WIELOWYMIAROWOŚĆ I PODRÓŻE ASTRALNE DZIĘKI AKTYWACJI DNA

Drogi czytelniku nadszedł czas, aby podzielić się z Tobą technikami i ćwiczeniami w celu Aktywacji Twojego DNA na poziomie wielowymiarowym. Wyjaśnię Ci także, w jaki sposób bezpiecznie podróżować używając swojego astralnego ciała. Czas przypomnieć sobie Kim tak naprawdę Jesteś oraz opuścić plansze gry systemu dominacji i kontroli. Wieki karmienia nieświadomych umysłów kłamstwami starego świata dokonywanymi przez „pseudo elity” dobiegł końca. Ich schematy działań, manipulacji informacjami, implikowaniem fałszywych wzorców wierzeń oraz eksperymentami mającymi na celu odseparowanie Cię od twojego strumienia światła, zostały już zauważone oraz zdemaskowane na wszystkich liniach czasu. Czas Nowej Ery jest w tu i teraz.

Piszę ten artykuł, aby pomoc Ci odzyskać to, co twoje, prawdziwe i pierwotne.

Prawdę, która zapisana jest w Twoim DNA, do której masz dostęp z czasu tu i teraz inaczej mówiąc z czasu 0.

Najwyższy czas przywrócić swoje naturalne zdolności, do telepatycznych kontaktów, podroży do innych wymiarów i eksploracji swoich przyszłych i przeszłych pokoleń.

Wiedz Mój Drogi czytelniku że Jesteś wielowymiarową istotą, żyjesz symultanicznie na wielu rzeczywistościach i płaszczyznach.

W swoim DNA masz zapisana pamięć swoich wszystkich doświadczeń ze wszystkich strumieni czasu, planet, układów słonecznych, galaktyk, wszechświatów, przestrzeni oraz wymiarów, na których egzystujesz.

Manipulacja informacjami, ukrywanie prawdziwych informacji przez garstkę istot, usuwanie rzetelnych informacji w ciągu tysięcy lat, nadpisywanie historii przez zwycięzców, programowanie religijne, rządzą kontroli nad większością, nawracanie mieczem i krwią niewinnych, oraz głęboki materializm.

Wszystko to spowodowało, że większość ludzi zapomniała, w jaki połączyć się ze źródłem.

Zapomniała, o co tutaj naprawdę chodzi.

 

wielowymiarowość.jpg
fot.depositphotos.com

 

Jako gatunek borykamy się z amnezją spowodowana przez kontrakt, który zawarłeś, inkarnując się na Gaję.

Zacząłeś to życie, bez wspomnień o tym, Kim Jesteś, abyś poprzez swoje własne doświadczenia odnalazł drogę do prawdziwego Niebiańskiego Domu, przechodząc przez złote wrota, znajduje się w Twoim Sercu.

Zdradzę Ci techniki oraz podzielę się ćwiczeniami, w jaki sposób połączyć wszystkie aspekty swojej wielowymiarowej istoty i zacząć doświadczać pełni swojego Boskiego Majestatu.

Obudzić w Sobie energie Prime Creatora

Jako cząstka Boga, masz do tego pełne prawo, aby doświadczać swojego nielimitowanego potencjału.

Podzielę się z Tobą informacjami, w jaki sposób obudzić naturalne zdolności do postrzegania wielowymiarowego oraz jak odzyskać swoje wspomnienia i połączyć się ze swoimi przeszłymi i przyszłymi pokoleniami, oraz duchowymi przewodnikami.

Wyjaśnię Ci także, w jaki sposób zintegrować cale spektrum Swojej Istoty, byś przypomniał sobie o swoim prawdziwym Boskim dziedzictwie, do którego masz dostęp z czasu Tu i Teraz.

Żyjemy w czasach betonowej dżungli, otoczeni nieustannie przez niższe wibracje, jak i oddziaływanie technologii.

W celu połączenia swoich wszystkich aspektów duszy, przywrócenia swoich wspomnień oraz połączenia się z ciałem astralnym niepotrzebna jest tak gorliwa praca i zaangażowanie, jakim wykazują się tybetańscy mnisi.

 

tybetańscy-mnisi.jpg
fot.depositphotos.com

 

Połączenie z ciałem astralnym podczas samej medytacji wymaga skumulowania potężnej ilości energii, aby potocznie wyjść z ciała.

Z racji tego, że trudno pozwolić sobie na podobny styl życia jak istoty odosobnione w klasztorach, których całe życie jest oparte na praktykach, dzielę się podstawowymi metodami i technikami umożliwiającymi przywrócenie połączenia z ciałem astralnym na porządku dziennym poprzez sen oraz w jaki sposób aktywować dodatkowe nici DNA i uzyskać dostęp do Wyższej/Chrystusowej Świadomości.

Zrozum, mój Drogi Czytelniku, że sen jest niesamowicie ważnym elementem na drodze do połączenia się ze swoim Higher Selfem w celu eksploracji przyszłych i przeszłych pokoleń oraz do wszelkiego rodzaju kontaktów z innymi istotami..

Ciało astralne znajduje się dosłownie w twoim brzuchu.

Niezwykle istotne jest przywrócenie flory bakteryjnej do swojej naturalnej postaci.

Pozbyciu się wszelkiego rodzaju resztek jedzenia, bakterii, które oddziałują na Ciebie przez czas i przestrzeń.

Dla wyjaśnienia dodam, że jeżeli nigdy nie robiłeś oczyszczania jelit, w dalszym ciągu posiadasz resztki bakterii, które głęboko oddziałują energetycznie z poziomu śluzu na twoją świadomość, nawet z czasu, kiedy miałeś 4 lata.

To jest niezwykle ważne, aby zadbać o swoją florę bakteryjną, oczyścić swoje jelita, zrobić lewatywę, dogłębnie wypłukać żołądek, uzyskał PH organizmu na poziomie 6.5, abyś mógł doświadczać prawdziwego połączenia ze swoim Ciałem Astralnym.

Umożliwi to zamknięcie portali energetycznych, do których mogą mieć dostęp inne istoty, które chcą czerpać z ciebie energię i wpływać na twoją świadomość.

 

ciało-astralne.jpg
fot.depositphotos.com

 

Biologiczny skafander odgrywa niezwykle istotną rolę, jest ono świątynią dla twojej istoty, należy o nie dbać i należycie je pielęgnować.

Przechowuje ono umiejętności do połączenia się z ciałem astralnym oraz szereg innych umiejętności.

Dlatego też tak ważne jest zadbanie o własne ciało i dietę.

Należy pic dużo czystej wody, najlepiej programować ją przed wypiciem generując uczucie miłości z czakry serca, to samo tyczy się jedzenia.

Im wyższa wibracja jedzenia, tym łatwiejsze i lepsze połączenie, które prowadzi do indywidualnych doświadczeń.

Gotowanie dla siebie samego z intencją wewnętrznej transformacji, oczyszczenia, połączenia i wzrostu, to jedna z najwspanialszych rzeczy, które możesz dla siebie zrobić.

W ten sposób kodujesz swoją energię w strukturę pożywienia, zasilasz się swoim cudownym światłem.

Bez oczyszczenia templetu energetycznego, zadbania o ciało, połączenie z innymi wymiarami jest niemożliwe.

Przetworzone jedzenie, McDonald, KFC i inne tego podobne produkty należy wykluczyć w trybie natychmiastowym.

Owoce i warzywa są najlepsze, to na nich należy oprzeć swoją dietę.

Bardzo wskazane jest oczyszczenie jelit, płukanie przewodu pokarmowego, lewatywa, zadbanie o PH organizmu na poziomie 6.5.

Zanim przejdę do wyjaśniania, w jaki sposób aktywować dodatkowe nici DNA, abyś mógł doświadczać innych wymiarów i wewnętrznej wiedzy, do której masz dostęp z Tu i Teraz, czyli z czasu 0, wyjaśnię Ci pojęcie słońca, oraz energii słonecznej.

Prime Creator, czyli Pierwotna Energia/Bóg/Kreator istota odpowiedzialna za wszystko, co jest, z tobą włącznie, rozlany jest na wszystkich wymiarach i płaszczyznach.

W tym wymiarze jego fizyczną manifestacją jest Centralne Słońce, z którego rozsyła świetliste kody i energie, aby komunikować się, oraz pomóc ci połączyć się z cząstką Prime Creatora, którą masz w sobie. Komunikuje się on przez Gwiazdy, tworząc potężną wszechświatową pajęczynę, na której płyną wszelakie informacje.

W tym układzie jest nim słonce.

Czym jest nasze słońce?

Nasze Słonce jest manifestacją grupy istot ze wspólnej rodziny dusz, która postanowiła zebrać swoje kody światła, czyli doświadczenia ze wszystkich strumieni czasów, połączyć się wspólnie i dzielić się nimi z resztą istot.

Słońce jest portalem, przez który przybyła twoja istota w celu inkarnacji w tym układzie słonecznym.

Twój Higher Self oraz Twoi Przodkowie, czyli twoje inne wersje Jam Jest, mają do Ciebie dostęp przez Słońce i pragną z całego serca, połączyć się z Tobą i przekazać Ci informacje, doświadczenia oraz nauczyć Cię wspaniałych umiejętności.

 

wielowymiarowość-podświadomość.jpg
fot.depositphotos.com

 

Na słońcu jest wiele cywilizacji oraz cudownych miast do których, możesz uzyskać dostęp po odpowiedniej wewnętrznej integracji i aktywacji dodatkowych nici DNA.

Słońce jest grupa istot tworzącą kolektyw z 13 wymiaru.

Jest jedyne w swoim rodzaju, przy jego pomocy jesteś w stanie podróżować, gdzie tylko zapragniesz, ponieważ posiada kompletny zestaw świetlistych kodów do innych rzeczywistości oraz wymiarów, czyli swoisty zestaw kluczy, które umożliwiają eksploracje.

Energia słońca jest najlepsza, aby oczyścić programy myślowe zakodowane głęboko w twoim centralnym układzie nerwowym (wstyd, wina, schematy bycia niewystarczającym, strach), jak i oczyścić obwodowy układ nerwowy ze wzorców limitujących twój nielimitowany potencjał.

Pytanie, które kieruję teraz do Ciebie, czy nielimitowany potencjał oraz nielimitowany punkt obserwacji jest w systemie twoich wierzeń?

W jaki sposób aktywować dodatkowe nici DNA?

Fundamentalnym ćwiczeniem jest praca ze słońcem.

Kontemplacja, medytacja ze słońcem, Sun Gazing.

Dzielę się dwoma technikami medytacji ze słońcem, mianowicie przy zamkniętych oczach i otwartych.

Podczas przebywania na słońcu wpatruj się w nie przez zamknięte oczy, wizualizując przed sobą portal w odległości 30 cm, który przepuszcza wiązkę fotonów do twojej szyszynki, następnie przedłóż ten strumień światła i skierują go do tylnej części głowy.

 

sun-gazing-patrzenie-w-słońce
fot.depositphotos.com

 

Taki sposób medytacji stymuluje lewa i prawą półkulę mózgu tworząc nowe połączenia synaptyczne prowadzące do synchronizacji fal mózgowych oraz oczyszczenia „Medulla Oblongata” czyli pnia mózgu, który odpowiada za programy podświadomości oraz mniej więcej za tak zwany tryb „walcz lub uciekaj„.

Tego nie chcemy, te rzeczy stoją na przeszkodzie wejścia w głębszy stan medytacyjny i przejście na inne fale mózgowe.

Jeżeli odczuwasz łaskotanie, swędzenie, impulsy elektryczne na swoim ciele podczas medytacji, które powodują dystrakcje w momentach, w których już praktycznie łapiesz lepsze połączenie to właśnie oznaka, że twój system nerwowy i programy w twojej podświadomości, jak i inne osobowości, które dają o sobie znać, próbując odciągnąć Cię od eksploracji, ponieważ gdy dowiesz się kim jesteś, nie będziesz już ich dłużej potrzebował, zyskując nowe świeże spojrzenie na otaczającą Cię rzeczywistość.

Medytacje z zamkniętymi oczami na początku nie dłużej niż kilka minut.

Maksymalnie 10 minut.

Z biegiem czasu wydłużaj proces.

Koncentruj się na swoim ciele i odczuwaniu.

Jak szyszynka będzie buzować i wibrować oznacza to, że zaczyna należycie pracować.

Medytacje z otwartymi oczami tylko przy wschodzie i zachodzie słońca, gdzie promieniowanie UV jest równe 0, aby nie wyrządzić sobie krzywdy.

Zaczynasz od 10 s, każdego kolejnego dnia dodajesz 10 s.

Jeżeli opuściłeś dzień, następnym razem dodajesz 10 s do czasu, który osiągnąłeś.

Czyli np. w 10. dniu to jest 100 s wpatrywania się w słońce, następnie miałeś 3 dni wolnego od praktyki, czyli następny raz będzie to twój 11 dzień praktyki, czyli 110 s.

W taki sposób twoje oczy przystosują się do światła słonecznego bez jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

Wpatrujesz się bezpośrednio w słońce.

Po 9 miesiącach możesz dojść do 45 minut.

Po pewnym czasie zaczniesz widzieć energie w powietrzu, taki swoisty diamentowy proszek, który cudownie błyszczy i wibruje.

Absorbując więcej światła, stymulując 3 oko, będziesz mógł zobaczyć wiele ciekawych rzeczy.

To jest dla wytrawnych smakoszy 😊

Twoja dusza przybyła tutaj przez słonce.

Słonce posiada kody DNA dla twojej dalszej aktywacji, są to Twoje kody.

Poproś, a będzie Ci Dane, z miłości oczywiście.

Nie próbuj niczego wymuszać, bo nic w taki sposób nie osiągniesz.

Leczenie i aktywacja DNA to proces, a nie jednorazowe wydarzenie.

Zalecam przebywać minimum godzinę dziennie na słońcu, ponieważ to nie tylko portal, jakim są oczy do twojego mózgu, absorbują światło, ale cała twoja istota.

Medytacja ze słońcem umożliwia natomiast bardzo szybką stymulację szyszynki, oczyszczenie zbędnych programów oraz aktywacje dodatkowych nici DNA.

Nie daj sobie wmówić, że słońce szkodzi, to jeden z mitów starego świata i program mający wywołać strach, odsuwając cię od procesu wzrostu i przypomnienia sobie Kim Jesteś.

Po pewnym czasie podnoszenia wibracji i kumulacji energii całkiem możliwe, że będziesz słyszał dzwoneczek w głowie.

Proszę się nie przestraszyć, to przez aktualizacje, którą dokonuje Higher Self, kontakty telepatyczne z Twoimi innymi Wersjami Jam Jest oraz aktywacja DNA.

Jeżeli dzwonek jest na prawym uchu w środkowej części, oznacza to telepatyczny kontakt i przesył danych od przewodników duchowych, jeżeli jest bardziej z tyłu głowy za prawym uchem to system dominacji i kontroli używa swoich eterycznych częstotliwości do blokowania sygnału.

Dzwoneczek nad prawym uchem oznacza przesył informacji i tworzenie swoistego mostu gdzie Twój Higher Self przekształca strukturę twojego mózgu, łącząc aspekt Twojego Lower Self, aby twój biologiczny mózg mógł przetwarzać więcej informacji i abyś skutecznie rozbudził zdolności do postrzegania wielowymiarowego.

Dzwonek na lewym uchu indykuje oddziaływanie wysokopoziomowych istot, z którymi zawarte masz duchowe kontrakty, mogą to być pozytywne, jak i negatywne istoty, zależy od twoich kontraktów, które bombardują płaszczem energetycznym Twoją aurę, w celu odstraszenia innych istoty.

Dlatego też bardzo ważne jest usunięcie duchowych kontraktów, ze wszystkich strumieni czasu, aby stać się w pełni suwerenną istotą i doświadczać tylko tych kontaktów, na które chcesz zezwolić.

Dzwoneczek jest oznaką odczuwania i słyszenia wyższych wibracji oraz swoistym mostem do telepatycznej komunikacji.

Jest wspaniałym pomocnikiem na drodze odzyskiwania Świadomości Chrystusowej.

Możesz medytować nad nim i synchronizować swoje półkule mózgowe przy jego pomocy.

W jaki sposób to robić?

Przenosisz swoją świadomość na tę stronę, na której jest mniej słyszalny ton i podnosisz jego dźwięk, poprzez koncentracje.

Wyrównujesz dźwięk i szukasz następnych tonów.

Przy pojawieniu się 3 tonów, robi się naprawdę głośno.

Dźwięk czy ton jest niczym Boski Nektar, który spływa i otula Cię swoim cudownym płaszczem.

Jest czymś niesamowitym, Boskim strumieniem informacji, w którym chcesz pływać i zanurzać się po wsze czasy.

Tłumacze i wyjaśniam, żeby się nie przestraszyć, jak się pojawią dźwięki.

Z biegiem czasu można wydłużać taką medytację.

Ciało da znać, czy jest w stanie zaabsorbować więcej energii.

Jak bezpiecznie podróżować astralnie

Fundamentalną sprawą jest zadbanie o własne bezpieczeństwo, ze względu na technologie oraz fałszywy geometryczny wzór, który rozstawiony jest na ziemskiej płaszczyźnie, prowadzący do wymiarów stworzonych przez system dominacji i kontroli, które nie chcemy zwiedzać.

Każdej nocy doświadczasz kilku podróży astralnych, większość ludzi jednak ich nie pamięta, ponieważ są tak bardzo odcięci i odseparowani od swojej częstotliwości światła.

A więc co należy robić, dziele się podstawowym magicznym protokołem:

Zabezpiecz swoją przestrzeń poprzez rozstawienie 4 kryształów w 4 rogach swojego łózka, lub miejsca, w którym śpisz.

 

kryształy-wielowymiarowość-ochrona.jpg
fot.depositphotos.com

 

Nie ma znaczenia, jakie to mają być kryształy, możesz użyć dowolnych.

Istoty z kryształów stworzą barierę ochronną podczas podróży astralnej, która naprowadzi cię na strumień częstotliwości światła, aby śnić z Matka Ziemia.

To z nią chcemy śnić, jest ona naszą Matką, która kocha nas bezwarunkowo i nie pozwoli, aby stała się nam krzywda.

Śnienie z Gają prowadzi ostatecznie do eksploracji Swojej Ziemskiej Akaszy i uzyskanie wglądu w swoje inne inkarnacje.

Przygotuj 2 woreczki, każdy z kryształem, srebrna moneta lub srebrna biżuteria (pierścionek, obrączka), szałwią oraz z solą himalajska.

Przyklej woreczek na karku drugi na kości ogonowej.

Pomoże to oczyścić układ nerwowy i zasymilować kundalini.

Proszę trzymać woreczki minimum 3 dni.

Jeżeli niewygodnie to przyklejać je przed spaniem przez najbliższe dni.

Bardzo ważną rzeczą, jest przeprogramowanie swojej podświadomości w pozytywny sposób, aby nam pomagała i była naszym strażnikiem, a nie utrudniała zadanie i przeszkadzała, jeśli chodzi o mistyczne doświadczenia.

W tym celu używamy świadomych intencji, aby stworzyć nowe połączenia neuronalne, które z biegiem czasu staja się naprawdę mocne, tworząc automatyczne wzorce myśli, prowadzące dalej do zachowań, które zostają z nami przez życie.

Podświadomość kieruje nami w 90-95% a nasz świadomy umysł to raptem 5-10%.

Dlatego też potrzeba samozaparcia i wysiłku, aby stworzyć nowy schemat.

Zaznaczam, że wymaga to silnego charakteru i wewnętrznej dyscypliny.

To nie jest dla wszystkich.

Te techniki i ćwiczenia, są dla tych, którzy naprawdę chcą się dowiedzieć, o co tutaj chodzi.

Po 21 dniach ścieżka neuronalna będzie już wystarczająco mocno skrystalizowana, aby nawyk pojawiał się bardziej automatycznie.

Przywrócenie snów na porządku dziennym z pełną możliwością przypomnienia sobie każdej sceny i mikrosekundy, każdego doświadczenia jest bardzo ważne, prowadzi to do odzyskania swoich wspomnień.

Co za tym idzie wszelkiego rodzaju umiejętności psychicznych od telepatycznych zdolności i kontaktów z innymi istotami po bilokacje i podróże do różnych miejsc i wymiarów.

Umiejętności zalezą od tego, co skrywa Twoje DNA.

Niezwykle ważne jest prowadzenie Notatnika snów!

 

sny-świadomy-sen.jpg
fot.depositphotos.com

 

Uzupełniaj za każdym razem po przebudzeniu.

Od razu uprzedzam, że wzorce mechaniczne odpalają się z twojego Centralnego Systemu Nerwowego po przebudzeniu.

Na skutek czego, pojawiają się wszelkiego rodzaju myśli, o pracy, zaparzeniu porannej kawy, obawy związane z kolejnym dniem etc.

Nie oddawaj kontroli tym podświadomym wzorcom.

Jesteś Panem Swojej Rzeczywistości, przejmij kontrole i nie wpadaj w objęcia systemu dominacji i kontroli zaraz po przebudzeniu.

Leż spokojnie i przypomnij sobie całą podróż astralną, której doświadczyłeś.

Zacznij od ostatniego wspomnienia i cofaj się, przypominając sobie całość.

Jeżeli masz problem z synchronizacją z tą wiązką światła w celu eksploracji tych wspomnień, to wyślij energie z każdej czakry do czakry podstawy.

Zaczynając od czakry korony, przechodząc przez kolejne czakry aż do czakry podstawy, aby ustabilizować połączenie z częstotliwością światła Matki Ziemi.

Te chwile zaraz po przebudzeniu to jest Twój czas i tylko Twój.

Proszę, nie daj się zawładnąć przez wzorce automatyczne.

Wykorzystaj fale Alfa dla swojego wzrostu.

Nie dawaj przyjemności systemowi dominacji i kontroli.

Proszę Cię jako twój Galaktyczny przyjaciel, po prostu nie rób tego.

Odzyskaj swoje dziedzictwo, już najwyższy czas.

Po pewnym czasie notowania doświadczeń zauważysz wzór.

Jeżeli nie notujesz, to daj sobie spokój, to nie jest dla Ciebie.

Twoje ego przejmuje kontrole i tworzy iluzje, że nie potrzebujesz tego robić, bo będziesz pamiętał.

Uważaj na tę pułapkę!

Bez notatek nie ma prawdziwego wzrostu.

Bardzo ważna jest Intencja przed pójściem spać, powtarzaj to ćwiczenie za każdym razem jak mantrę.

Zachęcam Cię do stworzenia swojej własnej intencji.

Dzielę się z Tobą przykładową intencją, której możesz używać:

Tu i teraz jednoczę cala swoją linię DNA przodków, że wszystkich strumieni czasów, planet, układów słonecznych, galaktyk, wszechświatów, przestrzeni oraz wymiarów, na których symultanicznie żyje, tworząc Duchowy Sad Sprawiedliwości.

Oświadczam uroczyście, że w czasie snu udaje się w kierunku północy, w kierunku zorzy polarnej, tam, gdzie śnią moje przeszłe pokolenia.

Kieruje się tam, aby zrozumieć Kim jestem i jaki jest mój duchowy kontrakt.

W tym momencie jednoczę się z czasem galaktycznym i oświadczam uroczyście, że jestem chroniony przez Prime Creatora oraz moich duchowych przewodników.

Nikomu nie pozwalam na ingerowanie w moje połączenie z Matką Ziemią.

Za naruszenie mojego dekretu informuje, iż każda istota, która się tego dopuści, zostaje automatycznie postawiona przed obliczem Duchowego Sadu Sprawiedliwości, poza tym wszechświatem, na którym moi przodkowie mają nieskończoną ilość czasu do wysłuchania oraz znalezienia rozwiązania na wszelkiego rodzaju problemy, które masz w stosunku do mojej częstotliwości światła.

Moim celem jest śnić wspólnie z Matką Ziemią, moimi przodkami, duchowymi przewodnikami, z moralnym kodem bez krzywdy dla drugiej istoty, wspólnie współtworzyć z miłości bez rywalizacji i hierarchicznego porządku.

Pamiętam swoje sny po przebudzeniu oraz mogę połączyć się z nimi w każdej chwili, w której tylko tego zapragnę.

Tu i Teraz Oświadczam Uroczyście, że zapisuje te słowa w Ziemskiej Kronice Akaszy.

Życzę miłych podroży i eksploracji własnej istoty! NIEBO NA ZIEMI! Namaste!

Autor: Grzegorz Gunia

Jestem Mistrzem Reiki.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, umówić na sesje, zbalansować czakry, oczyścić templet energetyczny, ściągnąć podczepienia energetyczne, lub aktywować swój potencjał, znaleźć mnie możesz przez FB, email lub Instagram.

Zachęcam Cię, także do rzucenia okiem na mój sklep, znajdziesz tam wysokowibracyjne produkty i wiele innych ciekawych rzeczy.

Sklep internetowy www.odpromienniki.com

FB – https://www.facebook.com/grzesiek.gunia

Instagram – @cosmicstuffs

Email: [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.