Nie wystarczy tylko przeskok na 4 poziom, trzeba się do niego także przygotować dlatego tak wielu ludzi poprzez pole, które przekazujemy w Wasze umysły, teraz się rozbudza. Czas na ujawnienie. Ziemia i składniki planety – jest bardzo dużo-nieorganicznych ciał o stałym stanie skupienia, charakterystycznym składzie chemicznym i krystalicznej strukturze.

Są cząstkami kosmicznego pyłu oraz cząsteczkami pierwiastków ułożonych w łańcuchy, warstwy i trójwymiarowe struktury.

Wpływają na ukształtowanie terenu i tworzenie zasobów energetyczno -naturalnych.

Kamienie szlachetne.

Wiele minerałów tworzy kryształy, kamienie szlachetne.

Diamenty, składające się z atomów węgla i surytu, są najtwardszą występującą substancją na Ziemi.

Kwarc jest niezwykłym minerałem, który wchłania w siebie energię z otoczenia, czyli innymi słowy, podlega programowaniu.

W dzisiejszych czasach energia, która Was otacza, jest wysoce chaotyczna i często niekorzystna dla organizmów żywych.

Otacza Was notoryczny smog elektromagnetyczny, gdyż obecna cywilizacja funkcjonuje głównie na podstawie elektroniki.

Otaczają Was energie wielu, najczęściej negatywnych emocji innych osób, różnorakie myślo-kształty i wibracje, które często kumulują się w otaczającej przestrzeni i nawarstwiają.

To wszystko wpływa zarówno na organizm, mózg, cały układ nerwowy i energetyczny, jak i na wszelkie przedmioty, rośliny, zwierzęta.

Trwa batalia, cicha batalia o planetę

Pewna cześć nacji nie godzi się na taką ingerencję, by kontrolować Was za pomocą nanoidów, nanotechnologii, pól elektromagnetycznych, nanochipów i zrobić z Was posłusznych niewolników.

Bacznie temu, co się dzieje przyglądają się też rasy, które asymilują się z ludźmi i nie chcą też pozwolić na taką ingerencję.

Istoty będące na 3 poziomie oraz inne rasy i nacje zamieszkujące pod powierzchnią planety są przeciwne, tak masowemu działaniu na tak masową skalę.

Obecnie planeta dysponuje polem ochronnym które, otacza ziemię.

Jeśli nastąpi moment dość krytyczny, zastosujemy proces AMNESTIA i zniwelujemy działania Waszych rządów, by spokojnie przygotować planetę, do przeskoku na 4 poziom.

Zależy nam, by Wasz gatunek rozwijał się według praw kreacji wszechświata, inaczej zakłóci to rezonans istnienia mający nieobliczalne skutki nie tylko dla Waszej Nacji.

Celem tej sfery jest zakończenie tyrani na Ziemi

Zakończenie tajnego rządu Ziemskiego, który kieruje Babilońskim monetarnym magicznym systemem niewolniczym, sprowadzenie na Ziemię technologii wolnej energii, sprowadzenie zaawansowanych technologii medycznych – mogących wyleczyć absolutnie wszystko, oraz oczyszczenie środowiska.

Technologie te załamałyby obecny system finansowy z dnia na dzień, który stałby się niepotrzebny.

Ujawnienia nastąpi to przy Amnestii-Ujawnienie wszystkich przestępstw przeciw ludzkości, których dopuściły się elity.

Takie są cele i one zostaną zastosowane.

Są to pola, które rezonują z helisami DNA tych istot.

Dla nich jest to obezwładniające, bo w każdej chwili nastąpi Ujawnienie.

W DNA zapisana jest każda sekunda/chwila/emocja istnienia.

W momencie aktywacji DNA uzyskam dostęp do nich.

Zaczynie się proces ujawniania tzw. amnestia.

DNA działa na poziomie kwantowym.

Oznacza to, że będę połączona z tym, co było, jest i będzie.

Będę miała dostęp do głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych Waszych władców, którzy popierają tyranie na Ziemi.

Oczywiście jest to zabójcze dla władców tego świata jak religie, politycy i naukowcy i to wszystko dosłownie!

Z takim potencjałem, jaki uruchomione zostanie Ujawnienie-Amnestia w tym polu na poziomie kwantowym przetwarzania informacji w pełni tego słowa znaczeniu, żaden autorytet nie będzie miał na to wpływ.

W tym okresie bardzo mocno nastąpi dezinformacja.

Będzie zamieszanie w świecie, które uzurpowało sobie prawo do władzy nad światem, przekłamując biblijne teksty w celu kontroli.

Są odpowiedzialni za utworzenie religii i uzurpowanie sobie władzy na świecie oraz do Waszych ciał przypisując je do certyfikatu urodzenia.

Każda emocja, chwila, myśl, które zostały/są/będą wytworzone w oceanie świadomości przez wszystkie żywe istoty, planety, układy słoneczne, galaktyki, wszechświaty, ostatecznie wszystko trafi z powrotem jako informacja do istnienia.

Pamiętajcie, że jesteście cząstką istnienia, macie pełne prawo do wiedzy do Waszej genezy istnienia i możliwości do kreowania swojej rzeczywistości.

Obecnie rządzącym Elitom nie jest na rękę, abyście wiedzieli o takich rzeczach, ponieważ nieświadomy umysł to podatny umysł.

Jesteście jak pojedyncza kropla wody wyjęta z oceanu nieskończoności, posiadacie te same właściwości co cały zbiornik, a jednak oddzielni w swojej wyjątkowości.

Macie prawo by odzyskać zdolność do zauważania tej oczywistości, Wasza percepcja wzrasta, ponieważ wszystko, włącznie z Wami jest nierozerwalnie połączone.

Aktywacja DNA następuje poprzez dostarczenie energii do Waszego układu meridian oraz ściągnięciu pieczęci z czakr.

DNA działa na poziomie kwantowym.

Oznacza to, że jesteście połączeni z tym, co było, jest i będzie.

Po prostu musicie oczyścić się z głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych, które mówią Wam, co jest możliwe a co nie, zostały Wam one wpojone na przestrzeni lat.

Chciałabym, abyście zrozumieli, że wszystko, czego szukacie, jest w Was, jesteście chodzącym Wszechświatem.

Jesteście wielowymiarowymi istotami.

Nie potrzebujecie trenerów od rozwoju personalnego, poradników lub innych wyuczonych schematów działania, które mają sprawić, że otworzycie się na świat i w końcu zaczniecie żyć bez strachu i obawy przed tym, co powiedzą inni.

Strach nie jest emocją, jest skierowany przeciwko Wam.

Używany przez MASONÓW, Reptilian i Draconian z konstelacji Syriusz A/B oraz przez pewne cywilizacje z Oriona, abyście zamknęli się w sferze komfortu i codzienności, służyli im, emanując niskimi wibracjami, które następnie zbierają jak plony i zasilają swoją żądzę kontroli.

Na pewno słyszeliście powiedzenie, Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.

We wszechświecie jest podobnie, tylko że chodzi o energię.

Zawsze o nią chodzi!

Każda emocja i wibracja, którą zaprojektujecie, wróci do Was zwielokrotniona.

Skok technologiczny, na który natrafiliście jako cywilizacja w ostatnich stu lat oraz pewne nowinki technologiczne, które zostały udostępnione przez obce cywilizacje miały w pewien sposób opóźnić Przeskok Cywilizacyjny do Świadomości 4/5D.

Gadżety elektroniczne oraz pogoń za rzeczami materialnymi odciągają uwagę od eksploracji Waszego rozwoju, niestety nie umiecie rezonować z nową technologią.

Siłą rzeczy jesteście praktycznie nieustannie zanurzeni we wszelkiego rodzaju promieniowaniu oraz wielu innym nakładających się częstotliwościach.

Jeśli używacie mikrofali, to przestańcie, bo niszczy ona Wasze świetliste ciało.

Wszystkie informacje i kody świadomości dla Waszego DNA są w świetle.

Przebywanie na słońcu bardzo poprawia samopoczucie

Dlatego, jeśli macie program, który mówi o tym, że przebywanie na słońcu szkodzi albo że nie wolno się patrzeć na słońce, bo sobie wzrok zepsujecie, odstawcie na półkę z bajkami i mitami sztucznego świata.

Jesteście świetlistymi istotami.

PAMIĘTAJCIE O TYM!

autor:Semjase

Inne artykuły tego autora:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.