TAJEMNICZE NOP, CZYLI CZYM SĄ NIEPOŻĄDANE ODCZYNY POSZCZEPIENNE?

NOP – Niepożądane Odczyny Poszczepienne – ten tajemniczo brzmiący termin został stworzony przez samych producentów szczepionek. Jest on używany głównie przez ludzi czerpiących korzyści z ich sprzedaży i dystrybucji oraz w środowiskach medycznych. Niestety to jedna z przyczyn powszechnie panującego przekonania, że szczepienia są bezpieczne.

A jedynymi objawami, jakie mogą po nich wystąpić, są: wysoka temperatura, wysypka, zaczerwienienie lub osłabienie.

Dlatego ta potoczna nazwa nie budzi żadnych obaw wśród rodziców, całkowicie przysłaniając im prawdę o groźnych powikłaniach.

Stanowi to główny strumień oślepiającego promienia w temacie szczepienia!

Doinformuj się, by zrozumieć, że NOP to nic innego jak: Niepożądane Oszustwo Poszczepienne!

Ciągłe powtarzanie w środkach masowego przekazu, że przypadki powikłań są łagodne, a poważniejsze ich skutki występują niezwykle rzadko, jest największym medycznym kłamstwem ostatnich lat.

Kłamstwem, które na stałe wrosło w nasze umysły i uśpiło czujność.

Powikłania poszczepienne to prawdziwa epidemia nowego wieku na skalę globalną.

Epidemia, która zabija tysiące niewinnych dzieci na całym świecie, a inne trwale okaleczone liczyć można w milionach.

Rodzice takich dzieci zaczynają się komunikować oraz wymieniać informacjami.

Powstają stowarzyszenia oraz prywatne fundacje.

[…] Ogólnopolskie stowarzyszenie wiedzy o szczepieniach STOP NOP (http://www.stopnop.pl/) to zaledwie ziarenko prawdy, które zasiane zostało przez matki poszkodowanych dzieci.

Na stronie stowarzyszenia znajdziemy wiele aktualnych i przydatnych informacji na temat szczepień oraz porady prawne dla rodziców mających problemy w przychodniach lub nieprzyjemności ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

[…] Na stronie http://vaccine-injury.info/ znaleźć można opinię wielu niezależnych i szanowanych ekspertów oraz inne poparte badaniami informacje na temat szkodliwości szczepień.

Największa, a zarazem bezcenna baza danych o powikłaniach znajduje się w Stanach Zjednoczonych: System Raportowania Niepożądanych Zdarzeń Poszczepiennych (VAERS – Vaccine Adverse Event Reporting System).

Elity wakcynologów, przekupni lekarze, pośrednicy sprzedaży oraz inni słabo doinformowani zwolennicy szczepionek z pewnością powiedzą: „To pasywny system wczesnego ostrzegania. Nie można traktować VAERS jako oficjalnej bazy udokumentowanych powikłań”; „Takie strony są niepewne i nie warto im wierzyć”; „W Internecie każdy może napisać co chce, nigdy nie wiadomo, czy to prawda”.

Typowe oślepianie, mydlenie oczu i odwracanie kota ogonem.

Nie daj się zwieść, to poważna strona rządowa wspierana przez Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (CDC): https://vaers.hhs.gov/index.

Jest ona dostępna dla wszystkich, a znaleźć tam można dokładnie opisane powikłania oraz jakie konkretne szczepionki są ich przyczyną.

To ponad 10 tysięcy rozmaitych przypadków zgłaszanych przez poszkodowane rodziny
każdego roku, ze śmiertelnymi włącznie.

Należy jednak pamiętać, że większość rodziców nie zgłasza nigdzie tego, co dzieje się z ich dzieckiem.

Baza VAERS to zaledwie 5–10% takich zdarzeń.

Zatem nietrudno sobie wyobrazić, jaka może być prawdziwa liczba powikłań.

*Są to fragmenty książki pt. GLOBALNE OŚLEPIENIE, której autorem jest Przemysław Siwacki (w całości do kupienia tutaj -> kliknij). Autor w dzieciństwie stoczył dramatyczną walkę ze śmiertelną chorobą. Dziś na podstawie własnych poszukiwań i analiz postanowił
opisać w prosty i zrozumiały otaczającą nas rzeczywistość, tak aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

**Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.