CZWARTY WYMIAR – SFERA – UJAWNIENIE – AMNESTIA

Nie wystarczy tylko przeskok na 4 poziom, gdyż trzeba się również do niego przygotować, dlatego tak wiele ludzi poprzez pole, które przekazujemy w Wasze umysły, teraz się rozbudza. Czas na ujawnienie. Ziemia i składniki planety – jest bardzo dużo nieorganicznych ciał o stałym stanie skupienia o charakterystycznym składzie chemicznym i krystalicznej strukturze.

Są cząstkami kosmicznego pyłu oraz cząsteczkami pierwiastków ułożonych w łańcuchy, warstwy i trójwymiarowe struktury.

Wpływają one na ukształtowanie terenu i tworzenie zasobów energetyczno-naturalnych.

Kamienie szlachetne

Wiele minerałów tworzy kryształy i kamienie szlachetne.

Diamenty, które składają się z atomów węgla i surytu, są najtwardszą substancją, która występuje na Ziemi.

Kwarc jest niezwykłym minerałem, który wchłania w siebie energię z otoczenia, czyli, innymi słowy, podlega programowaniu.

W dzisiejszych czasach energia, która Was otacza, jest wysoce chaotyczna i często niekorzystna dla organizmów żywych.

Otacza Was notoryczny smog elektromagnetyczny, ponieważ obecna cywilizacja funkcjonuje głównie na podstawie elektroniki.

Otaczają Was energie wielu, najczęściej negatywnych, emocji innych osób, różnorakie myślo-kształty i wibracje, które często kumulują się w otaczającej przestrzeni i nawarstwiają.

To wszystko wpływa zarówno na organizm, mózg, cały układ nerwowy oraz energetyczny, jak i na wszelkie przedmioty, rośliny, a także zwierzęta.

Trwa batalia, cicha batalia o planetę

Pewna cześć nacji nie godzi się na taką ingerencję, aby kontrolować Was za pomocą nanoidów, nanotechnologii, pól elektromagnetycznych, nanochipów i zrobić z Was posłusznych niewolników.

Temu, co się dzieje bacznie przyglądają się także rasy, które asymilują się z ludźmi i nie chcą też pozwolić na taką ingerencję.

Istoty, będące na 3 poziomie oraz inne rasy i nacje, które zamieszkują pod powierzchnią planety, są przeciwne tak masowemu działaniu na tak masową skalę.

Obecnie planeta dysponuje polem ochronnym, które otacza ziemię.

Jeśli nastąpi moment dość krytyczny, to zastosujemy proces AMNESTIA i zniwelujemy działania Waszych rządów, aby spokojnie przygotować planetę do przeskoku na 4 poziom.

Zależy nam, aby Wasz gatunek rozwijał się według praw kreacji wszechświata, gdyż inaczej zakłóci to rezonans istnienia, która ma nieobliczalne skutki nie tylko dla Waszej Nacji.

Celem tej sfery jest zakończenie tyranii na Ziemi

Zakończenie tajnego rządu Ziemskiego, który kieruje Babilońskim monetarnym magicznym systemem niewolniczym, to również sprowadzenie na Ziemię technologii wolnej energii, sprowadzenie zaawansowanych technologii medycznych, które mogą wyleczyć absolutnie wszystko oraz oczyszczenie środowiska.

Technologie te z dnia na dzień załamałyby obecny system finansowy, który stałby się niepotrzebny.

Ujawnienie nastąpi przy Amnestii, a będzie to Ujawnienie wszystkich przestępstw przeciw ludzkości, których dopuściły się elity.

Takie są cele i one zostaną zastosowane.

Są to pola, które rezonują z helisami DNA tych istot.

Dla nich jest to obezwładniające, ponieważ w każdej chwili nastąpi Ujawnienie.

W DNA zapisana jest każda sekunda/chwila/emocja istnienia.

W momencie aktywacji DNA uzyskam do nich dostęp.

Zacznie się proces ujawniania, czyli tzw. amnestia.

DNA działa na poziomie kwantowym.

To oznacza, że będę połączona z tym, co było, jest i będzie.

Będę miała dostęp do głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych Waszych władców, którzy popierają tyranię na Ziemi.

Zabójcze dla władców tego świata są oczywiście jak religie, a także politycy, naukowcy i to wszystko dosłownie!

Z takim potencjałem, jaki uruchomiony zostanie podczas Ujawnienia-Amnestii w tym polu na poziomie kwantowym przetwarzania informacji i to w całym znaczeniu tego słowa, to żaden autorytet nie będzie miał na to wpływu.

W tym okresie bardzo mocno nastąpi dezinformacja.

Będzie zamieszanie w świecie, które uzurpowało sobie prawo do władzy nad światem, przekłamując biblijne teksty w celu kontroli.

Oni są odpowiedzialni za utworzenie religii i uzurpowanie sobie władzy na świecie oraz do Waszych ciał przypisując je do certyfikatu urodzenia.

Każda emocja, chwila, myśl, które zostały/są/będą wytworzone w oceanie świadomości przez wszystkie żywe istoty, planety, układy słoneczne, galaktyki, wszechświaty i ostatecznie wszystko trafi z powrotem jako informacja do istnienia.

Pamiętajcie, że jesteście cząstką istnienia i macie pełne prawo do wiedzy, do Waszej genezy istnienia i możliwości do kreowania swojej rzeczywistości.

Obecnie rządzącym Elitom nie jest na rękę, abyście wiedzieli o takich rzeczach, ponieważ nieświadomy umysł to podatny umysł.

Jesteście jak pojedyncza kropla wody wyjęta z oceanu nieskończoności, ale też posiadacie te same właściwości co cały zbiornik, a jednak jesteście oddzielni w swojej wyjątkowości.

Macie prawo, aby odzyskać zdolność do zauważania tej oczywistości, a Wasza percepcja wzrasta, ponieważ wszystko, włącznie z Wami, jest nierozerwalnie połączone.

Aktywacja DNA następuje poprzez dostarczenie energii do Waszego układu meridian oraz ściągnięciu pieczęci z czakr.

DNA działa na poziomie kwantowym.

Oznacza to, że jesteście połączeni z tym, co było, jest i będzie.

Po prostu musicie oczyścić się z głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych, które mówią Wam, co jest możliwe, a co nie i zostały one Wam wpojone na przestrzeni lat.

Chciałabym, abyście zrozumieli, że wszystko, czego szukacie, jest w Was, gdyż jesteście chodzącym Wszechświatem.

Jesteście wielowymiarowymi istotami.

Nie potrzebujecie trenerów od rozwoju personalnego, poradników lub innych wyuczonych schematów działania, które mają sprawić, że otworzycie się na świat i w końcu zaczniecie żyć bez strachu i obawy przed tym, co powiedzą inni.

Strach nie jest emocją, ale jest skierowany przeciwko Wam.

Jest używany przez MASONÓW, Reptilian i Draconian z konstelacji Syriusz A/B oraz przez pewne cywilizacje z Oriona, abyście zamknęli się w sferze komfortu i codzienności, a także, abyście służyli im, emanując niskimi wibracjami, które następnie zbierają tak jak plony i zasilają swoją żądzę kontroli.

Na pewno słyszeliście powiedzenie: „Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.

We wszechświecie jest podobnie, tylko że chodzi o energię.

Zawsze o nią chodzi!

Każda emocja i wibracja, którą zaprojektujecie, wróci do Was zwielokrotniona.

Skok technologiczny, na który natrafiliście jako cywilizacja w ostatnich stu lat oraz pewne nowinki technologiczne, które zostały udostępnione przez obce cywilizacje, miały w pewien sposób opóźnić Przeskok Cywilizacyjny do Świadomości 4/5D.

Gadżety elektroniczne oraz pogoń za rzeczami materialnymi odciągają uwagę od eksploracji Waszego rozwoju, ale niestety nie umiecie rezonować z nową technologią.

Siłą rzeczy jesteście praktycznie nieustannie zanurzeni we wszelkiego rodzaju promieniowaniu oraz wielu innych nakładających się częstotliwościach.

Jeśli używacie mikrofali, to przestańcie, ponieważ ona niszczy Wasze świetliste ciało.

Wszystkie informacje i kody świadomości dla Waszego DNA są w świetle.

Przebywanie na słońcu bardzo poprawia samopoczucie.

Dlatego, jeżeli macie program, który mówi o tym, że przebywanie na słońcu szkodzi albo że nie wolno patrzeć się na słońce, ponieważ zepsujecie sobie wzrok, to odstawcie to na półkę z bajkami i mitami sztucznego świata.

Jesteście świetlistymi istotami.

PAMIĘTAJCIE O TYM!

Autor: Semjase

Inne artykuły tego autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.