KONCERN PRODUKUJĄCY SZCZEPIONKI COVID-19 ZWOLNIONY Z ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKUTKI UBOCZNE!

Koncern AstraZeneca, który zobowiązał się dostarczyć łącznie ponad 2 miliardy dawek szczepionki na Covid-19 w umowach ze Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią i krajami europejskimi, a także innymi narodami i organizacjami, otrzymał wyjątkowe przywileje. Okazuje się, że producent nie będzie ponosił odpowiedzialności za potencjalne skutki uboczne.

Ruud Dobber, dyrektor wykonawczy z firmy farmaceutycznej AstraZeneca, drugiego co do wielkości producenta leków w Wielkiej Brytanii, powiedział agencji Reutera, że koncern nie może wziąć odpowiedzialności za potencjalne skutki uboczne produkowanej szczepionki:

To wyjątkowa sytuacja, w której jako firma po prostu nie możemy ryzykować, jeśli za … cztery lata szczepionka wykaże skutki uboczne . W zawartych przez nas umowach prosimy o zwolnienie z odpowiedzialności kontraktowej. W większości krajów dopuszczalne jest wzięcie tego ryzyka na barki danego kraju, ponieważ leży to w ich interesie narodowym – mówił.

Dobber, dodał jednak, że Astra i organy regulacyjne stawiają bezpieczeństwo i tolerancję jako najwyższy priorytet w produkcji szczepionek.

AstraZeneca to jedna z 25 firm farmaceutycznych na świecie, testująca eksperymentalne leki, które można wykorzystać do zwalczania śmiertelnych wirusów.

I oczywiście, jeśli testy dadzą pozytywne wyniki, AstraZeneca może wyprodukować miliardy dawek szczepionki Covid-19, bez możliwości poniesienia odpowiedzialności prawnej w przypadku wystąpienia skutków ubocznych.

AstraZeneca zobowiązała się dostarczyć łącznie ponad 2 miliardy dawek szczepionki przeciw koronawirusowi w umowach ze Stanami Zjednoczonymi, Wielką Brytanią i krajami europejskimi, a także innymi narodami i organizacjami.

Europejscy urzędnicy twierdzą, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo produktu była istotną kwestią w dyskusjach na temat zabezpieczenia dostaw potencjalnych szczepionek Covid-19 od takich producentów jak Pfizer, Sanofi i Johnson & Johnson.

AstraZeneca i wiele amerykańskich dużych firm farmaceutycznych spieszy się z wprowadzaniem szczepionek Covid-19 na rynek.

Sam fakt, że w większości krajów, z którymi producent zawarł umowy, otrzymał ochronę przed przyszłymi roszczeniami z tytułu odpowiedzialności za potencjalne niepożądane działanie szczepionki, sugeruje, że elity korporacyjne i rządowe organy regulacyjne mają bardzo małe zaufanie do tych środków.

A oczywiście nam będą dalej wmawiać, że szczepionki są bezpieczne i epidemią strachu testować stopień poddaństwa obywatela…

⇒ Czytaj także: IZRAELSKI INSTYTUT STARA SIĘ O ZATWIERDZENIE SZCZEPIONKI COVID-19 NA RYNKU AMERYKAŃSKIM

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.