UJAWNIENIE I TRANSFORMACJA ETERYCZNA – POLSKA SIĘ BUDZI!

Watykan to nadal Imperium Rzymskie, a Imperium Rzymskie jest kontynuacją starożytnego Imperium Egipskiego, a to z kolei jest kontynuacją pozaziemską, czyli tzw. królewską rasą gadzią Imperium Babilońskiego. Imperia te przez tysiąclecia zarządzają i programują ludzi na niewolników za pomocą religii oraz nowych metod obecnej nanotechniki.

Ta programująca matryca jest dostosowana do danej epoki jako kontrola populacji ludzkiej na tej planecie.

Głównym kodem programującym gatunek ludzki w aktualnym obiegu ewolucyjnym jest symbol piramidy oraz numerologia trzy.

Wytyczne ujawnienia dotyczą biskupów polskich, DLACZEGO UKRYWACIE PRZED NARODEM POLSKIM FAKTY DOTYCZĄCE PRAWDZIWYCH KORZENI NARODU POLSKIEGO?

Od 1050 lat ukrywacie przed Narodem Polskim, że są ONI starożytnym, antycznym wielkim imperium z XVIII wieku przed Waszą erą! – dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie…

Ukrywacie Linie krwi Polaków oraz Gwiezdny genotyp tego Narodu.

Ujawnienie, Polska się budzi

Zmienia się stan świadomości Ziemian, a TRANSFORMACJA ETERYCZNA rozpoczęła się w 2012 do 2038, natomiast TRANSFORMACJA ETERYCZNA Polski rozpoczęła się w 2015 do 2025.

czas-ujawnienia.jpg
fot.depositphotos.com

To przebieg wzniesienia częstotliwości jest Transformacją w rzeczywistościach równoległych i wielowymiarowej Ziemi.

Energia astralna

Dobrze znam wielowymiarową sygnaturę energetyczną Polaków.

Pamiętajcie, że na planie astralnym nadal trwa wojna z oczekiwanymi skutkami na planie fizycznym.

W tym przypadku to połączenie ciała energetycznego z fizycznym…, a także trwa manipulacja i niszczenie, z kolei zmiana na energetycznym pułapie daje widoczny skutek na fizycznym polu istnienia.

Gdy pole magnetyczne jest większe, to wszystkie żywe istoty są większe, a ich życie fizyczne jest dłuższe.

Materia ma swoje prawa i określony czas życia, czyli moc utrzymywania się w skupieniu, a to dzięki połączeniu wirami pierwiastków i elementów.

Na ziemi są ludzie, których nie można zabić, ale nie dlatego, że są nieśmiertelni, a dlatego, że mają bardzo silne pola ochronne i aurę o bardzo wysokiej wibracji energetycznej, która jest dużo wyższa od przeciętnego człowieka.

Wejście w takie pole przez agresora ZAWSZE spowoduje zmiany, a nawet śmierć na polu fizycznym.

Ci ludzie urodzili się normalnie na ziemi, jak wszyscy inni, ale ich Dusze-Symbionty pochodzą z wyższych wymiarów.

wymiar-astralny.jpg
foto.depositphotos.com

Pomimo obniżenia energii swojej wcielonej Iskry Życia/duszy dla możliwości urodzenia się na ziemi (co jest absolutnie konieczne, żeby żyć w wymiarze o niższej wibracji), to i tak na planie astralnym zachowują cały czas swoją wysoką wibrację.

To Oni zawsze mają bardzo silną ochronę (gwarancję nietykalności), aby mogli zrealizować plan pomocy ludziom w momentach zagrożenia istnienia życia na ziemi.

Zawsze na ziemi są tacy ludzie, którzy w czasach przekroczenia wymiaru/ewolucji, walczą z ludźmi o przejęcie ich świadomości i ziemi przez wrogie im opcje.

To oni realizują plany wyższego wymiaru w trakcie swoich anonimowych ludzkich żyć.

Bycie anonimowym to konieczność dla ich bezpiecznego i spokojnego działania.

Oni poprzez swoją pracę podnoszą wibracje ziemi, aktywują miejsca mocy, zdejmują blokady z ziemskich czakramów i wielu innych miejsc.

Pracują dla globalnego dobra ludzkości po to, aby częstotliwość wysłana przez Waszych ciemiężycieli i oprawców została zdezaktywowana.

Co oznacza sygnatura energetyczna?

Sygnatura energetyczna to Częstotliwość.

Oczywiście nie otwiera ona żadnych drzwi, ale istnieje.

Chodzi o Waszą manipulację falami.

Chodzi tu o najdłuższy nerw błędnika, który otoczony jest błoną energetyczno-astralną i o określony rodzaj dźwięku, a raczej kompozycję określonych częstotliwości w emitowanym dźwięku, który już został użyty oraz wyemitowany przez rządców.

Wysłany sygnał, po zatoczeniu kręgu wokół ziemi, wróci do źródła, czyli miejsca emisji, a to zaskoczy BARDZO, ale to BARDZO tych, co wypuścili tę częstotliwość.

Oczywiście po części spełni swoje zadanie, lecz wróci niezmiernie wzmocniony do nadawców, rozbije na pył to, czego najbardziej nie chcieli zniszczyć.

Częstotliwością można zrobić wszystko – zarówno powołać do życia, jak i unicestwić.

Matryca i Kod Życia

LUDZKOŚĆ jest nie do pokonania, dopóki nie zostanie zniszczona jej MATRYCA ŻYCIA…

KOD ŻYCIA to energetyczny zapis i istnieje on w przestrzeni ponadastralnej, jest też niezniszczalny, lecz matryca astralna dla trzeciego wymiaru ma swoją lokalizację również w astralu.

Ma konkretny zapis wibracyjny i dana częstotliwość to energia bioplazmy oraz samoświadomość, jak każdy z Was poza ciałem.

matryca-życia.jpg
foto.depositphotos.com

Kontakt możliwy jest mentalnie, ale zbliżenie się do niej i to jeszcze w celu zniszczenia jest ewidentnym samobójstwem.

Nie ma czegoś takiego, żeby mogła być zniszczona oraz manipulowana, ponieważ zostałoby zniszczone życie na ziemi.

Pole magnetyczne

Podnosząca się wibracja ziemi na pole magnetyczne ma wpływ na wszystkie pola informacyjne, a także tworzy w ich dotychczasowych zmienionych programach dysonanse, czyli zaburzenia w przepływie informacji.

Wszystkie zmiany genetyczne/informacyjne w wyższym polu magnetycznym dekodują się i wracają do swojej pierwotności sprzed zmienionego wpisu, gdy podwyższa się pole magnetyczne.

Jeśli pole magnetyczne ziemi uzyskuje 50% swojej pierwotnej mocy, to wszystkie wpisane na jego tle zmienione programy, tracą moc swojego działania, zaczynają się kasować, a także tracą zasilanie.

Wszystko, co nadpisane straci moc (opryski, chemtrails czy nanotechnologia).

Obecny wymiar to zmanipulowana rzeczywistość z niepełną wiedzą oraz obniżoną częstotliwością światła i wibracji materii.

Była i jest ona cały czas sztucznie utrzymywana w zaprojektowanych technicznie parametrach energetycznych, które blokowały możliwość zmian, czyli ewolucję.

„Elita” władzy, która utrzymuje te zmienione koordynaty ziemi przez dziesiątki tysięcy lat, dokładnie zna czas możliwości tych zmian… oraz LUDZI, którzy urodzą się, żeby umożliwić ich dokonanie, czyli czas i sposób powrotu do pierwotności ustawienia.

Oni przygotowali się perfekcyjnie we wszystkich sektorach życia, żeby je zablokować i nie dopuścić do zaistnienia.

W tym perfidnym planie wykorzystywana jest empatia i brak wiedzy LUDZI oraz nieprzepracowane emocje ezoterycznego środowiska i ludzi, którzy konkurują ze sobą o swoje priorytety wiedzy.

Są to podstawowe elementy wykorzystywane przeciwko środowisku rozwoju eteru…

Niestety ezoterycy nie szukają wspólnych mocnych stron, a jedynie starają się znaleźć słabe strony drugiej osoby, żeby na pomniejszeniu jej wywyższyć siebie i cała ta grupa (może nie całkiem wszyscy, ale większość ludzi) jeszcze nie zrozumie, czym naprawdę jest rozwój duchowy i astralno-eteryczny, jakie znaczenie mają poszczególne elementy wiedzy jako całość wspólnej mocy.

Moc człowieka w człowieku

WSZYSTKO POWINNO BYĆ ANALIZOWANE I WERYFIKOWANE, A TAKŻE ZROZUMIANE.

Co jest przed Wami najbardziej ukrywane, czego boją się najbardziej elity władzy, co chcą zniszczyć za wszelką cenę, a czego LUDZIE nie mają odwagi zrozumieć?

TO WY SAMI… NIEPOWTARZALNA WIELKOŚĆ I MOC CZŁOWIEKA. WIEDZA W NIM O NIM, O CAŁYM ISTNIENIU ŻYCIA JEST W WAS. W WASZYM WNĘTRZU!!!!

Kto szuka na zewnątrz, ten znajdzie złudzenia i mnóstwo prawdopodobnych, ale nie prawdziwych wersji prawdy.

CAŁA PRAWDA i CAŁA WIEDZA wszystkie możliwości ewolucji SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W CZŁOWIEKU…

W JEGO SYSTEMIE ENERGETYCZNYM ORAZ W JEGO SYSTEMIE BIOLOGICZNYM ŻYCIA.

moc-człowieka.jpg
foto.depositphotos.com

Zatem, o co chodzi w tym wszystkim elitom władzy?

Chodzi im o nieujawnienie człowiekowi wiedzy O MOCY CZŁOWIEKA.

O odwrócenie jego uwagi od siebie, od swojego wnętrza i przekierowanie jej na wszystko, co jest zewnętrzne i nim nie jest…

O obniżenie pola magnetycznego ziemi, a także o obniżanie osobistej wibracji LUDZI, ponieważ ono i ona AUTOMATYCZNIE otwierają przed Wami Waszą osobistą przestrzeń wiedzy i mocy (nikt Wam już swojej ciemnoty nie wciśnie).

Każdy ODCZYTUJĄC INFORMACJE, ODCZUJE, CO JEST PRAWDĄ, A CO NIĄ NIE JEST.

Podwyższone pole magnetyczne ziemi wyniesie Was w wyższe rejony kosmosu, na jej magnetycznej osi, przesuwając ją w wyższe pola wibracyjne, czyli biopole oraz inny dźwięk i większą jasność biofotonów.

Proces włączenia pierwotnych koordynatów z przesunięciem osi magnetycznej ziemi do pierwotnego ustawienia (co dzieje się i jest potwierdzane naukowo) przywraca możliwość powrotu ustawienia PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA, CZYLI PRZEJŚCIA BIOENERGII PRZEZ PIERWOTNĄ MATRYCĘ ŻYCIA.

To z kolei oznacza spalenie wszystkiego jej energią, co nie jest jej pierwotną projekcją albo rozpuszczenie wszystkiego w jej świetle i dźwięku, co nim nie jest i ma zaciemnienia oraz niższą wibrację.

Do realizacji tych zdarzeń niezbędny jest TYLKO JEDEN ELEMENT…, czyli PODWYŻSZONA ENERGIA POLA MAGNETYCZNEGO LUDZI ORAZ ZIEMI… i nic więcej.

Tylko LUDZIE, którzy żyją na ziemi, czyli wcielone Iskry Życia, mają moc czynienia tych zmian sami sobą, swoją osobistą energią życia, czyli scaleniem swoich Iskier Życia o wyższym już potencjale w wielkie magnetyczne biopole ziemi.

Zatem o zablokowanie WAS, a także MOCY i WIEDZY w Was toczy się ta cała hybrydowa wojna, a tym razem o przekierowanie Waszej uwagi w inną stronę i zatrzymaniu jej tam strachem.

Ma to doprowadzić do tego, abyście nie mogli podnieść swojego pola magnetycznego, abyście nie poznali swojej mocy, abyście nie zaczęli wspólnie działać.

Co możecie i powinniście zrobić TERAZ?

Przede wszystkim przestać walczyć ze sobą o priorytet fragmentów Waszej wiedzy i połączyć ją logicznie w całość, wyciągnąć wnioski i przekierować uwagę na siebie oraz swoje życie.

Zrozumieć i pokochać siebie TAKIM, JAKIM JESTEŚCIE oraz starać się zrobić wszystko, co jest możliwe dla siebie i to najlepiej, jak to jest możliwe…

Nie dla innych, a dla siebie.

Dopiero, jak staniecie się mocną częścią całości, czyli najlepszą, jak to jest możliwe, a całość przemienia się w doskonałość.

Ze słabych i byle jakich cząstek całość nie będzie dobrej jakości… – pora to zrozumieć.

O tym fakcie doskonale wiedzieli i wiedzą twórcy NWO, dlatego poprzez grupy do zadań specjalnych usiłowali wyeliminować i pozabijać największą ilość prekursorów pozytywu, jak jest to możliwe.

Oni doskonale wiedzieli, że „ISKRA ŚWIATOWYCH ZMIAN” wyjdzie z Polski i wiadomo, że będzie to z grup rozwoju eteryczno-duchowego.

Dlatego po pierwsze usiłowali zniszczyć je od środka poprzez wprowadzenie dezinformacji i podziału, a po drugie przez ingerencje w plan energetyczny, aby zrobić wiele rzeczy w sposób niewidzialny i nieidentyfikowalny dla większości.

Właśnie do tego był niezbędny kontakt fizyczny z CZŁOWIEKIEM, ponieważ umożliwiał on dotarcie do jego ciał subtelnych przez stworzoną fizycznie nić energetycznego dotyku.

To jest naprawdę bardzo obszerny i wieloaspektowy temat, który UJAWNIAM.

Szkoda, że ludzie nie starają się go zrozumieć prawdziwie i wieloaspektowo, gdyż większość zamyka się w swojej niepełnej wiedzy.

Autor: Semjase

CHINY, 5G I KORONAWIRUS – ELEMENTY UKŁADANKI ŁĄCZĄ SIĘ W CAŁOŚĆ

Inne artykuły Semjase:

https://www.odkrywamyzakryte.com/sfera-ujawnienie-amnestia/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.