ANIMACJA DLA DZIECI OSTRZEGA, ŻE ŚWIAT UCIERPI, JEŚLI BILL GATES „ZNIKNIE”

Animacja dla dzieci, którą opublikowano na kanale YouTube w styczniu 2021 r., w przerażający sposób opowiada dzieciom, co by się stało, gdyby „bardzo szanowany” miliarder Bill Gates zniknął. W ten oto sposób system chce najmłodszym pokoleniom wpajać, że nasze życie zależne jest od decyzji i jestestwa globalistów „wielkiej elity”…

Opublikowana w styczniu, ale przyciągająca uwagę dopiero lutym animacja „Co jeśli Bill Gates zniknie?” przedstawia dwóch kreskówkowych mężczyzn oznaczonych jako „Czysta energia” i „Stowarzyszenie lekarzy”, płaczących po zniknięciu animowanej postaci Billa Gates, który przestaje dawać im stosy gotówki.

Dziwne wideo, oznaczone hasztagami #kids, #children i #education, ostrzega, że ​​świat ucierpi i stanie się znacznie gorszym miejscem, jeśli założyciel Microsoftu Bill Gates i inni miliarderzy znikną z naszej planety.

Film dalej ostrzega, że ​​Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest „największą prywatną fundacją charytatywną na świecie”, dzięki której „filantropia odnosi wielki sukces”.

Dlatego, gdyby Gates zniknął, inni miliarderzy również mogliby przestać przekazywać pieniądze na cele charytatywne, co oznaczałoby koniec działań charytatywnych.

Zniknięcie Gatesa może również doprowadzić do „uderzenia” w „wysiłki na rzecz ochrony klimatu”, co sprawi, że mogą powrócić paliwa kopalne.

Dalej narrator stwierdza ponuro, że Warren Buffett, słynny amerykański inwestor i inny miliarder, „bardzo tęskniłby za swoim najlepszym przyjacielem” – wtedy animowana postać Buffett’a siedzi na ławce i szlocha.

Animacja została opublikowana na skierowanym do dzieci kanale „AumSum Time” – wcześniej znanym jako „Smart Learning for All” – który ma ponad dwa miliony subskrybentów i prawie 600 milionów wyświetleń wszystkich swoich filmów.

Według LinkedIn kanał ma siedzibę w Indiach i został założony przez Chinmay Shah.

Chociaż komentarze do kontrowersyjnego filmiki na YouTube są wyłączone, użytkownicy Twittera nazwali wideo „bardzo przerażającym”  i „oburzającym”, tym bardziej że animacja skierowana jest do dzieci.

Inne filmy na tym kanale są równie przerażające i dziwaczne.

W animacji „A jeśli Elon Musk zniknie?” stwierdzono, że zniknięcie najbogatszego człowieka na świecie uczyni świat „biedniejszym”, a ludzie będą głodować.

Animacje umieszczone na kanale w przerażający sposób wpajają najmłodszemu pokoleniu zależność ludzkiego istnienia od decyzji i egzystencji globalistów-miliarderów na naszej planecie.

Bezapelacyjnie filmik te mają za zadanie przyzwyczaić dzieci i przygotować je do życia w Nowym Porządku Świata.

⇒ Czytaj także: „WIELKI RESET” TO INNA NAZWA „NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA” (NWO)

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.