KURACJA OWOCOWA PROF. TOMBAKA OCZYSZCZAJĄCA KREW I LIMFĘ

Oczyszczanie krwi i limfy z toksyn i związków radioaktywnych powinno przeprowadzać się wczesną wiosną i późną jesienią, kiedy jeszcze nie nastał sezon epidemii górnych dróg oddechowych. Prosta mieszanka soków pozwoli wzmocnić organizm na tyle, aby ten w przypadku epidemii grypy lub innych infekcji bakteryjnych, naturalnie, szybko i skutecznie zniszczył chorobę. Poza tym detoks układu limfatycznego to idealny sposób na smukłą sylwetkę bez cellulitu.

Zanieczyszczona krew i limfa

Żyjemy w czasach, w których nie da się uniknąć toksyn dostających się do naszego organizmu.

Problem w tym, że nie tylko zanieczyszczają one nasze narządy, ale i krew oraz limfę.

Z racji tego, że układ krwionośny powiązany jest z układem limfatycznym, obydwa te układy w wyniku zanieczyszczenia toksynami stają się niewydolne.

Zanieczyszczona krew może być powodem chorób narządu ruchu, odczuwania silnego bólu oraz sprzyja opuchnięciom stawów.

Z kolei niewydolny, przyblokowany układ limfatyczny, w którym limfa zamiast krążyć tworzy zastoje to przede wszystkim obniżona odporność, podatność na infekcje, zaburzenia trawienia, niewyjaśnione urazy i zaburzenia gospodarki wodnej.

Nawet będąc na diecie, nie tracimy zbędnych kilogramów a na skórze pojawia się cellulit.

Ogółem zanieczyszczenia krwi i limfy sprawiają, że czujemy się źle i cierpimy na chroniczne zmęczenie.

Oczyszczająca kuracja prof. Tombaka

W oczyszczającej krew i limfę kuracji prof. Michała Tombaka przez trzy kolejne dni należy wypijać 2 litry mieszanki soków owocowych i nie należy jeść nic innego oprócz pomarańczy i grejpfrutów.

oczyszczanie-krwi-limfy.jpg
foto.depositphotos.com

Na jeden, cały dzień przygotowujemy mieszankę ze świeżo wyciśniętych soków:

  • 900 g soku z grejpfrutów;
  • 900 g soku z pomarańczy;
  • 200 g soku z cytryny;
  • 200 g wody destylowanej.

Przez trzy dni, każdego dnia po kolei powtarzamy następujące czynności:

  • Po przebudzeniu, na czczo w celu wydalenia ze wszystkich części organizmu znajdujących się tam toksyn, wypijamy 1 łyżkę stołową gorzkiej soli rozpuszczonej w szklance ciepłej wody. W ten oto sposób działamy na organizm przeczyszczająco, tak aby wszystkie zalegające we krwi i limfie zanieczyszczenia zostały szybko usunięte.
  • Po wypiciu roztworu z gorzkiej soli, należy ciepło się ubrać (z potem organizm pozbywa się wszystkich zanieczyszczeń) i przez cały dzień co 30 minut pijemy po 100 g mieszanki soków, dopóki nie wypijemy jej do końca.
  • W przypadku odczuwania silnego głodu jemy tylko pomarańcze i grejpfruty.

Po trzech dniach kuracji oczyszczającej krew i limfę organizm będzie nie tylko oczyszczony, ale i „uzbrojony” w nową energię do walki z ewentualnymi infekcjami.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.