NIEWYGODNA PRAWDA O KORONAWIRUSIE COVID-19

Gorący temat koronawirusa aktualnie dotyczy głównie metod profilaktyki i walki z nim. Tymczasem niewiele opowiada się o drugim dnie „epidemii”, czyli tym skąd i dlaczego w ogóle się wzięła. Dr Mercola przeprowadził na ten temat wywiad z Francisem Boyle, który od dziesięcioleci opowiada się przeciwko rozwojowi i użyciu broni biologicznej i podejrzewa, że ​​COVID-19 jest właśnie takim uzbrojonym patogenem.

Tajemniczy COVID-19

Jak wiadomo, nowy koronawirus (początkowo oznaczony jako 2019-nCOV, zanim Światowa Organizacja Zdrowia zmienił go na COVID-19), pochodzący z Wuhan w prowincji Hubei w Chinach, szybko rozprzestrzenia się na całym świecie.

Pierwszy przypadek odnotowano w Wuhan 21 grudnia 2019 r.

Objawy zakażenia obejmują gorączkę, duszność, silny kaszel i zapalenie płuc, które w cięższych przypadkach mogą prowadzić do zaburzenia czynności nerek, wątroby i serca.

5 marca 2020 r. Światowa Organizacja Zdrowia wezwała rządy na całym świecie do wszelkich starań, aby zwalczyć wybuch epidemii.

Pozostaje pytanie – skąd nagle ta cała „epidemia”?

Według Boyle’a wirus COVID-19 jest specjalnie stworzoną chimerą, podobnie jak występujący przed nim wirus ptasiej grypy.

Zawiera w sumie kumulację SARS wraz z materiałem genetycznym HIV.

COVID-19 może również mieć dołączonego wirusa grypy, a także zyskać właściwości, które pozwalają mu rozprzestrzeniać się na większą odległość niż zwykle.

Broń biologiczna?

Francis Boyle, którego doświadczenie naukowe obejmuje licencjat na Uniwerystecie w Chicago, doktorat prawa na Harwardzie i doktorat z politologii w wywiadzie z dr. Mercolą, opowiada o swojej teorii pochodzenia tego nowatorskiego koronawirusa.

Boyle przez dziesięciolecia opowiadał się przeciwko rozwojowi i stosowaniu broni biologicznej, czym, jak podejrzewa, jest COVID-19.

W wyniku działań antybiologicznych prowadzonych przez Boyle’a, które sięgają początków administracji Reagana – czasów, w których używali inżynierii genetycznej DNA do produkcji broni biologicznej – Boyle uważnie śledził „tajemnicze wybuchy chorób u ludzi i zwierząt na całym świecie”, które pojawiły się od tamtego czasu.

Mój akt walki z terroryzmem związany z bronią biologiczną został specjalnie zaprojektowany, aby nie tylko zajmować się zwykłą bronią biologiczną, ale także inżynierią genetyczną DNA dla broni biologicznej, która właśnie zaczęła powstawać.

 Tak więc, kiedy wybuchają te niewyjaśnione tajemnicze choroby, obserwuję je przez chwilę i zwykle stwierdzam, że można je wyjaśnić normalnymi przyczynami: brakiem infrastruktury sanitarnej, ubóstwem, rzeczami tego rodzaju. Ale w Wuhan wydawało mi się to dość podejrzane.

    W Wuhan znajduje się placówka National Biosafety Laboratory (BSL-4). Jest to pierwszy tego typu ośrodek w Chinach, który został specjalnie skonfigurowany do radzenia sobie z koronawirusem i SARS. SARS jest w zasadzie uzbrojoną wersją koronawirusa.

    Wcześniej z tego obiektu wyciekł SARS i rzeczywiście, w oparciu o moje doświadczenie, jedynym powodem dla tych obiektów BSL-4 są badania, rozwój, testowanie i gromadzenie ofensywnej broni biologicznej.

    Z tego powodu wyraziłem swoją opinię: że ten koronawirus z Wuhan wyciekł z tego obiektu BSL-4może w połowie listopada i rząd Chin kłamał na ten temat i długo to ukrywał.

Wirus w natarciu

Dr Boyle zapytany o pogłoski, że wirus COVID-19 mógł zostać skradziony z laboratorium w Winnipeg w Kanadzie, mówi, że tak mogło być, a później pracowali nad nim w obiekcie Wuhan BSL-4.

Jak zauważył Boyle, laboratorium w Wuhan jest wyznaczonym laboratorium badawczym WHO, co może zabrzmieć dziwnie, biorąc pod uwagę, że obiekty te specjalizują się w opracowywaniu i badaniu niebezpiecznych patogenów, które można łatwo przekształcić w broń biologiczną.

Zdaniem Boyle’a nie powinniśmy się dziwić, ponieważ WHO jest gotowa do pracy z tego rodzaju bronią już od dłuższego czasu.

Wydaje się, że amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz przemysł farmaceutyczny miały swój udział w wielu wybuchach tego, co wydaje się epidemią wirusów.

Nie będę omawiał długiej historii angażowania się Big Pharmy. Tutaj są ogromne kwoty. Wierzę, że pandemia wirusa Ebola w Afryce Zachodniej pochodzi z amerykańskiego zakładu BSL-4 w Sierra Leone i że testowali oni tak zwaną szczepionkę zawierającą żywy wirus Ebola i podali ją biednym, bezbronnym ludziom – mówi Boyle.

Jeśli chodzi o CDC, był zaangażowany w każdą kontrolę wojny biologicznej, jaką można sobie wyobrazić… Jest to publicznie odnotowane, że podczas administracji Reagana, CDC i American Type Culture Collection wysłały 40 dostaw broni dla Saddama Hussajna w Iraku, mając nadzieję i oczekiwanie, że uzbroi w nią swych żołnierzy i użyje ich przeciwko Iranowi.

Problem polega oczywiście na tym, że kiedy wojna się skończyła, amerykańskie siły zbrojne otrzymały rozkaz wysadzenia biologicznych obiektów wojennych Saddama Hussajna, a nie w taki sposób traktuje się broń biologiczną…

 […] to był czynnik sprawczy w syndromie wojny w Zatoce Perskiej, który zamordował około 11 000 żołnierzy amerykańskich i unieszkodliwił około 100 000 osób.

Według Boyle’a rząd USA wydał 100 miliardów dolarów na programy walki biologicznej od 11 września 2011 r. aż do października 2015 r., co jest niemałą sumą.

Boyle szacuje także, że w samym USA pracuje około 13 000 naukowców zajmujących się bronią biologiczną, więc nie powinno dziwić, że do tej całej „nagłej epidemii” ktoś przyłożył rękę…

⇒ Czytaj także: KORONA(Ś)WIRUSOWA PROPAGANDA TRWA! – TERAZ NAKŁANIAJĄ DO BEZGOTÓWKOWEGO PŁACENIA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=VVTbW47hPmo&feature=emb_logo