Jest to bardzo ważna informacja dotycząca holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiecie się z prasy ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. To depopulacja i ludobójstwo, na jaką skalę jeszcze nie widzieliście.

Wszystkie szczepionki są skażone, powodują autyzm i epidemię raka.

Do substancji szczepionek dodawany jest enzym nagalazy .

Enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia.

Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

Dzieci cierpią i ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy), spowodowany jest puchnięciem mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D.

Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę.

Takie dziecko będzie straszliwie płakać przez kilka godzin, lekarze oczywiście wmawiają Wam i mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!), zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf.

Nagalaza blokuje wytwarzanie białka. To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych.

Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe.

Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u autystycznych dzieci.

I UMIESZCZA się to w szczepionkach!

Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy.

Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Szczepionki, które wstrzykują Waszym dzieciom, POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzm!

Przypominam, że  to młody ludzki organizm.

Dzieci w tym wieku nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alergie itd.

To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają lekarzom.

„Szczepionki służą depopulacji”, stosowanej w skali całej planety.

Mam nadzieje, że wiecie … że zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D białko gdzie w 85% nastąpi poprawa, z czego dzieci i dorośli mogą być całkowicie wyleczeni z autyzmu!

Rezultaty zawsze się powtarzają w przypadku innych chorób, w tym także raka. Smutna wiadomość taka, że niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko zostały zamknięte bardzo szybko.

Elementarna zasada depopulacji brzmi:

“Uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły!”

autor: SEMJASE

Inne artykuły Semjase:

https://www.odkrywamyzakryte.com/sfera-ujawnienie-amnestia/

www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI