NIE ŻYJE LEKARKA, KTÓRA OSTRZEGAŁA PRZED ZAGROŻENIAMI ZE STRONY LEKÓW I SZCZEPIONEK

Holistyczna ekspertka ds. zdrowia i szczepionek, Brandy Vaughan, została znaleziona martwa w swoim domu, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak ostrzegła ludzi, by traktowali jej przyszłą śmierć jako podejrzaną.

Vaughan, była przedstawicielka koncernu Merck, osierociła dziewięcioletnie dziecko, które znalazło ją martwe we własnym domu.

Według Departamentu Zdrowia kobieta zmarła z powodu nagłych komplikacji woreczka żółciowego.

Jednak jej śmierć jest podejrzana z innej przyczyny.

Otóż Vaughan była założycielem learntherisk.org – strony internetowej / organizacji non-profit, którą stworzyła, by szerzyć wśród społeczeństwa świadomość zagrożeń związanych z różnymi lekami i środkami farmaceutycznymi.

Źródło: Internet

Jej posty co miesiąc docierały do dziesiątek milionów ludzi na całym świecie w mediach społecznościowych.

Największe obawy jednak wzbudziły posty, które Vaughan opublikowała w 2019 roku na temat obaw, że zostanie uciszona lub nawet zabita za informacje, które rozpowszechnia.

1 grudnia 2019 roku na swojej stronie na Facebooku napisała:

[…] biorąc pod uwagę pewne nagłe tragedie, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, uważam, że absolutnie konieczne jest opublikowanie tych dziesięciu faktów… i zrób zrzut ekranu jako dowód.

    NIGDY nie myślałam o odebraniu sobie życia, ani razu.

    Mam wielką misję w tym życiu. Nawet jeśli sprawiają, że jest to bardzo trudne i przerażające, NIGDY nie odebrałbym sobie życia. Kropka.

    Bastien [syn] jest dla mnie wszystkim i NIGDY go nie zostawię. Kropka. Mam wyłączną opiekę nad nim, a on potrzebuje mnie tak samo, jak ja go potrzebuję. NIGDY nie pomyślałbym o zostawieniu go na sekundę.

NIGDY nie brałam leków przeciwdepresyjnych ani nie zdiagnozowano u mnie depresji – nie wierz w to, jeśli kiedykolwiek usłyszysz coś takiego.

    NIGDY nie przyjmowałam codziennie leków. I nie brałam żadnych leków od 10 lat (a dziesięć lat temu to była jedna pigułka, jedna na dzień). Nic bez recepty, nic na receptę. Innymi słowy, nie jestem na niczym, co mogłoby mnie zabić niespodziewanie lub nagle. Nigdy też nie brałem narkotyków. Ani razu.

    Nie ma mowy, żeby ktokolwiek mógł wejść do mojego domu, żadnych złodziei, żadnych wściekłych byłych (których nie mam przy okazji), żadnych fanatycznych ludzi – mój dom jest jak Fort Knox… chyba, że ​​byłby to ktoś super profesjonalny. Po prostu nie byłoby to możliwe dla nikogo bez bardzo specjalnego sprzętu i taktyki (tj. ze zdalnym wyłączeniem mojego system bezpieczeństwa wysokiej klasy). Ale mój dom jest również bardzo bezpieczny z innych powodów, więc nawet jeśli brakowałoby zasilania, większość ludzi nadal nie mogłaby wejść. 

    Gdyby coś mi się przydarzyło, to jest to paskudna zabawa i wiesz dokładnie, kto i dlaczego coś zrobił – biorąc pod uwagę moją pracę i misję w tym życiu. Nie jestem też podatna na wypadki. I uzyskałam najwyższą możliwą ocenę stanu zdrowia, kiedy przeszłam serię testów medycznych do przygotowania mojej polisy na życie.

    Gdyby coś mi się stało, umówiłam się z bliską grupą moich znajomych, aby założyli GoFundMe  i zatrudnili zespół prywatnych detektywów do ustalenia wszystkich szczegółów. Aha, i przygotowałam pieniądze dla firmy PR, aby była to ogólnokrajowa wiadomość. Będzie wówczas wysłany komunikat prasowy do każdego dziennikarza w tym kraju (i nie tylko). Moja śmierć nie zostałaby zamieciona pod dywan…

    […] było wielu zabitych i czas skończyć z tym gównem. Ciemność nie może wygrać. Nigdy nie przestanę mówić w imieniu tych, którzy już nie mogą. Nawet jeśli z drugiej strony, gdzie wyobrażam sobie, byłabym DUŻO MOCNIEJSZA.

    Mam zespół aniołów otaczających mnie na każdym etapie tej podróży, ale modlitwy o ochronę i miłość są ZAWSZE przeze mnie doceniane.

W filmie opublikowanym lata temu Vaughan przedstawiła w zarysie zastraszanie, którego doświadczyła i którego doświadczała od dłuższego czasu.

Jej pasja, walka o prawdę i wytrwałość zostały zlikwidowane, bo była niewygodnym świadkiem dla skorumpowanego systemu.

⇒ Czytaj także: NAPISAŁA O KORUPCJI W BRANŻY SZCZEPIONEK, ZNALEZIONO JĄ MARTWĄ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.