ODWOŁANIE ZGODY NA NOWE PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Przygotowałam swoje pismo ODWOŁANIE ZGODY NA PRZETWARZANIE swoich danych w związku z NOWYM SPOSOBEM POZYSKANIA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH. Wszelkie pisma urzędowe obecnie mają ciekawy załącznik…
W piśmie odnotowane jest wysłanie załącznika bez wymagania podpisania i odesłania go:
„Klauzula informacyjna o przetwarzanie danych osobowych” z pkt. 6: Dane będą przechowywane przez okres 100 lat… oraz na okres niezbędny do realizacji innych celów … w tym „na cele badań naukowych lub cele statystyczne”.
O takich drukach od maja informują również znajomi mieszkające w innych krajach, czyli to są działania globalne kontrolerów.
Z tego wynika że to jest Plan B kontrolerów zdobyć naszą zgodę milcząco w razie braku sprzeciwu również na cele spisu ludności.
Każde swoje działanie realizuje energetycznie i fizycznie, czyli:
  • PO PIERWSZE na początek metodą energetyczną deklaruję to działanie
  • PO DRUGIE następnie realizuję czynności formalne w ten sposób:
  1. Poprzez ogłoszenie publiczne zapisałam metodą energetyczną w polu informacyjnym zbiorowej Świadomości swoje Postanowieniu n1 o ODWOŁANIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH. W ciągu 30 dni pozwalam aby system MATRIXU został przeformatowany zgodnie z moją wyrażoną GŁOSEM WOLĄ.
  2. Po następnie bardziej formalny tekst zostanie wysłany do 108 wybranych instytucji o których będę informować na bieżąco obserwując w jaki sposób system dostosowuję się do współpracy na moich warunkach.
W związku z PILNYM reagowaniem na zmiany w ustawach w zakresie działalności GUS i USC te instytucji znalazły się pierwsze na mojej liście wysyłkowej.
Odnośnie elektronicznego podpisu zastanawiam się i szukam rozwiązań.
Jako przykład podaję mój tekst załącznika o przetwarzanie danych wysłany do USC wraz z wnioskiem o wydanie dokumentów z Archiwalnych Ksiąg.
W linku do pobrania udostępniam na wzór tekst do wykorzystania i modyfikowania według własnego uznania i na własną odpowiedzialność w razie konieczności PILNIE w ciągu 7 dni wysłać swój sprzeciw po otrzymaniu pisma urzędowego wraz z załącznikiem „Klauzula informacyjna o przetwarzanie danych osobowych”.
MOJE MOTTO:
Jestem na najlepszej osi czasu kreowania Zmian. Biorę udział w przeformatowaniu Świata i tworzę go przyjaznym dla Wolnych Żywych Istot.
Pewnie i spokojnie korzystam z przywilejów statusu Wolnego Żywego Człowieka w najbardziej odpowiedni sposób.
Pozwalam, aby system łagodnie dostroił się do współdziałania ze mną na najbardziej korzystnych warunkach wzbogacając każdego na ścieżce rozwoju dla Dobra Wszystkich i życia w Obfitości i Dobrobycie.
Poszukuję rozwiązania i dzielę się nimi z innymi kto wraz ze mną realizuję je czerpiąc odwagę i siły życiowe w wysokich wibracjach Ziemi.

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.