NIEZASZCZEPIENI BĘDĄ PŁACIĆ ZA HOSPITALIZACJĘ?! - TERROR BIG PHARMA TRWA - Odkrywamy Zakryte
NIEZASZCZEPIENI BĘDĄ PŁACIĆ ZA HOSPITALIZACJĘ?! – TERROR BIG PHARMA TRWA

Niezaszczepieni będą płacić za hospitalizację?! Pewnemu lekarzowi nie spodobało się to, że Polacy niechętnie przystępują do szczepień przeciw Covid-19. Wpadł więc na pomysł, jak zmotywować tę część osób, które nie chcą się szczepić…

Pomysł lekarza, jak nakłonić Polaków do szczepień

W mediach społecznościowych lekarz Bartosz Fiałek opublikował wpis, w którym opisał swój pomysł na to, jak nakłonić Polaków do tego, aby zaszczepili się przeciwko Covid-19.

Zgodnie z jego propozycją osoby, które nie będą chciały się zaszczepić, powinny zapłacić za hospitalizację.

Nawoływał do tego, że każdy powinien zapłacić za swoją diagnozę i leczenie, które będzie wynikało z zakażenia koronawirusem w sytuacji, gdy nie ma przeciwwskazań, a dana osoba nie chce się zaszczepić.

W swoim wpisie przywołał również koszt badań oraz testów, które wykonuje się u danej osoby zarażonej koronawirusem.

Do tego wspomniał również o kosztach pobytu w szpitalu, obsługi personelu medycznego i paramedycznego.

Dodał również, że za te wszystkie badania i za pobyt w szpitalu można zapłacić swoją kartą bankową, jeżeli nie przyjmie się szczepionki przeciwko Covid-19.

Wiele komentarzy pod wpisem lekarza

Wpis Bartosza Fiałka na portalu społecznościowym wywołał ogromne poruszenie.

Pod tym wpisem jest już 16 000 komentarzy, gdzie o wiele więcej jest komentarzy krytycznych.

Covidianie uważają, że pomysł Bartosza Fiałka jest dobrym rozwiązaniem.

Jednak przeważają komentarze negatywne i internauci podkreślają, że opieka medyczna nie jest tak naprawdę darmowa, ponieważ każdy płaci składki zdrowotne.

Na przykład ktoś zapytał Bartosza Fiałka, co będzie w sytuacji, gdy zaszczepi się i pomimo tego również zachoruje, czy też będzie musiał płacić za leczenie – tu lekarz odpowiedział, że nie.

To oznacza, że jak się zachoruje po szczepionce, to jest to choroba, którą oczywiście będzie można leczyć za darmo, ale jak się zachoruje bez szczepionki, to już to jest choroba, za którą trzeba płacić.

W tym nie ma ŻADNEGO sensu, to zwykły terror, którym chcą nas zmusić do szczepienia szczepionką, która tak naprawdę nie została dobrze przebadana.

Inna osoba zapytała się pod postem lekarza Bartosza Fiałka, czy tak samo powinno być z innymi chorobami, które od nas zależą, czyli osoba z chorobą płuc – powinna płacić za leczenie, jeżeli paliła papierosy, a osoba otyła – powinna płacić za leczenie, ponieważ prowadziła niezdrowy styl życia?

Przecież niektórzy płacą składki, a i tak nie mogą skorzystać na czas z bezpłatnej opieki zdrowotnej, bo na wizytę czy zabieg trzeba czekać, np. pół roku, co w przypadku niektórych osób może doprowadzić do pogorszenia ich stanu zdrowia.

Wtedy taka osoba musi jeszcze raz zapłacić i udać się na wizytę prywatnie, np. do endokrynologa, kardiologa, okulisty czy też neurologa.

Jeszcze pozostaje jedna kwestia, jaką są szczepionki – czy danej osobie, która zaszczepi się, a pojawią się u niej powikłania poszczepienne, zostanie wypłacone odszkodowanie?

Na to pytanie lekarz Bartosz Fiałek nie odpowiada.

I co z osobami, które się zaszczepiły, miały powikłania poszczepienne i umarły?

Tu też nie ma odpowiedzi.

Czy jesteśmy ludźmi „wolnymi”, którzy mogą sami decydować o tym, czy się zaszczepią, czy też nie?

Prawo mówi, że tak.

To, dlaczego grozi się nam pomysłami o płaceniu za hospitalizację, jeżeli się nie zaszczepimy?

Czytaj także: ZMARŁ ZASZCZEPIONY LEKARZ, KTÓRY WYŚMIEWAŁ ANTYCOVIDOWCÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.