREZERWATYWY DOBRE DLA CZTEROLATKÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.